Skocz do zawartości

[MULTI] Fallout - seria


Gość usunięty

Recommended Posts

Te zbroje dla szariczka tak w ogóle coś dają poza wyglądem? bo w parametrach mają same zera a przynajmniej u mnie, mam kaganiec z kolcami zamiast obroży i pancerz lepszej klasy od podstawowego ale i tak zera są, może bug jakiś. BTW fajnego gnata z gwiazdką dziś znalazłem, obrażenia 100 a celność 1(po modach wskoczyła na 10) :wariat:, z bliskiej odległości chyba da radę.

Link to post
Share on other sites

Po 14h z grą, stwierdzam, że jednym z największych atutów tej gry są lokacje w centrum Bostonu. Ile tam ciekawych, klimatycznych rzeczy można się dowiedzieć... ;)

 

Btw. ktoś wie kiedy Bethesda zamierza wypuścić pierwszego patcha?

Edytowane przez kacperq
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Panowie wiecie już o jakimś modzie który przenosiłby wszystkie przedmioty z junk do workbench a później jednym przyciskiem można byłoby nacisnąć żeby to rozebrać na składniki?(wiem że można z pomocą Y wszystko przenieś z swojego inventory do workbench ).

Wiem że jest mod co dodaję wszystkich składników(po 1000 sztuk) potrzebnych do robienia modów broni/budowania,ale nie chce aż tak "oszukiwać" tylko denerwuje mnie ta cała czynność w grze.

Link to post
Share on other sites

Znajomy, który od premiery gra w F4 i wytrzymał fakt optymalizacji dziś pisze mi na GG abym nie żałował że oddałem, że F4 jest zwyczajnie grą średnio kiepskawą i że żałuje iż dał się ponieść hajpowi i kupił w premiere. Czytałem także kilka recenzji na mniej znanych portalach i wychodzi na to, że F4 do pięt nie dorasta nawet trójce, a nie wspominając o tym że skyrim go przerasta jako RPG w każdym calu. Coś nie pykło. Jak można mieć jedną z najlepszych licencji na świecie, do tego mieć ogromne doświadczenie w robieniu niezłych sandboxów i zrobić grę na 5/10, a już na samym początku jak włączyłem i przeszedłem ten naiwny, szyty grubymi nićmi i naciągany jak diabli prolog to wiedziałem że coś mi śmierdzi w tej grze

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
Znajomy, który od premiery gra w F4 i wytrzymał fakt optymalizacji dziś pisze mi na GG abym nie żałował że oddałem, że F4 jest zwyczajnie grą średnio kiepskawą i że żałuje iż dał się ponieść hajpowi i kupił w premiere. Czytałem także kilka recenzji na mniej znanych portalach i wychodzi na to, że F4 do pięt nie dorasta nawet trójce, a nie wspominając o tym że skyrim go przerasta jako RPG w każdym calu. Coś nie pykło. Jak można mieć jedną z najlepszych licencji na świecie, do tego mieć ogromne doświadczenie w robieniu niezłych sandboxów i zrobić grę na 5/10, a już na samym początku jak włączyłem i przeszedłem ten naiwny, szyty grubymi nićmi i naciągany jak diabli prolog to wiedziałem że coś mi śmierdzi w tej grze

Po pierwsze kto jeszcze używa GG? :D

Po drugie fakt, że gra nie jest idealna, ale nie ma alternatywy jeżeli chodzi o gry w takim klimacie. Skyrim czy Wiedźmin to gry kompletnie nie w moim guście. Nie przepadam za magią, mieczami itd., za to lubię klimat Fallouta. Za grę dałem 149 zł i mimo wszystko nie żałuję, chociaż na początku chciałem przestać grać, ale dałem jej drugą szanse i się wkręciłem.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Masz chyba na myśli Fallout 3 z wszystkimi dodatkami.

Następnym razem ściągnij sobie torrenta pograj i potem podejmij decyzję.Mi akurat gra podoba się bardziej im dłużej w nią gram.( nie grałem zbyt długo,około 10 godzin)Szkoda że wydawcy odchodzą od możliwości ściągnięcia sobie wersji demo gry.

lycone

Ja jeszcze używam gg,sporadycznie (gdy kupuję coś na forum lub allegro,to tak się najszybciej dogadasz)

Edytowane przez jimhaumman
Link to post
Share on other sites

Robiłeś wszystkie questy, czy tylko te które ci wpadły po drodze? Fallout ma to do siebie że tam można niesamowicie szybko zakończyć grę omijając sporo lokacji :D I jak Ci poszło z finałowym bossem, załatwiłeś go dyplomatycznie czy siłowymi argumentami? :P


Ja natomiast mam mały problem z Marcusem w FO2, z racji tego iż wali jak opętany w każdego w trybie burst to cierpi na notoryczny brak amunicji. Najpierw dałem mu cały zapas jaki miałem 5 mm JHP do Miniguna, teraz władowałem mu Bozara i dałem przeszło połowę amunicji .223 FMJ ~500 z ponad 1000 (drugi tysiąc mam w aucie :P) które mam na wyposażeniu do .223 Pistol oraz Sniper rifle to kilka starć i amunicji nie ma xD A problem jest taki że amunicja .223 FMJ obecnie trafia się bardzo rzadko, 5 mm JHP to już w ogóle nie spotykam więc nie jest ciekawie. 

 

Trybu burst obecnie praktycznie nie używam, zdecydowanie lepiej mi się gra oddając jeden a konkretny strzał więc ja tam tak bardzo nie cierpię na jej braki ;)

Myślałem czy by go nie wyposażyć w to samo co ma Cassidy czyli Pancor Jackhammer'a na 12 Gauge Shotgun Shells bo tej amunicji jest multum, praktycznie każdy napotkany bandyta, strażnik ją ma. Tylko znając zamiłowanie Marcusa do ciężkiego arsenału na tę broń nawet nie spojrzy. Ostatnio taszczył mi kilka Combat Shotgun'ów to zamiast wziąć któregoś wolał założyć rękawice bokserskie  :P

Link to post
Share on other sites

I dlatego trzeba dawać im tylko taką broń, którą chcesz żeby używali :)

Ja tym matołom (czytaj moimi towarzyszom podróży) dawałem broń którą preferowali, ale wyłączając wszystkie z trybem burst.

Pozwalałem im nosić takie rzeczy jak wyrzutnia rakiet, ale jeśli jeden ją miał to amunicje do niej dostawał drugi :DDDD

Generalnie o ile pamiętam, to Cassidy był idealny z dobrym shotgunem do którego o amunicję stosunkowo łatwo.

Marcus za to musiał dostać zawsze coś z trybem pojedynczym.
Okazywało się, że ktoś kto umiał obsługiwać tylko pistolet, u mnie w drużynie sprawdzał się lepiej niż mutant siejący na lewo i prawo ołowiem z minigun'a, nierzadko po plecach kompanów lub sojuszników wywołując jatkę w całym mieście :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...