Skocz do zawartości

Mini dzida mst


Recommended Posts

No i na 980 classified nie ma jeszcze bloku

 

EK wspominało na forum, ze będzie w tym miesiącu.

 

 

 

(chociaż cholera wie)

 

edit

 

 

 

"We are sorry, but due to unexpected circumstances, there is a delay with the release of this waterblock.

Waterblock will be available in our sales program in January 2015."

Link to post
Share on other sites

Mówię o tym że EK nie wyprodukowało jeszcze bloków na 980 classified a nie że blok wystaje poza kartę (nie wiem skąd ten pomysł).

http://i.imgur.com/Chn0X4d.png

 

 

Będzie więc musiał na nie czekać jeśli zdecyduje się na tę kartę. Dają już do tej 980 bp czy nadal trzeba go ściągać od hamburgerów?


Delikatnie podpowiadam że classified to nie jest najlepszy pomysł do tego układu ale widzę że się zawzięliście. 

Link to post
Share on other sites

Nie wiem zwyczajnie czy dopłacanie do karty z bardzo dobrym chłodzeniem powietrznym które potem będzie fajnie wyglądać w szufladzie ma sens w przypadku wodowania. Referent jest krótszy, nie będzie sprawiał problemu w budzie i sprawi się równie dobrze. A OC to i tak krzemowa loteria. Dodatkowe fazy i inne pice może mają znaczenie ale przy ciekłym azocie a nie tutaj... Miałem dobrą 680tkę od Evy która kręciła się przeciętnie. Teraz mam referencyjne 780ti które kręci się tak że sam szatan wychodzi z podłogi i wesoło przyklaskuje. 

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Tak czy inaczej buda projektowana pod LC nie powinna w taki sposób ograniczać wyboru GPU  :/ 

Wystarczyło dołożyć te 5cm do długości obudowy i byłoby git.


Mst, domalowali Ci tą budę chociaż porządnie? :rotfl:

Czy to tylko do PL trafiały takie "niedorobione" sztuki.


 

 

Dają już do tej 980 bp czy nadal trzeba go ściągać od hamburgerów?

 

Trzeba ściągać :/

Tego akurat nie rozumiem, przecież on kosztuje 19 dolarów a gdyby go montowali fabrycznie, to koszt karty wzrósłby pewnie o 10.

Link to post
Share on other sites

Ufff, w końcu trochę wolnego czasu. Dopiero teraz zaczynam rozbierać Bitfenixa, więc jutro powystawiam graty na ebaya.

 

Co do GPU, to mój pomysł z 980 Clasiffied faktycznie nie trzyma się kupy, za dużo z tym problemów przy wodowaniu. Będziemy polować na referenta o ile ceny będą rozsądne.

 

Ja jednak póki co potrzebuję pomocy przy wyborze MOBO. Przeglądam wszystkie modele i wstępne wnioski są takie, że wszystko jest brzydkie. Jedynie TUF'y ładnie wygląda, ale to ASUS, a do tego mam pamięci w kolorze czerwieni. Prawdopodobnie padnie na:

 

http://www.scan.co.uk/products/evga-z97-ftw-motherboard-intel-z97-s1150-ddr3-pcie-30-(x16)-2-way-sli-displayport-hdmi-atx

 

Ktoś ma jakieś inne pomysły?

 

EDIT:

 

Swiftech się obudził i podesłał dzisiaj maila

 

 


Hi,

 

We do apologize for the defective Swiftech KIT that you have.

We will replace it by a new one, therefore let me explain to you how we will proceed.

 

First,

Could you please confirm to me the following information:

 

Surname:

First name:

Address:

Post Code:

City:

Country:

Phone number:

 

And also a copy of your purchasing invoice.

 

Second,

As soon we have such information, and after we checked the request, an RMA Number will be provide with all instruction for sending back the defective kit.

 

Third,

As soon the defect Kit arrive a new one will be send to you as replacement

 

Again we do apologize for this issue, and please feel free to contact me for any request

Link to post
Share on other sites
no i nie zniosę tego wieśniackiego napisu Republic of Gamers!

