Skocz do zawartości

Temat o kartach Nvidia GF serii 9xx


Recommended Posts

No nie wiem, to jest chore, kupujac coś na własność powinienem mieć możliwość robić z tym co chce, a nie ktoś mnie blokuje...

1 boja się po oc coś się spierniczy.

2 boją się że po oc będzie za szybkie i klient szybko nie kupi następcy modelu

3 pies trącał taka politykę 

 

 

Do wyboru ja jestem za 3 Ale 2 tez podchodzi 

Link to post
Share on other sites

 

Odezwał się, Kulczyk.

 

Mnie będzie bo jadę do SE jak cena będzie max 3k to mogę kupić 4 i zostanie na kompa, dlatego bardzo mi przykro że za granicami naszego pięknego kraju można sobie na to pozwolić a w granicach naszego pięknego kraju tylko nie liczni   biedacy na raty

Edytowane przez rolandwally83
Link to post
Share on other sites

Mnie będzie bo jadę do SE jak cena będzie max 3k to mogę kupić 4 i zostanie na kompa, dlatego bardzo mi przykro że za granicami naszego pięknego kraju można sobie na to pozwolić a w granicach naszego pięknego kraju tylko nie liczni   biedacy na raty

 

 

Ty jesteś poważny?

Odkąd tu siedzę chyba raz spotkałem się, by ktoś takie bzdury wypisywał i jeszcze obrażał niby Polaków.

Nie wiem w ogóle po co to piszesz i tu siedzisz.

Edytowane przez BuryZenek
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@dadulek

 

Brawo Panie moderatorze.

Jak zwykle moderacja na tym forum dba o takie rzeczy :)

 

Przepraszam za offtop.

 

Mam tylko nadzieję, że 390/390x będzie bardzo mocna (jak to amd się chwali), bo inaczej trzeba będzie coś oglądać typu 980ti.

Edytowane przez BuryZenek
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Afera z gtx 970 powoli wygasa....

Ja natomiast mam pytanie jak to w końcu jest z tą grafiką, że te przycinki ramu, ropów i innej "cholery" ma wpływ na wydajność.

Ponadto czy ktoś kupił gtx 960 i jakie są jego wrażenia. Mam gtx 560 (asus DCII top) i chcę wymienić grafikę, ale szczerze nie wiem co robić. Czy czekać na nowe radki, może ceny gtx trochę spadną. A co z gtx 960 ti coś ktoś słyszał..............

PS. gram po sieci w BF3, BF4, Titanfall i Plants vs Zombie 2 (mimo że dla dzieci ale fajnie się gra) 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...