Skocz do zawartości

untitled project by Wredny


Recommended Posts

Czas żeby w tym worklogu coś się działo. Zdecydowałem że teraz kupie jedną 970 gdyż przesuwają te gry jak oszalali to też więcej nie jest mi potrzebne. Wybór padł oczywiście na EVGA GTX970 SSC:
http://static.evga.com/products/images/gallery/04G-P4-3975-KR_LG_1.jpg
Teraz czekam na premiere bloku EK do 970 od EVGA i będzie komplet. Grubsze prace zaczną się w 1połowie lutego (jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli). 

Jeśli wgl ktoś czyta te moje wypociny to piszcie coś, temat musi ożyć :>

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Autorskie PCB, te nowe SSC i FTW+ mają w dodatku zmienione pcb względem starej SC I FTW i backplate stare nawet nie pasują.

Tu jest bodajże PCB od referenta:

http://static.evga.com/products/images/gallery/04G-P4-1972-KR_LG_4.jpg


:menda: 

http://i.imgur.com/9T3UVQK.jpg

Edytowane przez Ten_Wredny
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ale to dziwne. Referenty EVGA kosztują tyle samo co FTW, a w morelach nawet droższe (100 zł+, to już można kupić Zotaca AMP! Extreme). Rozumiem, że następne fotki po wydaniu bloku na EVGA 970 ?

 

Nie jestem na bieżąco jak coś. :|

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Tak więc oficjalnie:

EVGA GTX970 poszła na zwrot, czekam na wieści dotyczące nowych radków lub gm200. W międzyczasie skupuje złączki i adapterki Barrow (jak ktoś ma na sprzedaż coś to pisać). 

Na przestrzeni tygodnia albo dwóch, planowane jest prowizoryczne zwodowanie cepa - dość gotowania na tym małym boxowym gó*nie..

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Ja obstawiam 4500 za titana na start bo z moich zrodel $999 ma jednak kosztowac (watpie by z vatem i marza wyszlo 5500.. a jesli nawet to netto cena i tak wyjdzie mniejsza hehe) i sie zastanawiam czy na jesieni jego nie atakowac bo nie chce kolejny rok jechac na integrze w oczekiwaniu na 980ti :D

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

kurka wodna miałem zawiłe myślenie o tej godzinie, od paru dni rzucam palenie i chyba nie umiem się skupić  :/ faktycznie jeśli przyjąć za cenę 999 euro w Europie + 23% w PL + marża 10% wychodzi 5600zł... czyli netto 4500zł.. będzie trzeba się zastanowić czy nie poczekać na tego 980ti jednak.. poczekamy na ceny w hurtowniach i się dowiemy za ile netto będzie można kupić faktycznie..

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

Możesz kupić:) Kwestia portfela :D

 

Osobiście też tak mnie kusi 980Ti, ale jeśli kwota będzie większa niż 3tys to chyba sobie daruję i SLI zrobię z 970. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...