Skocz do zawartości

Mundial - Brazylia 2014


Recommended Posts

 Według mnie, Europejczycy zwyczajnie nie dają rady w takich warunkach.

 

Bullshit. Hiszpania i Portugalia teoretycznie mają najcieplej a pierwsze skapitulowały. Włochy, Holandia, Niemcy,Francja - klimat zupełnie inny a dają radę. Po prostu teoretycznie słabsi rywale (np Kostaryka) grają swój turniej życia. Nie ma co zwalać na pogodę. 

Edytowane przez Klikacz
Link to post
Share on other sites

Brazylia jak na razie nie grała z nikim konkretnym, więc nie mieli czym zachwycić i zadziwić :) Nie wiem, dla mnie to jest dziwne, że 4 kraje będące w pierwszej 10 rankingu FIFA w tym dwaj zwycięzcy ostatnich mundiali zostały znokautowane przez zespoły które do tej pory mało znaczyły, w dodatku są z tego samego kontynentu. Z drugiej strony powiew świeżości i nieprzewidywalność ce**** ten mundial co dodaje mu uroku.

 

e. cech....uje :[

Edytowane przez Silver Fox
Link to post
Share on other sites

Brazylia jak na razie nie grała z nikim konkretnym, więc nie mieli czym zachwycić i zadziwić

 

 

Nie przesadzajmy, Chorwacja wcale nie jest słabą drużyną. To nie Fifa, żeby dobry zespół był rozpoznawany po "punkcikach".

Link to post
Share on other sites

Niemcy 2:2 Ghana, piękny mecz, zdecydowanie najlepszy do tej pory, pełno wyśmienitych akcji, emocje, walka, coś pięknego. Ghana miała dwie nie wykorzystane praktycznie stu procentowe akcje, w jednej nie było podania na wybiegającego zawodnika, w drugiej po chirurgicznym dośrodkowaniu piłkarzowi zabrakło centymetry wzrostu więcej. Szkoda Ghany, z chęcią oglądał bym ich dalsze mecze, zdecydowanie zasługują na awans. Szapo ba dla Ghany. Niesamowity futbol.

Edytowane przez Silver Fox
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Jednemu się dziwię, dlaczego włoski trener nie wpuszcza na boisko Ciro Immobile !! Ten chłopak to maszynka do strzelania goli !! Król strzelców Serie A sezon 2013/2014 !! Jeśli tak będzie sterował ławką włoski trener to serio nie widzę ich w dalszej rundzie...

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...