Skocz do zawartości

USB 11! - dyskusje


Recommended Posts

Nie ma co juz na redakcje jechac bo dysk wsadzony bylo minelo proste.

Po prostu beda juz wiedziec co taki wybor powoduje.

Co by bylo gdyby ktos taki jak ja wygral, chyba by wszyscy redakcje zjedli, i oglosili bunt? :ciekawy:

Jak pokazaly wszystkie(prawie) edycje, kazdy moze wygrac wiec....

Link to post
Share on other sites

Redakcja wybiera najbardziej zasłużonych użytkowników, zwracając szczególną uwagę na ilość i jakość publikacji (newsy, mini-recenzje itp.), pochwały na Forum, oraz oczywiście dobre zachowanie i kulturę osobistą.

Po tym zapisie nie powinniście już mieć wątpliwości: nie jesteście ignorowani na forum.

 

To cieszy i daje niezłą motywację do solidnej pracy na forum benchmark. Zatem, do dzieła ludziska!

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

wiec redakcja nie umie się uczyć na błędach ?

Nie, po prostu pokazuje kto tu rządzi i to w sposób nie budzący żadnych wątpliwości.

To cieszy i daje niezłą motywację do solidnej pracy na forum benchmark.

Tak, ten kubbak to niezły hultaj :ciekawy: i sam już nie wiem czy się śmiać czy płakać.

 

Link to post
Share on other sites

Mi by najbardziej pasowalo jakby ktos mi zasponsorowall w ramach usb narzedzia do moddingu, troche blachy perforowanej czy czegoś na front budy, blachy zwyklej, zeby zabudowac kilka miejsc, nitownicę, spraye, oploty, moze taki fajny kontroler jak Bartek ma albo z dwa termometrzy takie jak mam

Mi by również to pasowało ale... zwróć uwagę, że dzisiaj nikt nie chce się w to bawić. Sam postanowiłem, że nie będę kupował żadnej obudowy za kilka set zł tylko wezmę czarnego Logica na warsztat i coś stworzę, mam nawet plan, ale tak naprawdę to problem jest z zaopatrzeniem. Coś ma jeden sklep, coś drugi a tak naprawdę to asortyment jest ubogi. Najchętniej złożył bym obudowę od zera, kilka teowników, ceowników, kątowników, blacha, nity, lakier itd, ale kurcze... nie wiem nawet gdzie się w takie cuda zaopatrzyć :P
Link to post
Share on other sites

No cóż, nie pozostaje mi nic innego jak tylko pogratulować zwycięzcy i poprosić redakcję o uzasadnienie wyboru kandydata :P

 

...może jednak się doczekam porównania z kolegą kubbak'iem :ciekawy:

 

Moim zdaniem redakcja daje ciała :P

 

Nie dała ciała, tylko d... :D. Jak można było wybrać jakiegoś cy....., który pisze jedynie komentarze w serwisie.
Link to post
Share on other sites

Kizea nie zamartwiaj się ^^ Ja to w ogóle szans bym nie miał. Nawet jeżeli coś bym napisał... :roll: W sumie miło by było, ale ja omijam USB szerokim łukiem. Uzasadnienie proste, nie jestem "wybranym" i nigdy nie będę. Nawet gdyby było głosowanie to zapewne nikt by na mnie nie zagłosował :pajac:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...