Skocz do zawartości

Kącik emeryta i rencisty ;) 30+ only.


Recommended Posts

23 minuty temu, Krzysko napisał:

Nie rób tego. 

Że dużo pracy? Liczę na to, że zrobię opcje z automatycznymi siłownikami na dachu + nawodnienie na kroplownikach, sterownik z programatorem i jakoś to będzie.

Łudzę się ze nie będę przeklinał na to... nie wyprowadzaj mnie z błędu bo już kupiłem wszystkie graty :D

  • Haha 2
Link to post
Share on other sites

Najważniejsze, że kwiaty Jej nie interesują. Jak dostała od teściowej kiedyś jakiegoś takiego co się wkopuje do gruntu to przyszła do mnie z tym habeziem i pyta:

"Wkopiesz to gdzieś, żeby Mamusia widziała kiedy nas odwiedzi? ale wiesz jak uschnie to też się nic nic się nie stanie" :)

 

No kurczę uschło, a tak dbaliśmy, pewnie ziemia nie podpasowała, aj waj ... :evil:

Edytowane przez pendzel_3
  • Haha 2
Link to post
Share on other sites
5 godzin temu, Krzysko napisał:

 

Nie rób tego. 

 Właśnie, ani się obejrzysz a będziesz hodował paprykę i wymieniał się z kolegami owocami i nasionami. 

  • Lubię to 2
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

tiaa...mój kumpel sobie hoduje takie różne papryczki. No powiem, że niektóre nie do zjedzenia jak dla mnie :D
Ja też muszę, od czasu do czasu w przydomowym ogródku pomagać mojej. Trochę innego ruchu...

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
W dniu 12.03.2024 o 19:02, ernorator napisał:

Właśnie, ani się obejrzysz a będziesz hodował paprykę i wymieniał się z kolegami owocami i nasionami. 

czy tu aby napewno chodzi o uprawę owoców i warzyw czy może o coś innego? 

Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, ernorator napisał:

papryczek nie wysyłał.

No nie miałem jeszcze przyjemności. :->

 

13 godzin temu, karai napisał:

warzyw czy może o coś innego? 

Tylko capsicum w różnych odmianach.

 

Nie ma w tym nic nielegalnego choć kapsaicyna stymuluje produkcję dopaminy i adrenaliny... 

Edytowane przez pendzel_3
Link to post
Share on other sites
@ up 
Do tego jak magnetofon nie miał autoreversu i trzeba było każdą stronę kasety cofać by druga była od początku. 
Ej, ale jak? Jak jedna przeszła do końca to odwracało się kasetę i znów leciało od początku. Autorevers polegał właśnie na tym, że nie trzeba było wyciągać kasety i obracać.
  • Lubię to 1
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

No coś się komuś pomieszało, autorevers polegał na tym, że nie trzeba było wyciągać kasety i przekładać na drugą stronę bo jak się taśma skończyła to magnetofon automatycznie zaczął kręcić w drugą stronę. Jak nie było ar to trzeba było przekładać kasetę a jak się chciało posłuchać ponownie tej samej strony to trzeba było przewijać do początku tą stronę. @karaisię coś pomieszało z tym przewijaniem.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...