Skocz do zawartości

untitled project by Wredny


Recommended Posts

Z tym że mayhems ma jeden barwnik fioletowy i jest to deep purple. Jakby jestem skazany na ten jeden ciemniejszy odcień... teraz dodając pastel do listy już kompletnie nie wiem co wybrać :D Najchętniej bym aurore2 brał lecz wiemy jakie jaja z nią są... 

Link to post
Share on other sites

Sam zastanawiałem się nad Aurorą 2, miało być z nią lepiej, a wyszło jak zwykle,

Jeżeli chodzi o barwnik, fakt jest tylko jeden -> link, ale dodając go po kropelce wcale nie musisz uzyskać ciemnej barwy.

Poeksperymentuj, wylicz sobie proporcje, a na 100% będziesz zadowolony. Możesz napisać do @adriankiller, albo do @Biafry, on sporo bawił się barwnikami Mayhems'a, miał również styczność z A2

Link to post
Share on other sites

Zadaj sobie pytanie dlaczego zmienił A2 na pastel?

Aurora wygląda nieziemsko, ale mimo wszystko, tzw "martwe punkty" w układzie sprawiają, że za dużo z nią problemów. Decyzja należy do Ciebie, ale lepiej oszczędzić sobie nerwów

Link to post
Share on other sites

Wredny, pytałeś o złączki i węże najtańsze z możliwych, więc możesz sobie kupić złączki choinkowe po 2,60 zł za sztukę - KLIK, a węże do takich złączek dostaniesz w castoramie, leroy lub jakimś lokalnym sklepiku z pneumatyką/uszczelkami/wężami.

W mojej okolicy, 1 metr węża 13/16 kosztuje, o ile dobrze pamiętam, 2,80zł za metr. 

W sumie wydałbyś około 40zł za wszystko (łącznie z przesyłką złączek).

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Jeśli tego nie robiłeś to nie instaluj aquasuite 2015 u siebie, nowy program niesie za sobą aktualizacje softu dla panelu. Nowy soft drastycznie zwiększa temperature na kanałach w przypadku aq5. U mnie temperatura wzrosła z ok 70, do ponad 85st i teraz się zastanawiam jak długo wytrzyma tak panel i czy nie wrzucić bloku wodnego na niego

Link to post
Share on other sites

Do ludzi mających Aquaero, pyknie takie coś?

 

 

http://i.imgur.com/etqqhoi.png

 

 

 

spokojnie ogarnie, u mnie śmiga podobny zestaw tyle, że na jednym kanale mam 4x180 mm silverstona, a na drugim 4x140 fractala

pompe podepnij po aquabus - owszem na starym sofcie lepiej było po usb, bo aquabus nie dawał odczytu RPM pompy, ale jak już zaktualizowałeś to po kłopocie.

u siebie nie zauważyłem żadnych zmian na gorsze po aktualizacji poza utratą wszystkich ustawień, ale od początki mam bloczek wodny.

pod złącze 12 v pwm możesz podpiąć ledy, np. paski - które dzięi temu fajnie sterują się softem i nie migają.

 

 

:// Nie cytuj zdjęć. Dawaj je w spoiler bądź w ogóle nie przenoś. Skeep.

Edytowane przez SKEEPER46
Link to post
Share on other sites

mam obsadzony kanał 1 i 4

na 1 - 4 wentylatory silverstone ap 181

gdy wyłączone - temp. wzmacniacza - 29 stopni

gdy włączone(szukałem włąśnie najwyższej temperatury układu - normalnie usatwione w zakresie 3,2 - 6V):

obroy 749 rpm

napięcie - 7,1 v

prąd - 0,7 A

temp. 52 oC

 

na kanale 4 - 4 wentylatory FRACTAL 140 mm (te standardowe od bud fractal)

gdy stoją temp 29 stopni

gdy włączone (jak wyżej)

obroty -742 rpm

napięcie 7,7 V

Prąd - 0,59A

temp - 43 oC

 

temperatura wody - 25,4

otoczenie - 24

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...