Skocz do zawartości

kubbak

Zasłużony
 • Liczba zawartości

  9387
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Posty dodane przez kubbak

 1. W dniu 2.08.2022 o 15:54, drVanSteiner napisał:

  Od 28.09 września na Disney+

  Wedle opinii recenzentów jedna z lepszych produkcji z tego roku. Zobaczymy.

   

  Czyżby HBO Max szybko pożegnało się z rynkiem?

   

   

   

  Wczoraj pousuwali całą masę filmów/seriali, dzisiaj doszło skasowanie 2 praktycznie gotowych filmów, wcześniej były informacje o rezygnacji z tworzenia oryginalnych treści poza USA/UK.

 2. 4 minuty temu, joker5513 napisał:

  Dwóch weteranów popełnia właśnie srogi błąd

  IMO 1 - Fernando. Seb powinien odejść na emeryturę po odejściu z Ferrari, ot kolejny średniak (który fartem dobił do 4 tytułów MŚ).

  A co do Ferrari to pełna zgoda. Jechali po zwycięstwo i 2/3. miejsce (Sainz). Skończyło się jak się skończyło, nie pierwszy raz w tym sezonie. Jak tam ktoś nie przyjdzie z jajem to mimo najlepszego bolidu w stawce g.. wygrają (tak jak Seb w 2017).

 3. 18 godzin temu, drVanSteiner napisał:

  2. Oryginalny pilot do TV, ale w nowszej wersjiemoji16.png, bo pierwotny jest gumowany, ale ta guma złazi i wygląda ohydnieemoji35.png

  Kruczi to co ty z nim robisz? Mam ten sam TV co Ty, kupiony zaraz po premierze i nic się guma nie wytarła (jedynie nadruki).

 4. Nowe wymiary miejsc parkingowych od 1 stycznia 2018 r.

  Według nowego Rozporządzenia Ministra Infrastruktury i Budownictwa (z dnia 14 listopada 2017 r.), które zmienia dotychczasowe wytyczne odnośnie rozmiarów miejsc parkingowych, stosowne przepisy otrzymały brzmienie:

  „§ 21. 1. Stanowiska postojowe dla samochodów powinny mieć wymiary wynoszące co najmniej:
  1) szerokość 2,5 m i długość 5 m – w przypadku samochodów osobowych;

   

  2) szerokość 3,6 m i długość 5 m – w przypadku samochodów osobowych użytkowanych przez osoby niepełnosprawne;

  2. W przypadku usytuowania wzdłuż jezdni stanowiska postojowe dla samochodów powinny mieć wymiary wynoszące co najmniej:

  1) szerokość 3,6 m, z możliwością ograniczenia do 2,5 m - w przypadku zapewnienia możliwości korzystania z przylegającego dojścia lub ciągu pieszo-jezdnego, i długość 6 m – w przypadku samochodów osobowych;

   

  2) szerokość 3,6 m i długość 6 m – w przypadku samochodów osobowych użytkowanych przez osoby niepełnosprawne;”

  • Dzięki 1
  • Popieram 1
 5. 14 minut temu, joker5513 napisał:

  Monaco nie ma dla mnie sensu w kalendarzu.

  Podpisuje się wszystkimi kończynami (Ricciardo bez hybrydy/Lewis praktycznie cały wyścig na 1 komplecie), dodałbym do tego GP Francji.

   

  16 minut temu, joker5513 napisał:

  mogą opracować bolid szybszy od wszystkich o 2 s na okrążeniu a i tak dadzą doopy... No jak można było tak spitolić pitstopy?

  Grande strategia! W sumie to nie pierwszy raz w erze hybrydowej gdzie przegrywają na własne życzenie. W 2017 (no przynajmniej do połowy sezonu) byli z przodu z bolidem przed Mercami a i tak skończyło się jak skończyło. Tu widać, że są z przodu ale strategicznie dają ciała po całości. Jeszcze gdyby to był inny tor to Sainz pewnie przeszedłby Pereza (tempa Maxa w końcówce nie znamy bo wszyscy jechali za Perezem).

 6. 2 godziny temu, raiders napisał:

  Pytanie po co komu taki sprzęt...

  Takie samo durne pytanie po co komu topowy sprzęt z dowolnej kategorii... Bo ktoś chce, bo ktoś ma z tego fun, bo ktoś nie ma co robić z pieniędzmi.

   

  2 godziny temu, raiders napisał:

  to w sumie $$$$$ no limit emoji28.png

  Z ciekawostek, rowery dla którejś reprezentacji torowej na Olimpiadę (bodaj w Tokyo) to koszt około 80k $ za sztuke.

  • Lubię to 1
 7. 32 minuty temu, rafal12322 napisał:

  Konkurencja cały czas się powiększa

  I to też nie jest zdrowe. HBO treści jakoś dużo nie ma (w sumie większość fajnego kontentu obejrzana za czasów Go), Prime to w ogóle, Disney MCU+SW+Disney (czy będzie coś więcej?) a każdy próbuje Cie uwiązać. HBO daje zniżke 33% o ile nie zrezygnujesz, Prime to ok groszowe sprawy i w sumie dodatek do wysyłek Amazona, Disney pakiet na rok albo płać 33% więcej... a tu jeszcze kolejne serwisy.

   

  Na rynku aż się prosi by powstał jakiś agregator serwisów bo jakbyś za wszystko miał płacić solo to wydajesz już przeszło stówe i robi się to chora kwota. Wśród ogółu nastąpi powrót do torrentów pewnie.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...