Skocz do zawartości

Wojna "Nvidia vs AMD"


Recommended Posts

Będę miał R9 290 za jakieś dwa tygodnie to się wypowiem.

Czekam z niecierpliwością na Twój test.

Pamiętam Twoje szumne zapowiedzi testu HD 7970 vs GTX 680 na stu iluś tam tytułach.

Testu jednak potem nie widziałem. Może gdzieś go wrzuciłeś tylko nie znalazłem - nie wiem.

Znając Twoje zdanie chętnie poczytam jak sprawuje Ci się R290.

Prośba - tylko może niech to nie będzie referent.

Powodzenia.

Link to post
Share on other sites

100 tytułów to może przesada ale chętnie (serio) zobaczę Twój test R290 (jakiegoś przyzwoitego niereferenta) vs GTX 780 (także autorskiego) na różnych tytułach, byle nie tak durnie dobranych jak na PcLabie (wiadomo o co chodzi).

Powodzenia Effendi360.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

@omar2033

NO jak karta przyjedzie to nie omieszkam sprawdzić. Będzie to referent ale ze zmienionym chłodzeniem.


 

 

100 tytułów to może przesada

 

Nie ma tam wykresów ale na serio odpaliłem na nich ponad 100 gier. :D

 

http://imageshack.com/a/img594/9899/22694743.jpg

Link to post
Share on other sites

Ja na 4890 włączyłem na ULTRA przy 1680x1050 oraz 2xAA i nie byłem zadowolony.

Parę patchów pomogło, do  tego ustawiłem cienie na HIGH i gra dostawała niezłego kopa, a różnicy w ich jakości nie dało się zauważyć.

Po takim zabiegu:

miasto --> 25-35 klatek

otwarta przestrzeń --> ~50 klatek

podziemia --> ~80 klatek

Link to post
Share on other sites

Mi skyrim potrafił zjechać 760 do ~40 fps (notował wtedy ~8k draw calli), ale równocześnie przekraczał też 4GB pamięci całkowitej i powodował nieprzyjemne alerty systemu.

 

Następną wersję lepiej zoptymalizowałem i śmiga jak należy, chociaż z pamięcią i tak jest krucho ;)

Edytowane przez walker15130
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

R7 260X od gigabyte, temperatury w idle, wentylatora nie da się ustawić żeby chodził na sztywno, cały czas zbija do 0-20%...

 

Temperatury w idle, ale użycie GPU 100% -,-. Masz jakiegoś syfa, albo słaby troll :D

 

 

 

//e

Nie cytuj zdjęć, postów wyżej.

Edytowane przez dodo24x
Link to post
Share on other sites

Haha, miałem jakiegoś trojana. Usunąłem go, i od razu użycie spadło do 0%...dobrze, że jej nie wysłałem na gwarancję, bo myślałem że jest uszkodzona <lol>

 

@R-Koniu

Nawet nie musiałem używać tego Combofixa, przeskanowałem na szybko antywirem od M$, ale dzięki  8-)

Edytowane przez lxxer
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...