Skocz do zawartości

Zalman Z3 Plus ROG Edition


Recommended Posts

u nich możesz odebrać osobiście np w Bydgoszczy... do wyboru w zakładkach masz Eco lub Przemysłowy...

z tego co pamiętam minimalna wartość zamówienia to 25zł i docinają na wymiar  ;)

http://poliweglan.info.pl/dostawa-plyt-z-poliweglanu/

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

Dzieki Vieworld. Mam weze i 2 kątówki. Wczoraj robilem podejscie do zalania, ale z bloku zaczęło lecieć jak nie wiem co. Wszystko wyczyscilem, i nic sie nie stalo. Tak samo z kątówką Bits'a, nie moglem jej dokrecić do maxa, aby byla na dobrej pozycji. I troche poleciało, ale zmieniłem położenie pompki na niższe, i teraz wąż ładniej wygląda, i nic nie kapie. Zaleje dzis do konca, jak zdążę i porobie fotki jeśli nic nie zaleje. :D

EDIT: Zalane, bez problemów. Temperatury, to max 30*C w spoczynku, więc jest progres. Układ wygląda dużo ładniej, wieczorem będą fotki. :D

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Cześć, dość długo nie było niczego ciekawego, ale niedługo będzie pokazany komp po zmianie węży, i paru innych modach. Przeglądając internet, znalazłem coś takiego 

. Strasznie spodobało mi się u niego parę pomysłów, ale... Nie jest to zbyt przesadzone, jak dla Was? Myślałem nad sufitem dodatkowym, ale przez to buda wygląda jak mutant. Osobiście wydaję mi się, że mój mod jest bardziej "elegancki" niż kosmiczny, z czego jestem zadowolony. Jak dobrze pójdzie w poniedziałek podświetlę wszystkie elementy z plexi oklejanej na czarny mat. Chciałbym zabudować przestrzeń za dyskami, na wysokość całej budy. Mam dwie opcje- zrobić na zamówienie, z aluminium ciętego laserem i malowanego proszkowo, albo opcja 2- Plexi oklejona na czarno. Obie opcje wyjdą mnie +/- tak samo, bo cięcie laserem mam za darmo u znajomego rodziny, a materiał to też grosze. Myślałem kiedyś czy nie postawić karty w pionie, jak w tamtym filmie, ale czy czasem jak będzie jakieś dłuższe GPU pokroju R9 290, to nie będzie wadziło z rezem? Myślałem też, zamiast robić sufit, spróbować wyciąć ten niby grill u góry, i tam wstawić chłodniczkę, tylko pytanie podstawowe- jest sens? Temperatury są dobre, a GPU do dalsza przyszłość. 

 

I chyba ostatnia rzecz- muszę zmienić panel boczny, bo kurz jest wszędzie. Więc kontynuując, chcę żeby to był panel typu full plexi. Na początku, do ramki która jest elementem do założenia panelu teraźniejszego muszę przymocować płaskowniki, aby zakryć te tragiczne dziurki. Później standardowo, panel z cienkiej plexi, przymocowany albo na magnesy, albo na śrubki, tylko tutaj muszę kupić gwintownik. 

 

http://abload.de/img/adsadasdajjjcw.jpg

 

Jak już gadam, to muszę to dodać. W piwnicy będzie tak na 99% logo ROG'a, zrobione tak:

1.Wycięty otwór w piwnicy

2.Plexi z naklejoną czarną matową folią z wyciętym logiem ROG (szare żeby dało się odróżnić)

3.Pod miejsce z logo podkleić jakąś czerwoną mleczną folię, a jak już będzie zamontowane podświetlić białym LED'em.
(obrazek z przedstawionym procesem [paint taki piękny wow wow])

http://abload.de/img/untitled-1muk7u.jpg

Jak macie jeszcze jakieś realistyczne propozycję na moda, piszcie, może coś tam wykombinujemy.


Nareszcie zdjęcia są jako takiej jakości, więc uwaga uwaga! 

