Skocz do zawartości

Recommended Posts

ProFobos

 

 Phoenix.modd.

 

Dwa pierwsze zakupy bez problemu. Nawet dałem plusa. Trzeci - jedno wielkie oszustwo. 1800zł przelane za czesci 29 kwietnia. od miesiaca brak czesci i brak zwrotu pieniedzy. Historia długa i przykra. Fałszowane dokumenty bankowe, 3 razy "podobno" wykonywany przelew za brak czesci - nigdy nie doszły. Oczywiscie po zakupione części nigdy również przyjechać nie mogłem - nie było czasu, przez 3 tygodnie nonstop nie było czasu - oczywistym jest że od samego początku planował mnie oszukać.

 

Niestety - zbyt duże zaufanie nabrałem po dwóch zakupach i dałem się wyrolować.

 

Sprawa zgłoszona na policje. 

 

NIE NADUŻYWAJ KOLORÓW ANI FORMATOWANIA TEKSTU. Biafra

Edytowane przez Biafra1987
Link to post
Share on other sites
Ostrzegam przed transakcjami z dodo24x! Zbyt dobry kontakt, zbyt odpowiedzialny, zbyt uczciwy. Przez niego można nabrać zbyt dużej wiary w ludzi i zostać oszukanym przez następną osobę która to wykorzysta :)

 

A już z pełną powagą- kupiłem od niego iP4S z przesyłką z Wielkiej Brytanii do Belgii. Mieliśmy mały problem z firmą kurierską ale dodo wykazał się spokojem i profesjonalizmem i wszystko błyskawicznie rozwiązał. To jest osoba od której zwyczajnie miło coś kupić :) Polecam.
  • Popieram 7
Link to post
Share on other sites

Polecam sprzedającego Bakak http://forum.benchmark.pl/user/2764-bakak/.Kod do gry kupiony wczoraj,tylko gdy się pieniążki zaksięgowały otrzymałem maila z kodem aktywacyjnym.Pełen profesjonalizm,szybka i udana transakcja,miły kontakt i szybki czas odpowiedzi na ewentualne pytania.Można śmiało kupować od tego użytkownika,jeszcze raz polecam.

Edytowane przez arturo99
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...