Skocz do zawartości

Mundial - Brazylia 2014


Recommended Posts

Ostatni skład Brazylii jaki pamiętam był z Kaką, Ronaldinho, Robinho, Cafu itd. Teraz same "noł nejmy" Nie znam nikogo. Już dawno nie interesowałem się piłką.

 

Co do meczu było widać dominację Brazylii. Sędzia Azjata nie powinien sędziować bo jego skośne oczy ograniczają mu widoczność...

Link to post
Share on other sites

Teraz same "noł nejmy" Nie znam nikogo.

 

To faktycznie mało się interesujesz, bo w tej reprezentacji gra wiele najlepszych piłkarzy świata na swoich pozycjach. Chociażby duet Thiago Silva i David Luiz. Ale faktycznie, gra Brazylii Robinho, Kaki i Ronaldinho była najprzyjemniejszą grą dla oka :D

 

 

Co do sędziego to wiadomo...

 

 

Na jaki mecz szczególnie czekacie, jaki jest Wasz faworyt? :P

Link to post
Share on other sites

Widzę Januszerka na forum na odpowiednim poziomie. Brazylia ma nołnejmów w składzie XD

Artur, nie unoś sie tak :D Zapewne byle kto nie gra w reprezentacji. Kiedys na bieżąco oglądałem głównie lige angielską i hiszpańską. Dziś obejrzałem pierwszy mecz od kilku lat. I wszędzie nowe nazwiska :P

Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o grono faworytów to wiadomo Brazylia, Urugwaj, Argentyna, Niemcy, Hiszpania. Niespodziankę może sprawić Belgia i Portugalia ( o ile CR7 zagra w swoim stylu). Warto wspomnieć o Meksyku jak by nie było mają drużynę mistrzów olimpijskich.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...