 

http://abload.de/img/dsc07757cxrwr.jpghttp://abload.de/img/dsc07760oer5b.jpghttp://abload.de/img/dsc07764ipozi.jpg


Płyn w rezie wyszedł trochę za ciemny, ogólnie tylko na ostatnim zdjęciu jest okej, ale już trudno. :P

Edytowane przez Garfieldek
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Stary kompakt od Sonego, z obiektywem Zeissa

:D


Znalazłem na OLX'ie TJ07 od jakiegoś ziomka, który nie wie chyba co wystawia. Prawie kompletna po 250zł. Coś czuje, że wyląduje u mnie. Tylko problem z odbiorem... Chciałbym zmienić budę, ale przed chwilą wywaliłem te parę złotych na węże itp. więc szkoda byłoby je od razu zmienić. Macie jakieś pomysły co tu jeszcze zrobić? Myślałem nad chłodnicą z Tico w jakiejś ładnej obudowie, ale po 1. zabawa aby wrzucić G1/4, a po 2. koszt płynu do zalania.  :/ Mam parę pomysłów co do TJ07, ale kurcze aż szkoda marnować te węże...

Link to post
Share on other sites

 

 

Tylko problem z odbiorem...

Do Rzeszowa masz kawałek. ;) Za 30zł powinien ją wysłać.

Za taką kasę to warto ją kupić. Lepiej się pośpiesz bo Ci ją ktoś sprzątnie sprzed nosa. 

Z chłodnicą z Żelazka to kiepski plan wg mnie. Lata temu bawiłem się z chłodnicą z nagrzewnicy i skończyło się na niczym. Ani to nie będzie wyglądać a ciągnie za sobą masę kosztów i problemów. 

Link to post
Share on other sites

chciałem napisać aby z OLX nie brać nic nawet za pobraniem bo można dostać cokolwiek ale nie obudowę... dużo osób pisze aby kupować 'za pobraniem' zapominają jednak, że ta opcja wymagania najpierw wpłacenia gotówki za towar a potem jego obejrzenie, jeśli będzie cały (np. cegła) to poczta/kurier nawet ciężko aby protokuł spisał bo wszystko z ich strony jest ok... a znów dochodzenie od olx'a nie wiem nawet jak działa w takich sprawach...

 

btw. obudowy na OLX już nie widzę jedynie jakieś sztuki po ~600zł ;)

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

No i mi przeleciała. :V Ale teraz... 

Są pieniążki...

Mam w planach sprzedanie 750 Ti i zakup czegoś pokroju GTX 770/R9 290. Nic mocniejszego nie potrzebuję, a jak kupie którąś z tych 2 to może będzie od razu z bloczkiem. :) Koncepcja jest taka, przód tam gdzie jest przestrzeń (na miejscu 5,25) wleci cover z czerwonej matowej plexi z nałożoną czarną blachą z wyciętym wzorem ROG'a ale tutaj muszę się nauczyć korzystać z czegoś co zapisuje w formacie CAD. Następnie, jako że wyszła nowa seria Barrow'a - Barrowch które jak dla mnie wyglądają o niebo lepiej. Zostanie zakupionych 12szt. złączek na rurki akrylowe, później podeślę. Zamiast takowych rurek, będą miedziane, sprzedawane jako rurki do układów hamulcowych o średnicy zew. 12 a wew. 10mm. Po gięciu będą oddane do firmy z galwanizacją, chromowaniem i niklowaniem. Tu też mam pytanie, co z tych 3 opcji jest najlepsze, jeśli chodzi o to zastosowanie? Buda zostaje ta sama, ale coś skombinuje z chłodnicą 360mm itp. 

Mam nadzieję, że zrealizuje to jeszcze w tym roku, najpóźniej do marca przyszłego.

Link to post
Share on other sites

Ajj, ale i tak poszukam czegoś, gdzie będzie możliwość FV. :D Złączek wezmę chyba mniej, bo druga chłodnica będzie poza budką, a tam będą wężyki.


