Skocz do zawartości

Mundial - Brazylia 2014


Recommended Posts

Jak Argentyna nie przyciśnie Holendrów od początku, to narkomani wygrywają :wariat:

 

 

Neymar jako gracz Barcelony to największy symulant tej drużyny! Fred nie jest może tej klasy napastnikiem ale bez przesady.

 

Też nie lubię jego gry w FCB, przez te ciągłe symulki stracił trochę w moich oczach, bo ma mega potencjał i widać to w meczach.

W kadrze gra zupełnie inaczej, to jest ten Neymar którego chciała Barcelona, nie ta wywracająca się sierotka.

Edytowane przez Klikacz
Link to post
Share on other sites

Neymar to jeszcze młodziak. Przybierze na masie (on waży tylko 65kg!), dojrzeje i jego symulacje się skończą. 

 

Niemniej dzisiaj na boisku będziemy oglądać wyczyny dwóch lepszych od niego zawodników czyli Robben'a i Messiego. Ja liczę na Argentynę. Wątpię , żeby naszych zachodnich sąsiadów pokonali Holendrzy. Dobrze poukłada drużyna przeciw perfekcyjnie poukładanej? Nie widzi mi się to. Moim zdaniem Argentyna będzie miała większe szanse, poprzez indywidualne akcje Messiego. 

Link to post
Share on other sites

Ja sam nie wiem co mam myśleć o tym finale. Teoretycznie Niemcy są faworytami (idą bez oporu do samego finału), ale Argentyna pokazała wczoraj, że potrafi przycisnąć, ale jednak dojcze mają dużo lepiej zorganizowaną obronę niż Holendrzy (mają Boatenga, Hummelsa, cofnięty pomocnik Schweini) i po części to może być ich klucz do sukcesu.

 

 

 

 

http://www.footballtube.com/vines/funny-video-with-usa-line-up

Edytowane przez Klikacz
Link to post
Share on other sites

Ktoś się bawi w ustawianie swojego składu?

http://wygrajmundial.sport.pl/

my w robocie walczymy o dobrą whisky na razie jestem drugi:)

Co do finału to w tym roku Niemców nic nie powstrzyma i mnie to cieszy

Kibicowałem im zaraz po francuzach , a że ich wyeliminowali niestety to teraz jestem z nimi.

Fajnie jakby nasi zagrali w eliminacjach z mistrzami świata :)

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

Nawiązując że następne MŚ w Rosji :

 

Do Władimira Putina dzwoni prezes Coca-Cola Co.
- Panie prezydencie, mam propozycję. Co sądzi pan o zmianie flagi Rosji z niebiesko-biało-czerwonej na czerwoną?

- Jak za dobrych czasów w ZSRR. My za taką reklamę oferujemy, powiedzmy, 5 miliardów dolarów rocznie.

Putin odpowiada:
- Pozwoli pan, że ...przemyślę propozycję.
Odkłada słuchawkę, wykręca numer swojego asystenta i mówi:
- Wania, kiedy dokładnie kończy się nam umowa z Aquafresh?

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...