Skocz do zawartości

Nasze retro zestawy


Recommended Posts

Witajcie.

 

Podbijam stawkę :) Oczywiście te pudła są pełne płyt i kart graficznych, w wolnej chwili może zrobię jakąś małą sesję ;)

 

Te abity :peace:

Dysk jakiś znajdę, chyba z 5 czy 6 posiadam. Chodzi mi o napęd CD, jak na razie 2 poległy, głębiej pewnie znajdę kolejne 2 ale nie chce mi sie teraz z tym babrać. Po urlopie na pewno będzie to przetestowane.

Kajam się, bo nie było weny tego ruszyć, a doszły mi 3 maszynki i za nie biorę się najpierw.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Wpadło ostatnio kilka itemków, głównie jakieś procki, ze 20 się uzbierało ale nie chce mi się zrobić nawet zdjęcia takiego lenia złapałem ostatnio.

Jedyne co chyba kupiłem ostatnio najciekawszego to ten aemdek.

 

dsc06674m2dj84.jpg

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Masz cały system Slot A?

 

Dwa, trzeci w drodze, ale bardzo słabym stanie i teoretycznie nie odpala. W praktyce - zobaczymy :)

 

Foto nr1 Abit BE6-II, P3 700 z chłodzeniem Thermaltake Golden Orb, do tego moja nalepsza kostka SDRAM, która kręci się bez problemu do 180MHz 2-2-2-5. Dostała radiatorek Akasa, które kiedyś tam dałem do niklowania (oryginalnie były miedziane) przy okazji innych rzeczy. Płytka ma zrobionego VID moda, ale ekspresowo można go zdjąć.

 

Foto nr2 MSI K7Pro oraz Athlon 850 Pluto, jedna z najfajniejszych płytek na Slot A, podkręcanie w bios i do tego takie ledy fajne, które działają jak wyświetlacz kodów POST. Nie działa gniazdo wentylatora CPU, ale najprawdopodobniej jakiś mały tranzystor jest do wymiany, w wolnej chwili to zrobię.

 

Foto nr3 GIgabyte GA-7VX

 

Wszystko oczywiście na chodzie :)

 

DSC-5411.jpg

 

DSC-5412.jpg

 

DSC-5413.jpg

Edytowane przez bartx
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Fioletowej płyty głównej to ja nie widziałam nigdy przyznam się :D


U mnie w pracy taką płytę wywalili, ale uszkodzona jak widać

 

IMG-20200127-192528-1.jpg


A to chyba uszkodzona serwerowa

 

IMG-20200127-192341-1.jpg

Edytowane przez BlackCoffe
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...