Skocz do zawartości

Kącik emeryta i rencisty ;) 30+ only.


Recommended Posts

Się śmiejecie, ale ja raz miałem tajski masaż zrobiony, nazwałem to jogą dla leniwych. Jak ktoś ma robotę stojącą albo siedzącą to polecam, a np. sportu nie lubi.
Niedawno koleżanka mi robiła masaż indyjski, barków, karku, pomimo że mnie nic nie boli to było przyjemnie.

Link to post
Share on other sites

po trzydziestce zycie naprawde zaczyna nabierac kolorow!:) po pierwsze, ma sie wiecej doswiadczenia zyciowego, co daje lepsza perspektywe na rozne sytuacje. drugi plus to czesto stabilizacja zawodowa – wiesz juz, co lubisz robic i co ci wychodzi najlepiej. trzecia rzecz to wieksza pewnosc siebie. po trzydziestce zazwyczaj lepiej sie rozumie siebie i swoje potrzeby. kolejny plus to lepsza stabilnosc finansowa. poza tym, ma sie wieksza swobode w podejmowaniu decyzji. wiesz, co jest dla ciebie wazne i nie boisz sie tego bronic. kolejny plus to dojrzalsze relacje. zarowno przyjaznie, jak i zwiazki sa glebsze i bardziej wartosciowe. i dojrzewa sie rowniez emocjonalnie. lepiej radzisz sobie ze stresem i trudnymi sytuacjami. czesto zaczynasz tez bardziej dbac o siebie i swoje cialo. :Dno i wiek to tylko liczba – to, co naprawde sie liczy, to twoje nastawienie i energia, ktora sie wnosi do zycia!

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Link to post
Share on other sites

Czasy się zmieniły , więcej aut , praca zdalna  . Sami córkę zawieziemy jak mamy czas  , ale  też śmiga bez oporu na piechotę . Postęp jak we wszystkim .

 

Swoją drogą to moja ma cholernie ciężki plecak , mimo tego że połowa książek w szkole leży .

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...