Skocz do zawartości

[MULTI] The Elder Scrolls - seria


Recommended Posts

Gość effendi360

NO a kiedy to w ogóle naszego czasu rusza ?


Wydarzenie rozpocznie się w piątek 7 lutego o godzinie 18:00 czasu polskiego, a zakończy w poniedziałek 10 lutego o 18:00. W sobotę o 18:00 planowane jest bicie rekordu aktywności – to właśnie wtedy serwery The Elder Scrolls Online będą miały najciężej. Niestety testy objęte są klauzulą poufności, zatem nie ma co spodziewać się wysypu screenów, gameplayów czy nowych informacji na temat rozgrywki.


Za 30 minut gramy, chyba...

Raczej nie mam co liczyć na obsługę padem ?

Link to post
Share on other sites

Moja opinia jak na razie pierwsza na temat gry

 

Moim skromnym zdaniem śmiem twierdzić TESO to mierna kopia GW2, bieganka jak frajer z punktu A do punktu B,  zerowe expienie na noobach, zapomnij o szczęśliwej eksploatacji terenu i ciemnych zakamarkach, brak drzewka talentów to strzał w głowę takich gier, zwykłe skile jak w GW2 nie mówie o itemach ktorych prawie nie ma bieda i jeszcze raz bieda, SWOTR już lepszy pozycja WoWa nie zagrożona i nigdy nie będzie.

 

Jestem zadowolony że nie kupiłem tej gry ale WŚCIEKŁY że czekałem tyle czasu z nadzieją na konkretną grę.

 

Żal mnie ściska mimo że to beta a w kwestii rozwoju postaci nie zmieni się nic, nie wiem dla kogo ta gra dla gracza niedzielnego? dziecka max10lat? ewentualnie fan marki postawic pudełko kolekcjonerskie na półeczkę niech sie kurzy.

 

Nie będę oszczędzał słów i krył złości oczekiwałem gry z prawdziwego zdarzenia.

 

Proszę o zrozumienie mojego zdania, liczyłem na grę dostałem planszówke ;]

 

Mam prawo powiedzieć gra nie ma przyszłości nie ma szans przetrwać, nie ma co liczyć na lepsze gry tego typu w przyszłości.

 

Producent powinien tworzyć grę z graczami, wysłuchać czego pragną gracze.

 

Neverwinter Online lepszy bez wątpienia niż TESO

 

Pozdrawiam i życzę wszystkim przyszłym graczom TESA powodzenia i zadowolenia z gry

Edytowane przez malboro511
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

nie oceniaj gry po trajlerze :P

aczkolwiek gralem w beta event i gra mnie niesamowicie wciagnela (zdecydowanie bardziej niz Wildstardo ktorego nie moge sie przekonac)
Pierwsza gra w ktora chcialo mi sie grac od czasow Lineage 2 (do C5, pozniej to juz bylo coraz gorzej), zastanawiam sie czy nie preorderowac.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ja zapreorderowalem, wiec na 100% pogram troche, na tyle na ile bede mial czas. Bylem/ jestem w becie Wildstara i nie mam pojecia dlaczego, ale ta gra mnie nie przekonala. Niby wszystko ok ale mnie nie wciagnela :/

Link to post
Share on other sites

na chwile obecna to wszedzie pelno ludzi wiec problemu ze zmontowaniem ekipy nie ma, grac solo mozna, pewnych mobow nie ubijesz sam ale jak juz pisalem wszedzie sie paletaja inni gracze wiec ktos Ci pomoze ;)

z drugiej strony poc co grac solo w mmo :P?

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Jest wymagana płatność w formie subskrypcji. Twórcy zdecydowali się na ten krok ponieważ... więcej można zarobić. To z pewnością. Ale nie tylko. Ludzie z Bethesdy obiecali graczom, że będą bardzo dbali o serwery i co miesiąc dodawali nowy stuff. Sami zresztą mówili w wywiadach "NO SACRIFACES". Zresztą bez kasy z subskrypcji nie stać by ich było na developerów i ciagłe rozwijanie gry.

 

Zobaczymy jak to się potoczy. Dla przypomnienia "Star Wars: The Old Republic" i "Lord of the Rings Online" też zaczynały z modelem subskrypcji i z czasem przechodziły we free-to-play. Analitycy przewidują, że TESO też czeka ten los, ale według mnie nie prędko...

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...