Skocz do zawartości

USB 11! - dyskusje


Recommended Posts

Na co wy narzekacie, na początku nagrody oscylowały w granicach 1000 złotych i tak samo jest z tym dyskiem, cena na nokaut.pl waha się od 767,00 do 877,42 złotych. Więc kto wygra dysk, może go zawsze sprzedać i kupić to co mu odpowiada np. kartę graficzną czy procesor :o.

Link to post
Share on other sites

Zastanawia mnie tylko jak teraz będzie wyglądał filmik

Mnie też. ale dłuższy jak 20 sekund pewnie nie będzie. :o

 

@Kiziea, no tak niby mogłbym sprzedać ten dysk, chociaż i tak ciężko komu będzie go wcisnąć za te 700+ stów, jak za niewiele więcej można mieć ze sklepu na gwarancji. Z resztą wracając do tematu, nie chodzi mi o wartosc nagrody, ale raczej o atmosfere towarzyszącą ulepszaniu. Po prostu IMO jej już nie ma. :ciekawy:

 

Wojtek - Otwieramy obudowę[...]

Widać nie wiesz o co nam chodzi.

Link to post
Share on other sites

Mnie też. ale dłuższy jak 20 sekund pewnie nie będzie.

Dlaczego. Poprzednie filmy prezentowały montaż podzespołów w wielkim skrócie. Teraz dać cały przebieg instalacji dysku + wejście oraz wyjście z jajem jak ostatnio i mamy 2-3 minuty na bank :o
Link to post
Share on other sites

Zastanawia mnie tylko jak teraz będzie wyglądał filmik

Mnie też. ale dłuższy jak 20 sekund pewnie nie będzie. :o

 

@Kiziea, no tak niby mogłbym sprzedać ten dysk, chociaż i tak ciężko komu będzie go wcisnąć za te 700+ stów, jak za niewiele więcej można mieć ze sklepu na gwarancji. Z resztą wracając do tematu, nie chodzi mi o wartosc nagrody, ale raczej o atmosfere towarzyszącą ulepszaniu. Po prostu IMO jej już nie ma. :ciekawy:

 

Wojtek - Otwieramy obudowę[...]

Widać nie wiesz o co nam chodzi.

Po co za 700 złotych, sprzedaż za 550 czy 600 i tak masz zysk :P.

 

A z filmikiem wiem o co chodzi, opisałem całą procedurę :P.

Link to post
Share on other sites

Za to, że dajemy coś od siebie dla bencha, oni nam też coś dają i to jest fajne :o

Dysk SSD fajny na pewno komuś sprawi radość, ale ja poczekam na inne USB z jakąś płytą i procesorem, bo to by mi się bardziej przydało :P.

Wszystkim życzę Powodzenia, a tak z ciekawości, proszę się przyznać (bez bicia) kto startuje ?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...