Skocz do zawartości

USB 11! - dyskusje


Recommended Posts

Trza się skupić na osobie a nie na nagrodzie...

Widzę, że w pewnym sensie G.R.U.P.E. się reaktywuje :ciekawy:
Co w tym złego :P

 

Kilka spraw udało nam się załatwić na BMK, wsadzanie kija w mrowisko to moja specjalność ;)

 

Link to post
Share on other sites

Widzę że niektórzy mają narzekanie we krwi. Dysk SSD to świetna sprawa i przyszły posiadacz tego Intela na pewno będzie zadowolony - 80 GB w zupełności wystarczy na system i najpotrzebniejsze programy. Z kolei filmy czy muzykę można składować na dysku twardym, wewnętrznym czy zewnętrznym.

 

Następnym razem będzie już inna nagroda i prawdopodobnie po raz kolejny zorganizujemy upgrade komputera stacjonarnego. Teraz jest SSD, bo między innymi nie chcemy was za bardzo rozpieszczać, choć niektórzy już zachowują się tak, jakby oczekiwali nagród o wartości 10 000 zł.

Link to post
Share on other sites

Widzę że niektórzy mają narzekanie we krwi

Kiedyś jeden kolega ładnie to ujął w komentach "...narzekam bo jestem polakiem..." :P

Następnym razem będzie już inna nagroda i prawdopodobnie po raz kolejny zorganizujemy upgrade komputera stacjonarnego.

No, to tylko się cieszyć ;)http://www.forum.mjpolishteam.pl/images/smiles/stupid_me.gif

 

Link to post
Share on other sites

Ja powtórzę tylko swój post z portalu:

Wygląda mi na to, że wiele użytkowników Benchmark.pl jest rozbestwionych i zachłannych jak cholera - dają do wygrania kompletną nowość a ludzie narzekają. Nie chce mi się komentować - i dziwią mnie ludzie, którzy chcą startować do konkursu z dobrym kompem - ludzie o podobnej konfiguracji do mojej chcą startować - ludzie przecież nie musicie mieć super szybkiej maszyny.

Heh Pan Grzegorz mnie wyprzedził :co:

Link to post
Share on other sites

Jakościowo nagroda jest OK pojemność dość 80 GB przyzwoita ( system + kilka gierek lub jakieś poważne pakiety programów itp.). Jako że klika ostatnich edycji posiadało dosyć sporo elementów jako nagrody to pojedynczy dysk wydaje się biedny ( normalne subiektywne odczucie ). Biorąc pod uwagę jego cenę wcale pewnie kwoto nie ustępuje poprzednim edycjom. Choć jako nagroda 3-4 dyski SSD 40 GB które ostatnio były opisywane spięte w macierz wyglądały by ciekawiej jako nagroda.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Widzę że niektórzy mają narzekanie we krwi.

Jeśli te słowa są skierowane do mnie, to powtarzam po raz kolejny panie Grzegorzu jak i innym. Ubolewałem nad zmianą koncepcji konkursu a nie na wartości sprzętu. Bo nawet jakby był to monitor na S-PVA, napisałbym to samo. Cieszę się jednak że w następnej edycji będzie upgrade kompa, fajnie jakby był na zasadzie budżetu, nawet te 1000 złotych. :)

Chociaż rozumiem że zapewne ciężko o sponsora, bo jaka firma wyłoży kasę by kupić produkt konkurencji...(niemożliwe przecież jest złożenie komputera na podzespołach tylko jednej firmy).

 

i dziwią mnie ludzie, którzy chcą startować do konkursu z dobrym kompem

A to już rozbawiło mnie do łez, niech wygra nawet ktoś z kompem za 5 patyków, pod warunkiem że zasłużył. Już był taki jeden ze słabym kompem, Runio bodajże się zwał. Wygrał i co? Nawet jednej m-r'ki nie napisał.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...