Skocz do zawartości

Rumble Bee Project - Black & Yellow


Recommended Posts

chociażby po to, że brakuje od zielonych czegoś z więcej niż 4GB vramu... miał być 980ti ale ten to niewiadomo, czy wyjdzie w 2015 czy 2016 i na jakim procesorze ostatecznie... prędzej się doczekam nowego maxwella z 6/8GB za górę pieniędzy niż 980 w wersji 8GB

Link to post
Share on other sites

 

 

@@jacekgothic, czekam na pełnego Maxwella, który ogarnie WQHD. Wtedy będzie blok na GPU (a za tym pójdzie duża chłodnica do piwnicy i tam będzie kranik spustowy).

Fajnie to wszystko wyszlo,choc jakis maly lement na zewnatrz obudowy nawiazjacy do projektu luk koloru by moim zdaniem nie zwadzil.

 

Co do grafiki masz ten sam problem co ja-tez ma WHQD i bede za ok 2 miesiace robil przesiadke z 780 classy-i tez sie szarpie z myslami-980 czy 970 SLI-choc sli w przypadku wc generuje kolejne koszta-2xblok,2x backplate,dodatkowe zlaczki...a to juz sie zbiera spora kwota.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Więcej raczej nie, robi się jeszcze bardziej złoty.

 

Zresztą zobacz jak zabarwia się pastel:

5 kropel i Sunset Yellow gotowy. Może różnica wynika z tego, że Pastel jest biały a Aurora srebrna.

 

Tu jest wymieszany Pastel z Aurorą, efektu brak :(

Link to post
Share on other sites

Wiadomo, że filmy i zdjęcia nie odzwierciedlą rzeczywistości, ale na tych filmach mieszanka Pastel'a i Aurory jest bardziej soczysta, niż sam pastel. 

To co Ty uzyskałeś zabarwiając Aurorę, w/g mnie zbliżyło się odcieniem do podświetlanego loga, więc źle nie powinno wyglądać, a może nawet będzie ciekawiej. 

Myślę, że efekt będzie bardzo ładny, w końcu to Aurora. :)

Link to post
Share on other sites

Kolor wyszedł bardzo fajny, fakt może trochę złotawy ale powinien się ładnie komponować. U mnie Aurora Silver w połączeniu z barwnikiem ma troszkę inny kolor niż myślałem ale wyszło bardzo ładnie.

Ps Czyżby Szusty Blend w tle? :)

Link to post
Share on other sites

Mnie też się podoba ten kolor i Skeep może ma racje, bardziej pasuje pod kolor podświetlenia logo. Bije się z myślami czy kupić Aurorę (w sieci jest kilka opinii, że jest niewiele lepsza od pierwszej generacji) czy zostać przy Pastelu.

 

w tle?


Przetrwasz by żyć (Szejdi BLEND)

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Jak co miesiąc zabrałem sie za porządki w blaszaku i zastałem dziwną rzecz w środku. Ku mojemu zdziwniu mam płyn biało żółty :o

 

http://abload.de/img/img_12217suyo.jpg

 

http://abload.de/img/img_1220u2ue9.jpg

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...