Skocz do zawartości

Błędy i problemy z Forum Benchmark.pl


Recommended Posts

Czy można uzyskać informację na temat wklejania zdjęć i tzw spojlerów? Dostałem reprymendę a zawsze wrzucałem foty jak leci i coś nowego się pojawiło. Na codzień uzywam Tapapatalk pro i tam nie ma spojlerów, tylko w wersji na przeglądarke. Widzę że jest coś takiego jak spojler i tworzy się wtedy wewnętrzne okienko gdzie można pisać, ale jak mam wrzucić zdjęcia? Np mam 6 zdjęć i podobno 3 mają być na wierzchu max a pozostałe w spojlerze. Na dole okna jest dodawanie załączników ale nie wiem czy to rozpoznaje w którym oknie piszę - głównym czy w spojlerze. Ktoś pomoże i wyłoży to kawa na ławę?

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 3 miesiące temu...

Przeglądanie forum na stacjonarce to prawdziwa męka dziś, przez te upierdliwe reklamy "wp", których wczoraj nawet chyba jeszcze nie było. Trace wątki bo widzę upierdliwe reklamy na pół i całą stronę, da się coś z tym podziałać? nie wiem może zminimalizować agresywność tych banerów reklamowych? traktuje to jako błąd strony (jak zawsze, jeśli coś znacznie utrudnia mi jej przeglądanie).

  • Lubię to 3
Link to post
Share on other sites

Jeszcze wczoraj tak fajnie się spędzało wieczór... :D

A dziś mi się odechciało jak zobaczyłem te reklamy jak WP reklamuje swoje głupie artykuły i reklamy :/

Pierwsze co to sobie myślę: Benchmark sprzedany WP, sprawdziłem czy adblock w Operze na tablecie jest włączony i moja mina :(

 

Od samego początku jak Benchmark się sprzedał i zobaczyłem logo WP w komunikacie o cookies to wiedziałem, że idzie to w złym kierunku :/ i to już koniec normalnego Bencha z fajnymi newsami, aktualnościami :[

 

Aż żal, że kolejne wolne media poszły do wykupienia

 

Link to post
Share on other sites
12 godzin temu, Chomik Tomek napisał:

Aż żal, że kolejne wolne media poszły do wykupienia

To zmieża ku jednemu nie uchronnie. Nie chcesz reklam itp to Płąć i Płacz :D :D 

 

Gorzej jak Google zacznie tak robić to juz będzie koniec internetu :P 

Link to post
Share on other sites
  • 1 rok później...

Nie wiem czy tylko mi tak się robi, ale na chrome jak chcę zobaczyć następna strone czy poprzednią klikam i wyskakuje białe tło i musze cofać, trochę to irytuje... na karcie intognito to samo, microsoft też 

 

jnNhP4l.png

Edytowane przez Kisiel1314
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...