EDIT: Te złączki, w opcji srebrnej. http://world.taobao.com/item/522190712413.htm?fromSite=main&spm=a312a.7700824.w4004-1103948367.16.o2ACvD

Link to post
Share on other sites

Jak się zagarnę ze znalezieniem samego GPU, to się odezwę. :D


Zmieniam zdanie częściej jak kobieta, także uwaga... Zmieniamy Z3 na TJ07, albo coś tego pokroju. Z3 już zaczęła mnie po prostu męczyć, więc. :) Mam nadzieję, że chromowane rurki w SS'ie będą miodne.

Link to post
Share on other sites

TJ07 w bdb stanie ma Duniek za 600 zł ... full seria,kompletna i bez modów.

 

Ta od Zająca z allegro ma jedną fotę bo dewast na spodzie i rysy w innych miejscach,braki w zaślepkach (dokupienie ich graniczy z cudem bo mają nietypową szerokość),maty poprzyklejane w środku.

 

Chcesz tanio to masz,chcesz dobrze to zapłacisz więcej i masz bdb budę,sam decyduj.

 

Generalnie buda bardzo droga w modyfikacjach ale taki urok full alu budek klasy premium.

W tej budzie zrobić coś ciekawego to wyzwanie i potężny koszt dlatego mało kto sobie z tym radzi.

 

Link to post
Share on other sites

Patryk nie marudź tylko dopracuj projekt,jesteś na dobrej drodze.

 

Miałem siedem sztuk TJ07,modyfikowałem je i... nigdy nie zrobiłem w niej projektu,bo Black Ice powstało i pozamiatało TJ07 ale to koncepcja,stylistyka i modularna budowa TJ07 była natchnieniem do stworzenia BI.

 

Odkąd wydana po TJ07 większa TJ11 mnie totalnie zawiodła postanowiłem zrobić sobie TJ07XL w wersji takiej jak mi pasuje...i zrobiłem.

 

 

http://abload.de/img/p1450647mhrpi.jpg

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Chcesz tanio to masz,chcesz dobrze to zapłacisz więcej i masz bdb budę,sam decyduj.   Generalnie buda bardzo droga w modyfikacjach ale taki urok full alu budek klasy premium. W tej budzie zrobić coś ciekawego to wyzwanie i potężny koszt dlatego mało kto sobie z tym radzi.

Wiem, zdaję sobie sprawę że ta buda to potężne wyzwanie. Widzę że ta buda obdrapana, z tymi matami i bez tych zaślepek, które są zastąpione przez jakiś tandetny panel. Chcę się tego podjąć, bo mam parę pomysłów na zrobienie z nią czegoś w miarę oryginalnego. Poza tym, ta buda mi się podoba już bardzo bardzo długo. Ogarnąłem, że cięcie stali jak się postaram to będę miał za darmo. Sam materiał też za darmola. Malowanie, jak zrobię wszystko i raz rzucę to, drogo też nie będzie. Chcę aby ten mod zajął długo, ale był jak najlepszy jakościowo i wyglądowo. Rurki będą w tym mam nadzieję dobrze wyglądały. Mam dużo czasu, teraz to się postaram o jak najlepszy efekt.

 

 

 

Nie bierz TJ, bo będę musiał swoją sprzedać zaraz

 

Oj tam oj tam. :D

O powiem tak, przynajmniej trzymajcie kciuki żebym ogarnął "potęgę" tej budki. :D

Edytowane przez Garfieldek
Link to post
Share on other sites

Jak buda ma drobne ryski to nie problem dla Natsu zrobiłem w wersji matowy czarny proszek całą TJ07.

 

Jak zrobisz mody i wszystko razem polakierujesz proszkowo w Bstoku (koszt lakierowania 24 elementów śmieszny bo 130zł)

będziesz miał perfekt stan i jednolitą strukturę lakierowania.

 

Galeria fotek MATTE BLACK jest w tym linku.

http://www.abload.de/gallery.php?key=kjoDlPhE

 

 

TJ07 INSOMNIUM przykładowe mody są tutaj:

http://www.abload.de/gallery.php?key=sjL8oweM

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...