Skocz do zawartości

Mundial - Brazylia 2014


Recommended Posts

 

 

Czy oni są słabi że nie powolano ich do kadry?

 

Po tym meczu wnioskuje ze nawet ja nie jestem za slaby aby dla nich grac  :rotfl:  


 

 

Od początku mundialu byłem za Niemcami.

 

 

:facepalm:  

Link to post
Share on other sites

Od początku mundialu byłem za Niemcami... niestety Brazylia była zdecydowanie za słaba, nawet jakby grał Neymar to wiele by nie zmienił na boisku...

 

Bullshit i gównoburza (copyright sony). Neymar i Silva to podpory brazylijskiej ofensywy i defensywy, w dodatku gdyby Scolari powołał nawet nie Ronaldinho czy Kake, tylko Alexandro Pato zamiast tego drewnianego symulanta Freda, to mistrzostwa mogłyby potoczyć się całkiem inaczej.

Link to post
Share on other sites

Bullshit i gównoburza (copyright sony). Neymar i Silva to podpory brazylijskiej ofensywy i defensywy, w dodatku gdyby Scolari powołał nawet nie Ronaldinho czy Kake, tylko Alexandro Pato zamiast tego drewnianego symulanta Freda, to mistrzostwa mogłyby potoczyć się całkiem inaczej.

 

Szczerze to w grze Neymara nie widziałem nic szczegółnego...

 

Mecz Brazylia - Chorwacja na otwarcie mistrzostw był w wykonaniu Kanarinios po prostu kiepski do momentu karnego z kapelusza, gdyby nie ten karny to imo Chorwacja mogła pokusić się o zwycięstwo w tym meczu, a wtedy Brazylia nie miałaby łatwej przeprawy do kolejnych rund...

 

Po tym meczu wnioskuje ze nawet ja nie jestem za slaby aby dla nich grac  :rotfl:  

 

 

 

 

:facepalm:  

 

Niemcy jako naród fakt nie mam o nich za dobrej opinii, ale za to w piłkę grać potrafią i taka jest prawda....

Link to post
Share on other sites

Bullshit i gównoburza (copyright sony). Neymar i Silva to podpory brazylijskiej ofensywy i defensywy, w dodatku gdyby Scolari powołał nawet nie Ronaldinho czy Kake, tylko Alexandro Pato zamiast tego drewnianego symulanta Freda, to mistrzostwa mogłyby potoczyć się całkiem inaczej.

 

No pewnie bo jak po boisku biega Neymar to od razu cała drużyna dostaje +100 do morali i +100 do skilla. Przestańcie powtarzać takie bzdury. Po boisku biega 10 zawodników + bramkarz i jak było widać Niemcy byli po prostu lepsi (albo mieli lepszy dzień). Poza tym Brazylia od samego początku nie pokazywała jakiejś wybitnej klasy. Za to Niemcy mieli o wiele cięższą przeprawę do finału.

 

Jak u nas wejdzie Lewandowski z Błaszczykowskim to też coś to zmienia? NIE, bo cała reszta też musi pokazać jakąś klasę.

 

Poza tym wróżenie z fusów nic nie daje. Sędziowie są jacy są (czyt. słabi) ale zawodnicy też mają coś do powiedzenia (ew. pokazania).

Link to post
Share on other sites

Nie mówcie mi, że wymiana Thiago Silvy na podstawowego zawodnika Bayernu Monachium tak może zburzyć defensywę.
Ja się cieszę, bo skończyło się sędziowanie pod Brazylię i wygrywanie na farcie.
Robinho,Kaka, Ronaldinho to jest, inny poziom grania, dwóch pierwszych się nie łapie do Milanu, trzeci gra w brazylijskim klubie. Jak oglądałeś mecze milanu to mogłeś zobaczyć, że Robinho odstawał aż za bardzo, Kaka jeszcze połowę sezonu miał dobrą. Ronaldinho to jest imprezowicz a w piłkę chyba gra już dla zabawy.

Link to post
Share on other sites

Fred to zawodnik o wiele za słaby by zawojować świat. Chyba najsłabszy punkt zespołu. Wczoraj widziałem mecz Niemcy vs Oscar i Dawid Luiz. Reszta się tam Niemców po prostu bała. Takeigo problemu nie miałby na pewno Ronaldinho czy Kaka, nawet jeśli nie są w formie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Drużyna bez głowy. Za brakło im doświadczenia, wyrachowania, pomysłu na grę. Dlatego każda drużyna osiągająca sukcesy miała zarówno starszych graczy do układania gry i młodych do żwawego biegania. Dlatego właśnie mi również brakowało Kaki, Ronaldinho (nawet jeśli to tylko siła nostalgii).
W Brazylii nie było linii pomocy, nie było lidera, nie było niczego poza tym młodym Oscarem któremu jakimś cudem zależało i Luizem zmotywowanym opaską kapitana. Dostali więc słuszny łomot.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...