Skocz do zawartości

[MULTI] The Elder Scrolls - seria


Recommended Posts

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Żadnego autorun'a nie ma. Zaraz dam te pliki z płytki

EDIT.

Ten plik 1.22GB ma rozszerzenie .sid

 

EDIT

 

Pliki:

https://mega.co.nz/#!MIoDzYYD!O2iX9VLKy_3m-vruYzF0P1vbtzocpYFK0K9H9yd6iYQ

 

https://mega.co.nz/#!oNgW1JTK!Zffvy25uQFHjLUs7C_okghKfjEdoYhkxjzydkyynEdM

https://mega.co.nz/#!tAxRCaCJ!a1LnFS9Fw9FvYWN4LZsjzERkaYEZ4H3UKo1XCwEsae0

 

 

Podbijam :majkel:

Edytowane przez Igorrodz
Link to post
Share on other sites
  • 7 miesięcy temu...

Siemka :) zakupiłem sobie edycję Legendary na muve.pl i mam pytanie z racji takiej że dawno nie grałem w tą grę :) to chciałbym się dowiedzieć jak najłatwiej zarabiać potrzebuję maskę gotówki żeby rozwinąć set kowalstwa na maksa żeby zrobić sobie przyzwoity pancerz i bronie :) 

Link to post
Share on other sites

jak najłatwiej zarabiać potrzebuję maskę gotówki

 

 

Sprzedawać zebrany stuff u sklepikarzy. Największym problemem na początku gry jest mało kasy w sklepach. Trzeba latać od miasta do miasta. Jak najszybciej rozwijaj retorykę. Będziesz mógł sprzedać dowolny przedmiot u każdego (również zrabowany) no i najważniejsze zwiększyć ilość posiadanych przez nich pieniędzy.

 

Sama zbroja, nawet najlepsza to za mało (oczywiście zabijaj smoki i chomikuj smocze łuski na potem). Wymaksuj sobie zaklinanie (przez naukę albo zdobywanie klejnotów dusz i zaklinanie przy stoliku). Na ostatnim poziomie zaklinania możesz każdy przedmiot zakląć 2 razy. Kupujesz potiony, które zwiększają zaklinanie, zakładasz gear podnoszący zaklinanie i zaklinasz. Można wymaksować resy bez problemu. Potem jesteś już praktycznie nieśmiertelny :) Ale trochę się trzeba namęczyć...

Link to post
Share on other sites

a jakieś ciekawsze zadania w Białej Grani żeby się jakoś też na tym wybić i zwiedzić jaskinie poznając nowe słowa itp :D , świat gry jest ogromny bo grałem co prawda w wiadomej wersji ale nie zdążyłem jej zakończyć ponieważ brak czasu teraz się nadarzyła okazja i zakupiłem i mam przed sobą masę grania. 

Link to post
Share on other sites

Siemka :) zakupiłem sobie edycję Legendary na muve.pl i mam pytanie z racji takiej że dawno nie grałem w tą grę :) to chciałbym się dowiedzieć jak najłatwiej zarabiać potrzebuję maskę gotówki żeby rozwinąć set kowalstwa na maksa żeby zrobić sobie przyzwoity pancerz i bronie :)

 

Zacznij polować na zwierzynę i twórz skórzane karwasze.

Później plądruj krasnoludzkie ruiny w celu zebrania załomu na przetopienie (koniecznie weź muła!) i twórz krasnuludzkie łuki - najszybszy sposób na rozwój kowalstwa.

Początkowo możesz też zrobić myk z kradzieżą:

Uczysz się raz, robisz save, okradasz gościa aż się uda, uczysz się raz, robisz save, okradasz gościa aż się uda.... i tak cały czas.

 

Najlepiej graj normalnie zbierając przy okazji te rzeczy bo inaczej strasznie psuje się sobie rozgrywkę.

 

Kowalstwo rozwiniesz szybko, robiąc przedmioty. Ja na zwykłych sztyletach szybko wybiłem max lvl :D

O tak nudna to ona się robi bardzo szybko a szkoda bo świat jest ogromny i dość ładny.

