Skocz do zawartości

Temat o polityce - wchodzisz na własne ryzyko


Recommended Posts

Teraz Kaczyński się spotka z Macierewiczem i padnie tekst ala Kingdom of Heaven Scott`a.... Antoni, give me war with Russia. That is what I do, Jarek.

 

Ale jak mówiła Beata ... wyszło szydło... i okazało się ile ona albo postawiony na stanowisku prezydenta Maliniak ma do powiedzenia w sprawach Polski.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dla mnie niestety żenujacy występ kibola i tyle. Już widzę kaplicę w każdym gimnazjum,czarni do Afryki a homseksualiści do gazu. Może tego nie mówił ale niestety tak mi się kojarzy z kibolami,którzy z kibicami nie mają nic wspólnego...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Kościół ma długą historię wykorzystywania niecnych ludzi albo podburzania dobrych do obrony własnych interesów. W tym celu podczas WWII pieścili i kumali się z nazistami w nadziei, że Hitler anihiluje ich wrogów, a po wojnie ich chronili. Tu też to widać w wykonaniu tego marketingowca na scenie, który ma zdecydowanie duże problemy ze zrozumieniem pojęcia "walki mieczem miłości".

 

Banda śmiesznych ludzi z zapędami plemiennymi, nic tylko rozdać im maczugi. Jak człowiek to ogląda to ma ochotę wymienić ich na Syryjczyków.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

To jest najpiękniejsza religia świata, a Judasze wszędzie się znajdą, eot. Kościół jako instytucja pomagał wszystkim bez rozróżnienia na kolor skóry czy na to z kim sypia. Pomagał po prostu ludziom. Tych Syryjczyków to nie wiem gdzie widziałeś, w tych hordach imigrantów jest tylko część syryjczyków i oni wcale nie uciekają przed wojną, bo po drodze pokonali wiele krajów, w których wojna nie panuje. Poza tym kraje, w których nie ma wojny, a są bliższe im kulturowo na pewno nie znajdują się w Europie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

z tego co pamiętam to 45% to była erytrea, nigeria, sudan i pare innych afrykańskich państewek

25% to była syria, 10% pakistan i 10% afganistan i 10% bałkany choć nie jestem pewny czy potem na bałkanach nie wzrósł ten odsetek

Edytowane przez Synergia
Link to post
Share on other sites

No krucjaty to teraz rzeczywiście najistotniejsza sprawa, a od wielu lat misje pomagają w różnych krajach Afryki.

Chyba, że takich Syryjczyków byś chciał jak we Francji?

http://pikio.pl/pilne-seria-atakow-w-paryzu-granaty-strzelaniny-i-duzo-ofiar/


P.S To chyba nie możliwe, we Francji jest ścisły gun-control, to nie możliwe, że mieli broń.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

To smutne, że tyle ludzi zginęło. Wielka tragedia ich spotkała. Ale Francuzi mają za swoje. Chcieli być hipertolerancyjni dla ludzi, którzy w ogóle nie są tolerancyjni wobec innych. Wszyscy wiedzieli jakie zagrożenia niosą za sobą muzułmanie a i tak każdy przeciwny przyjmowaniu ich do swojego kraju był tym złym, bo przecież trzeba ludziom pomagać.

Dlatego właśnie cieszę się, że u władzy jest (czasami może za bardzo) katolicki PiS. Mam nadzieję, że Polska zamknie granice przed tą dziczą, bo jak nie, to islam rozwali całą Europę od środka.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

To było oczywiste. Przy takiej ilości osób po prostu MUSIELI trafić się terroryści. 

 

 

 Chcieli być hipertolerancyjni dla ludzi, którzy w ogóle nie są tolerancyjni wobec innych.

Liczyli się z tym , że prędzej czy później coś takiego się wydarzy, te 100 pare osób obchodzi ich tyle co zeszłoroczny śnieg. Tyle , że to bardziej skomplikowana sprawa  i pobudki inne niż jakaś tam pomoc ucieśnionej ludności islamskiej. Smutne ale Europa sama kopie pod sobą coraz większy dołek.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Kiciulek,zgadzam się z Tobą,oprócz słowa "dzicz". To są "prawa" tłumu". Nie chce mi się szukać ale znam również (widziałem) polską dzicz...Nie myśl,że kogoś bronię,bo też uważam,że to jeden z największych (jeśli nie największy)  błędów europy.

Link to post
Share on other sites

Prawa tłumu? W zasadzie to nawet "dzicz" jest zbyt łagodnym określeniem, bo dzikie to mogą być plemiona w lasach Amazonii, których członkowie nie gwałcą dzieci, nie mordują kobiet i nie wysadzają się pośród ludzi...
Może i w cywilizacji białych znajdą się popaprańcy, to jednak wystarczy przyrównać na oko jak bardzo się różnimy od tych "ludzi" nazywanych "uchodźcami z Syrii" (oczywiście to ani uchodźcy ani tylko z Syrii...)

Edytowane przez KIciulek
Link to post
Share on other sites

Śmieszna jest ta zgniła lewacka Europa. Niby wolność, pozwalają muzułmanom na wszystko  ale nie dawno rozpędzono w Paryżu pokroją demonstrację przeciw napływowi imigrantów, okrzykując ich rasistami itp. W Niemczech antyterrorka musiała ściągać  buty aby wejść do meczetu w poszukiwaniu terrorystów. Paranoja.To tylko nie liczne przykłady. Propaganda w publicznej TV tez nie lepsza ale to już osobny temat.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...