Skocz do zawartości

untitled project by Wredny


Recommended Posts

Cel na najbliższe dni:

- Przegwintować chłodnice na M4
- Umyć chłodnice z zewnątrz i wewnątrz kwaskiem
- Zamontować świeże panele (prowizoryczne, projekt zakłada troszke inne)
- Zamontować dolną chłodnicę
- Kombinować z dwoma przednimi wentylami

http://i.imgur.com/wdc7qoo.jpg

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Rurki muszą być :D

 

W zamyśle były rurki! ale ze względów finansowych jak i testowych (łatwiej wygiąć węża do testów niż giąć rurkę) wybrałem węże.

 

Docelowo będą rurki w układzie, ale jeszcze sporo zmian przede mną. Chciałbym w końcu na X99 przejść.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Aktualnym planem są kable i upchanie wszystkiego w środku.
Potem będę myślał nad konkretnym black modem płyty, bo raczej prędko na te X99 się nie przesiądę...
Chciałbym żeby EVGA wypuściła jakąś drugą wersję ich X99 Classified, wręcz kredyt bym brał :wariat:

Link to post
Share on other sites

Też nie widzę potrzeby przechodzenia z i7 Haswell na i7 Haswell-E - dużej róznicy nie odczujesz, no chyba że zajmujesz się obróbką itp. Ja bym poczekał na nowe procki, lepiej poczekać i mieć nowsze/ lepsze lecz znając intela to będ jeszcze droższe od Haswell-E :/ To jest moje zdanie ;) W ogóle mają być procki Skylake-E? Czy będzie tylko Broadwell-E?

Edytowane przez solaris557
Link to post
Share on other sites

Chodzi o kwestie wizualne oraz pkt w benchmarkach. Interesują mnie tylko proce z dopiskiem -E.
Następne są Broadwell-E, ale to dopiero na lato. Jestem trochę sceptycznie do nich nastawiony.
Następne to Skylake-E, ale tutaj to poczekamy sporo... 

Takiego 5960X bym chętnie dziabnął w ludzkiej cenie ^^

Link to post
Share on other sites

ja widziałem niedawno za 3200zł na allegro 5960x, kusiło mnie kupić ale weź teraz wymieniaj ramy i płytę główną.. jednakże nie to było u mnie powodem braku zakupu a ciągłe po dziś dzień problemy z płytami głównymi serii X99.. nie mogę sobie pozwolić na zostanie bez mobo, a nie chcę zmieniać zestawu po to aby części z Z97 zostawić na półce na czarną godzinę. Nadchodzą jednakże nowe płyty główne X99 więc może wreszcie wszyscy producenci naprawili to czego wcześniej nie umieli zrobić...a nie powiem, X99A GGC (Godlike Gaming Carbon) prezentuje się naprawdę zachęcająco

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

ja mam nadzieję się doczekać na X99 wreszcie coś nowego z mATX bo ciągle jest tylko kilka płyt a i tak najbardziej opłacalna wydajnościowo to Asrock Killer - już nie wspomnę, że sekcja cpu jest lepsza niż chociażby w wielbionej evga micro2... niech sobie wydają płytki i tak nic nie kupię przez minimum rok - fajnie jednak by było gdyby nie zapominali o mATX :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...