Ten sposób był skuteczny dawno, dawno temu do czasu kiedy wzrost umiejętności kowalstwa mocno uzależnił się od wartości tworzonego przedmiotu. Najlepiej rozwijać kowalstwo tworząc krasnoludzkie łuki.

 

Sprzedawać zebrany stuff u sklepikarzy. Największym problemem na początku gry jest mało kasy w sklepach. Trzeba latać od miasta do miasta. Jak najszybciej rozwijaj retorykę. Będziesz mógł sprzedać dowolny przedmiot u każdego (również zrabowany) no i najważniejsze zwiększyć ilość posiadanych przez nich pieniędzy.

 

Sama zbroja, nawet najlepsza to za mało (oczywiście zabijaj smoki i chomikuj smocze łuski na potem). Wymaksuj sobie zaklinanie (przez naukę albo zdobywanie klejnotów dusz i zaklinanie przy stoliku). Na ostatnim poziomie zaklinania możesz każdy przedmiot zakląć 2 razy. Kupujesz potiony, które zwiększają zaklinanie, zakładasz gear podnoszący zaklinanie i zaklinasz. Można wymaksować resy bez problemu. Potem jesteś już praktycznie nieśmiertelny :) Ale trochę się trzeba namęczyć...

 

Wywalanie punktów na perki retoryki to ich totalne marnowanie... no chyba że wcielasz się w typowego kupca.

Praktycznie w każdej zbroi da się osiągnąć 567 defa  (combo alchemia, zaklinanie, kowalstwo) czyli maks. jaki jest liczony przy redukcji obrażeń. Wszystko powyżej tego nic nie daje.

 

a jakieś ciekawsze zadania w Białej Grani żeby się jakoś też na tym wybić i zwiedzić jaskinie poznając nowe słowa itp :D , świat gry jest ogromny bo grałem co prawda w wiadomej wersji ale nie zdążyłem jej zakończyć ponieważ brak czasu teraz się nadarzyła okazja i zakupiłem i mam przed sobą masę grania. 

 

Biała grań raczej nie oferuje jakichś wybitnych misji lecz możesz zainteresować się zielonnikiem oraz synem tej baby która ma stoisko przy schodach karczmy. Oczywiście są też tarczownicy.

 

Ogólnie gra jest bardzo dobra ale du*y nie urywa w porównaniu z takim morrowindem. Strasznie dużo drażniących absurdów tych większych jak i mniejszych. Bardzo szybko zostaje się liderem danej gildii np. magów nie używając w ogóle magii...

Rozgrywka dość szybko staje się nudna własnie przez to jak to jest wszystko zrobione wraz z mocno zarysowanym level scalingiem.

 

 

Edit.

 

Przypadkowo natknąłem się na niezłą ofertę Edycji legendarnej czyli podstawki + wszystkich dodatków za 59,95 ! http://shop.ubi.com/store/ubiemea/pl_PL/pd/productID.291119900/sac.true

Edytowane przez DyndaS
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

http://www.curse.com/login?returnUrl=%252fbetas%252fteso-beta-key-giveaway

 

Jak macie konto zalogujcie się, a jak nie to zakładacie i bierzecie kluczyk  A potem na stronie tesonline rejestrujecie się i wpisujecie dane. Na końcu prosi Was o dane do billingu (nic nie pobiera, ale wiadomo jak ktoś będzie chciał kupić grę to dane muszą być) to nie wpisujcie znaków ńąśó bo nie przejdzie  Przykład: 

 

 

Gdańsk - błąd 
Gdansk - dobrze
Edytowane przez krystianh87
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Czy ktoś się orientuje, jak będzie z tymi kluczami po 10 lutego? Jak w ogóle będzie z uruchamianiem serwerów do beta testów po 10 lutego? Gdzieś przeczytałem, że teraz serwery mają być uruchomione od 7 do 10 lutego, czy to prawda i ewentualnie co ma być później? Ja kto jest z uruchamianiem serwerów do tej bety? Pytam się, ponieważ chciałbym w tą bete zagrać, a czas będę miał najwcześniej po 10 lutego. Jakby ktoś wiedział to proszę o info.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...