Skocz do zawartości

[MULTI] The Elder Scrolls - seria


Recommended Posts

A jakie ma to znaczenie ile mam lat ? Mój brat ma własną rodzinę i też dostał od nich prezenty. Nie ma znaczenia ile masz lat panie kolego tylko czy na nie zasługujesz. Pewnego razu na forum zdarzył mi się niemiły incydent i od tamtego czasu nie wyjawniam informacji o mnie. Nie wiesz nawet czy jestem facetem czy kobietą. I niech tak lepiej pozostanie ;) Tylko elita forum BMK wie o mnie trochę więcej niż inni :)

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Panowie. Podjolem sie przetlumaczenia moda: Tytanis - The Ultimate Mod v050 + fix v051. Bylby ktos chetny do skorygowania tlumaczenia? Jak skoncze to moglbym wstawic na serwer odpowiedni plik odpowiadajacy za tlumaczenie i podac linka tutaj.

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Najpierw to muszę rozgryźć jak otworzyć plik Tytanis.esp bo to od niego zależy język. Wszystkie programy do Obliviona czy Morrowinda przerobiłem i żaden nie mógł go otworzyć :/ :/ Dopóki tego nie rozgryzę to lipa z tłumaczenia.

 

Opcjonalnie mogę napisać do twórcy by podesłał mi listę wszystkich nazw możliwych do stworzenia broni lub jak otworzyć ten :cenzura: plik.

 

ps. Swoją drogą mod słaby. Gra 1/3 tekstu wprowadzanego przez moda automatycznie zamienia na odpowiednik polski. Jedyne co jest ciekawe to wytwarzanie strzał ognistych, lodowych, zwykłych itp.

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Próbowałem nawet tego. I program pliku nie chciał otworzyć. Nawet specjalnie Fallouta NV ściągnąłem.

 

EDIT: Przyjrzalem sie dokladnie temu modowi. Jest to jedynie zlepek innych modow do craftowania. Jednak przyznam, ze motyw ze stworzeniem kamienia szlifierskiego jest ciekawe i przydatne. Brakuje jeszcze kowadla oraz stolu do ulepszania zbroi. %-) Przydatne tez jest tworzenie strzal (mozna doswiadczenie w kowalstwie zwiekszyc) oraz magicznych strzal. Szkoda tylko, ze maja gorsze staty od zwyklych.

 

Te zbroje to sa takie same jak standardowe ale ze zmienionymi statystykami oraz teksturami. Wprowadza on nawet bronie smocze, a jest to tak naprawde bron orkow ze zmieniona tekstura z zielonej na przypominajaca kolor kosci.

 

Mozliwe jest tez wykucie broni z 3 ery. Szkoda tylko, ze istnieje mod typowy do ich tworzenia. Dopisze jeszcze, ze bronie stworzone przez tworce tego moda Titanius fajna fakture im zrobil ale tekstury to klluja w oczy swoja brzydota i niska rozdzielczoscia.

 

Wiec Drachenfeles oplaca sie tlumaczyc ten plik esp?

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Osiągnąłem mistrzowski poziom w magii przemiany. Wykonuję dla Tolfdira zadanie na mistrzowskie zaklęcie z tej szkoły. Mam taki problem, że w ruinach, do których mnie wysłał są kamienne drzwi, ale nigdzie nie mogę znaleźć szklanego szponu. Wie ktoś może gdzie jest ten przeklęty szpon?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...