Skocz do zawartości

Rumble Bee Project - Black & Yellow


Recommended Posts

Logicznie rzecz biorąc dostając funkiel nówkę sztukę, to gwarancja powinna być "zresetowana" .

 

zależy czy dostaniesz nówkę, jeśli naprawią (lub tak napiszą w książce gwarancyjnej) to gwarancji zostanie ile masz na dzień dzisiejszy, a jeśli gwarancja by się (s)kończyła to dostajesz w takim przypadku gwarancję serwisową - nie wiem jakie jest na to prawo, w fotografii dostawałem wtedy zawsze 6 miesięcy, a w Nokii było chyba 3 miesiące w polskim serwisie... takie info przy okazji

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Nie wiem, zwaliły mi się inne wydatki w domu (remont kuchni + częściowa wymiana sprzętu AGD) a druga sprawa nie mam pewności jak będzie z pracą po nowym roku.

 

A tak w ogóle to najpierw muszę ją potestować bo pierwsza padła po miesiącu.

Link to post
Share on other sites

oki oki nie pospieszam ciebie ale w tym kolosie dziwnie to wyglada :] 

musisz robudowac uklad w przeciwnym razie przejmuje obudowe :D 

zebym nie musial zmieniac chlodnic dokupywac wentyli to bym zmienil na nia a tak to za duzy koszt

a musze w koncu swoje gpu zmienic ale poki moj dziala to nie ma sensu

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...

Czas powoli reaktywować projekt.

 

Blok na GPU już na miejscu:

img_0990i6boj.jpg

 

Dalej szukam chłodnicy, może bloku na RAM. Teraz mocno przeszkadza mi grafika w midplate i pewnie będę robił drugi bez loga żebym mógł zrobić przepusty pod węże.

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...

Kolejny projekt ITX. Obudowa wygląda ślicznie. Wykonana jest (co zaskakujące) bardzo poprawnie - nic nie trzeszczy, nic się nie gnie. Jednak jest pewien minus - długość kabli. Temu kto wpadł na tak genialny pomysł, żeby do tego maleństwa wsadzić kable, które mają po 30cm (USB3.0 i ATX 24pin) należałaby się sroga chłosta!
 

CPU: Intel Core i5 6400

Mobo: Asus H110I-PLUS

RAM: Kingston HyperX Fury

SSD: GoodRam Iridium Pro 240GB

Case: In Win Chopin (150W PSU)

img_1152p6sfs.jpg
 
img_1153zgsc7.jpg
 
img_1158r5s5f.jpg
 
img_1160wxsv2.jpg

 

W najbliższych dniach postawie system, zrobię kilka benchmarków i sprawdzę temperatury. Ciekawi mnie jak będzie sobie radził ten pasywny zasilacz.

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Spoko, dzisiaj wieczorkiem moge zrobić takie porównanie. Kilka stron do tyłu jest jeszcze 900D w porównaniu do Anteca ISK310.


Zgodnie z obietnicą wrzucam porównanie In Win Chopina do 900D.

img_11747js7q.jpg

Jest przepaść :D

 

Wykonałem też jedno godzinny test w Prime95 żeby sprawdzić jak sprawuje się chłodzenie komputera - dla przypomnienia cały komputer w tym zasilacz chłodzony jest jedynie wentylatorem znajdującym się na coolerze CPU.

 

beztytuu44snd.png

 

Muszę powiedzieć, że jestem pozytywnie zaskoczony temperaturami. CPU cały czas tykał z częstotliwością 3.1 GHz, temperatury nie wzrosły powyżej 65*C. Zapewne to ostatnie tak stresujące zadanie jakie będzie uruchomione na tym PC. Będzie służył do przeglądania internetu i jako HTPC.

  • Popieram 8
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...