Skocz do zawartości

Retro wspomnienia, retro problemy, retro dziś.


Gość DANNY_79

Recommended Posts

Pisałem chyba nawet tutaj albo zakładałem temat, że mam do sprzedania to nikt nie chciał. Więc sam uzupełniałem przez jakiś czas, coś tam sprzedałem i sie prawie skończyło :(Może ze 20 sztuk zostało.

Jak coś chesz to wal na PW choć głównie na grafy mi zostały.

Link to post
Share on other sites

Ja mam jakieś uniwersalne spakowane, ale faktycznie do szerszych plyt za wąskie. Cześć płyt w workach w przemysłowych skrzynkach (w pionie obok siebie). Niestety ostatnio takich używanych nie mogę namierzyć. Muszą być składane bo transport nie wychodzi.

 

P.s. @buszi kartoniki można przewinąć na 'lewą  stronę'. Wtedy wszystkie są równo szare.

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Kurde chyba ta płyta co kupiłem S370 Gigabyte GA-6VX7-4X jest walnięta. Nic nie mogę na niej zrobić, na Win98 co trochę się wiesza, nic nie mogę zainstalować bez problemów, wsadzę dźwiękówkę do PCI to system nie może jej uruchomić (ale podczas startu jest widoczne multimedia device). Chciałem zainstalować XP to się wiesza na sprawdzaniu sprzętu... No i chyba kość biosu jest dupnięta bo nowa bateryjka a nie trzyma ustawień... 

Link to post
Share on other sites

Memtesta już kiedyś robiłem i było ok. Ale coś jest chyba z dyskiem albo taśmą bo podłączyłem do innej płyty, chciałem zainstalować XP i też instalacja się zawiesiła. Później sprawdzę na innym kompie dysk czy jest ok. 

Link to post
Share on other sites

Kiedyś sporo czasu straciłem przez głupią taśmę. Wymień. Zakładam, że używasz taśmy ata/66? Bo 33-ki z dyskiem 66 robią problemy. Kiedyś ECS dodawał do któryś płyt taśmy 33 zamiast 66 i naprawa polegała na wymianie taśmy.

Link to post
Share on other sites

No właśnie mam taśmę Abit ATA100/133 ale sprawdzę później na drugiej, w sumie to mam też tą 40 żyłową ale czy to ATA33 czy 66 to nie wiem. 

 

Przy okazji w końcu wymieniłem kondensator na SB Live (i porysowalem PCB %-)):

 

Caj1ZXu.jpg

 

DmyCX2Z.jpg

 

y4emljQ.jpg

Edytowane przez Krzysko
Link to post
Share on other sites
33 minuty temu, buszi napisał:

Kolejny talent jak @dulu1 się rodzi widzę! %-)

Dlatego ja się za takie rzeczy nie zabieram, bo bym zniszczył, bez sensu się denerwował i na końcu wywalił.

Tyle że @Krzysko jest mądrzejszy ode mnie i ćwiczy sobie najpierw na mało wartych sprzętach ;)

właśnie xonar dx jest za 30zł na olx i jeden kanał rzekomo gra ciszej, korci mnie czy by nie wziąć xD

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

W jakim sensie pytasz? Samego sprzętu? Niepotrzebnie włożonej pracy? Czy tego jak film zmontowany?

Sam sprzęt jak sprzęt, od początku wiadomo, że zadławi Voodoo słabym cepem w bardziej wymagających grach. Te gry z du*y to gry z du*y, szkoda czasu na pokazywanie tego i jeszcze zmontowanie, jakiś masochista chyba to jest. Sam film może i z początku ciekawy, bo mobo trafi jakie trafił i coś tam poopowiadał ale imo za długie i zbyt męczące już w połowie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...