Skocz do zawartości

RISEN czy GOTHIC 4


Którą grę byś wybrał?  

43 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Którą grę byś wybrał?

    • Gothic IV
      17
    • Risen
      26


Recommended Posts

Witajcie

 

Ktoś ma ideę, jak stworzyć Pierścień, który dodaje +3 do Kula Ognia? Wiem, że taki istnieje, ale nie mogę znaleźć o nim inf.

Amulet "+2 do Kuli ognia" to wiem (szafir i gruda złota x10 daje też +2 do lodowa lanca i magiczny pocisk) ale o pierścieniu takim to pierwsze słyszę niestety...

Link to post
Share on other sites

http://www.benchmark.pl/mini-recenzje/R ... -2412.html

 

(...)Mozna stworzyc maga i zarazem wojownika machajacego mieczem. Dla przykladu ja takiego mam. Mam na 10 poziomie walke mieczem i na 8 poziomie ognista kule. Jak to zrobilem ? otoz mam na 3 poziomie alchemie,kowalstwo,otwieranie zamkow i kradziez + poszukiwanie rudy i myslistwo. Wiele przydatnych rzeczy znalazlem lub ukradlem :wariat: Zapewne sie zastanawiasz jak to zrobilem ? odp. jest bardzo prosta : majac kowalstwo sam zrobilem sobie amulet dodajacy po 2 statystyki do magiczny pocisk , ognista kula i lodowa lanca + ubralem 2 pierscienie tez wlasnej produkcji dodajace po 3 do ognistej kuli.(...)

Oczywiście napisałem do niego na PW, ale BaMpEr ma jakieś 30 postów, tak więc rzadko zagląda na forum, stąd moje pytanie do Was.

Link to post
Share on other sites

Jestem w trakcie pisania własnej recenzji Risena i czytałem o nim bardzo dużo. Nie przypominam sobie pierścienia dającego +3 do Kuli Ognia i szczerze wątpię aby taki można było sobie zrobić.

Szukałem także w internecie ale na żadnej znanej mi stronie takiej informacji nie znalazłem. Sądzę, że to tylko takie gadanie było...

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...