 

Można wyłączyć w biosie (nie świeci) A Asusy mam od Z77, miałem z nimi różne przejścia i powiem szczerze, że Maximus jest genialny, jeśli chodzi o OC  :D

Wszystkie TUF'y się kryją :D

Pewnie, gdyby nie buda :/(jej wymiary)  miałbym Evga z97 classified, ale nie żałuję :]

Edytowane przez jacekgothic
Link to post
Share on other sites

 

 

I nigdy się tak nie ocnie
 

 

Wróżenie z fusów. Taką miałem wypaśną EVGA superclocked, dodatkowe fazy i dzikie węże. Kręciła się przeciętnie. Obecna 780Ti referencyjna kręci się jak szatan. To jest ruletka. 


Stara zasada. Jak się ktoś ma pecha to i grzebiąc w tyłku palec złamie. 

Link to post
Share on other sites

Jedynie TUF'y ładnie wygląda, ale to ASUS, a do tego mam pamięci w kolorze czerwieni. Prawdopodobnie padnie na:

 

http://www.scan.co.uk/products/evga-z97-ftw-motherboard-intel-z97-s1150-ddr3-pcie-30-(x16)-2-way-sli-displayport-hdmi-atx

 

Ktoś ma jakieś inne pomysły?

ta evga z97 ftw to ja ją chciałem brać ale nie mogłem jej dostać w PL (nadal chyba nie ma) i postawiłem na Asrocka z97 Professional... do dziś trochę załuję, że nie mam FTW bo ta "beczka" obok procesora strasznie mi się podoba ale Asrock ma tyle czerwieni w sobie, tyle serca dzięki temu bije z niego, że aż mi się robi cieplej na sercu gdy na niego patrzę... hehehe :D

 

Mało popularna u nas w kraju, to zamknę w spoiler kilka zdjęć. Jedyne czego jej brakuje to jakiegoś covera, dlatego będzie trzeba taki wykonać w przyszłym roku:

_DSC9655.jpg_DSC9658.jpg_DSC9706.jpg

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

no nie ma co odciągać... asusy (dla mnie) brzydkie a nawet jeśli nie to to słowo mnie odciąga od siebie, msi mają jakieś dziwne smoki pomalowane, asrock ma prosty design i niczym się nie wyróżnia zbytnio... jedynie classified jeszcze dosyć ciekawa ale 1500zł za mobaska na z97? to ja bym wolał kupić za 1100-1200zł wersję na z87 która jest trochę ładniejsza i tańsza.... pozostaje tylko FTW do wyboru w kategorii wygląd/cena/funkcjonalność... no jest jeszcze ten nieszczęsny MSI w wersji Gaming9ACK ale smoka trzeba by zakleić ;)

 

 

http://geizhals.at/p/1192242.jpg

 

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

@UP

Dokładnie to samo pomyślałem.

 

Evcia oczywiście na propsie i biorąc pod uwagę Twoją miłość do marki to jest właśnie konstrukcja dla Ciebie. Co do Asusa to rozumiem psioczenie na support w PL (bo tu w BE jest na wysokim poziomie), nie rozumiem natomiast psioczenia na sam sprzęt... Nie dość że od czasu p67 produkują piękne płyty (wiadomo że to kwestia gustu ale sam przyznasz że sabertooth to był powiew świeżości, rampage IV black edition??, X-99 deluxe?), to jeszcze mają świetne UEFI i rewelacyjne oprogramowanie (Fan Xpert 3 to poezja przy konfiguracji wentylatorów). Jako że miałem okazję bawić się softem do płyt od innych producentów uważam je za najlepsze oprogramowanie do mobek na rynku. Wpadki nadal im się trafiają (dopiero trzeci update biosu do mojej płyty sprawił że xonary zaczęły działać na ich własnej płycie) ale nie widziałem poważnych wałów (jak padające jak muchy Mpowery). 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...