Skocz do zawartości

untitled project by Wredny


Recommended Posts

też lubię XL/E-ATX (taką też mam z97) ale chciałbym coś zrobić w obudowie i tutaj się pojawia problem, brak tych paru centymetrów bo płyta za długa - więc przy zmianie płyty pozostaje tylko mATX   :)

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

macie rację, coś sobie kiedyś ubzdurałem i tak mi zostalo, nawet wiem czemu tak mi się ubzdurało - ponieważ Z97 Killer jest węższa (Z97X już chyba ten sam format) a też jest nazywana "ATX".. ;)

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

Szpan nie szpan... obecnie większość rzeczy robi się głównie pod modding, więc czy się wydaje 800 czy 2400zł na płytę główną to sam ten zakup wyznacza to w którym kierunku kupujący podąża. Gdybym przechodził na mATX to dla mnie i tak najprostrzym rozwiązaniem to powyższe x99m killer bo identyczna kolorystyka co obecna płyta.. 

 

...ale cicha nadzieja na x99 evga mATX Black pozostaje... oj byłoby cudnie.. tylko broń boże niech nie wrzucają znowu wielkiej litery E na radiator bo znów spaskudzą sprawę :)

 

koniec OT

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Niestety LC i generalnie prace nad skrzynką się trochę (już klasycznie) przesuną. 
Wpadł nowy mikrofon - Razer Seiren PRO. Do tego dojdzie specjalne ramię, żeby ładnie mikrofon zawiesić.

http://i.imgur.com/N5IJkBj.jpg

http://i.imgur.com/RukOApI.jpg

Stanowisko prawie gotowe, powinno to wszystko dość dobrze wyglądać jak skończę ^^

Co do skrzynki, muszę uporać się z wszelkimi kablami.
Masę domówić i poskracać, po włożeniu pompy, chłodnicy i zasilacza jest tam nieziemsko mało miejsca.
W najbliższym czasie prawdopodobnie wpadnie już całe oświetlenie, sterowane za pomocą AC Farbwerk.
 

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites
  • 5 miesięcy temu...

Ło jezu, że to już pół roku minęło...

Prace oczywiście stanęły ze względu na kupno auta. Przerwa z grubymi upgrade w kompie będzie dłuższa, ze względu, że już planuje następny car  :menda: 

Co do okablowania, to wszystko jest jak było.

Najważniejsze, że PC śmiga bezproblemowo.

W najbliższym czasie planuje tylko ogarnąć biurko, także kilka fajnych fotek wpadnie :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...