Skocz do zawartości

Zestawy - Szybkie pytania


Recommended Posts

 

 

składałem go sam czytając dużo tego forum!!

 

No nie za bardzo. SSD na SF, kiepski cooler, 770-tka za taką cenę to śmiech na sali, płyta z gołą sekcją.

 

Nie wiem co czytałeś, ale na pewno nie to forum. 

Link to post
Share on other sites

Przykro mi nie znalazłem nic lepszego w tej cenie zestaw nie może przekraczać 4 500 zł z Monitorem co do płyty głównej tez nie znalazłem nic tańszego a co do chlodzenia jest Corsair H80i koszt +100zł znów ciężko znaleść coś tańszego w Mini iTX jeśli chodzi o płytę główną jest 

Płyta główna MSI Z87I GAMING AC ale znów 100zł więcej co do chłodzenia wolał bym wodne bo do malej budy nie wejdzie normalne chłodzenie a co do Karty Graficznej jest to moedl podkręcony z dobrym chlodzeniem :) choć proszę mi zaproponować części 
Link to post
Share on other sites

http://www.morele.net/inventory/info/D8mTgo/

 

1. Jak oceniacie zestaw przed zamówieniem (do salonu + amatorsko grafika, bez grania) - w przyszłości karta pokroju 7870/7970.

 

2. Zastanawia mnie wybór zasilacza między XFX a CM G550M ...

 

3. Jaka sensowna myszka i klawiatura (może być zestaw) bez znaczenia czy przewodowa czy bez (tylko bez kolorowych gameing'owych udziwnień) do ~150 (200 zł)

Link to post
Share on other sites

Mam teraz w obudowie Define R4 cztery wentylatory. Trzy są podpięte do regulatora obrotów z przodu, jeden do płyty głównej. Czy mogę użyć takiej złączki, żebym mógł regulować wszystkie wentylatory z przodu?

 

http://allegro.pl/phobya-rozgaleziacz-3pin-2x3pin-30cm-w-wa-w24h-i4586480409.html

 

Ten regulator da rade z większym obciążeniem? Nie pójdzie z dymem?  :P

Link to post
Share on other sites

Czy to jest dobry zestaw? Ewentualnie co zmienić?

 

Intel Core i5-4690K

bequiet! Dark Rock 3

MSI Z97-G43

A-Data 8GB (2x4GB) 2400MHz CL11 XPG

Plextor M6S 128GB SATA3 (520/300MB/s)

MSI GeForce GTX 970 Gaming 4GB DDR5 256Bit

Corsair Carbide Series 330R (black)

Cooler Master G550M 550W 80+ Bronze 120mm modular

Western Digital Green 1 TB

LG 23MP55HQ-P (LED, IPS, 5ms, HDMI) [Czy on ma coś w stylu flicker free?]

Link to post
Share on other sites

Czy zestaw jest dobrze złożony, co warto wymienić? Nie zakładam nowego tematu bo nie jestem do końca zdecydowany co do kwoty jaką chce przeznaczyć i nie śpieszy mi się bardzo z zakupem.

MSI Z97-G43

Intel CORE I7-4790

XFX R9 280X

Kingston HyperX Genesis DDR3-1866 8GB CL10 (mam)

SSD Plextor 128GB (mam)

Western Digital Caviar Green, 3.5'', 500GB (mam)

Western Digital Caviar Green, 3.5'', 1TB

Thermaltake Smart SE Modular 630W 80+ Bronze

Corsair Carbide Series SPEC-02 

 
Link to post
Share on other sites

 

Czy zestaw jest dobrze złożony, co warto wymienić? Nie zakładam nowego tematu bo nie jestem do końca zdecydowany co do kwoty jaką chce przeznaczyć i nie śpieszy mi się bardzo z zakupem.

MSI Z97-G43

Intel CORE I7-4790

XFX R9 280X

Kingston HyperX Genesis DDR3-1866 8GB CL10 (mam)

SSD Plextor 128GB (mam)

Western Digital Caviar Green, 3.5'', 500GB (mam)

Western Digital Caviar Green, 3.5'', 1TB

Thermaltake Smart SE Modular 630W 80+ Bronze

Corsair Carbide Series SPEC-02 

 

 

 

 

jak się pytacie czy dobrze złożony to przynajmniej napiszcie do czego bedzie ten komp

 

Zestaw będzie podłączony do 2 monitorów 1920x1200 i będzie wykorzystywany do pracy (równocześnie uruchomione 3 maszyny wirtualne i np. Football Manager lub jakaś strategia) oraz czasami do innych gier (Wiedźmin 2 i 3, CS:GO, DMC, GTA IV i V).

Link to post
Share on other sites

Skoro napisał 1200 to 1920x1200, tak - istnieją takie szkiełka ;)

 

Nie pomyliłem się, to są monitory Dell i mają max rozdzielczość 1920 na 1200 :)

 

Chodzi mi tylko o to czy płyta pasuję do procesora, procesor wystarczający dla gpu i czy zasilacz wystarczający dla tego zestawu. Dodam że raczej nie będę nic podkręcał.

Edytowane przez kamper
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...