Skocz do zawartości

Recommended Posts

Daj spokój ja wczoraj bustory i opo 301 wpiołem wrzuciłem mouses ln i dramat ts 671 zgubiły zejście basy i scene

Od dłuższego czasu zastanawiałem się na głośnikami były w zamyśle Eris 5 Po rozmowie z @szarik iem była opcja na taga harmony one plus wzmacniacz lampowy tagi do tego Ale ze w międzyczasie trafiła się opcja kupna nowek edifier r2730br za całe 700zl no to wylądowali u mnie w celu przetestowania wygląda to tak https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160325/f0a829f033f41857678222c16cf588b6.jpgJest dobrze równo fajnie ładnie schodzą bajka trzeba tylko polutowac jakieś konkretne kable podłączeniowe bo orginal chyba z włosa dziewicy robią (a jak wiadomo dziewice na wymarciu) :D

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

A ja myślę nad pozamiataniem biurka bo mi graty za dużo miejsca zajmują i zamiany shiitow modi + asgard na coś małego i do tego jakieś srednioomowe słuchawki zamknięte. Myślę nad SMSL M8 tylko boje się wydatku na słuchawki bo nie chce wydać mnóstwa kasy na coś w czym nie będę mógł wysiedziec. A słuchawki tez chce pozamiatac żeby mi zostały jedne. Czyli ts662 i Pro80 mają zniknąć.

Edytowane przez cooger
Link to post
Share on other sites

Dobre ceny na te słuchawki to poniżej 1400zł za używki w bardzo dobrym stanie z roczną gwarancją.

 

Ostatnio były też promocje na stronie HiFiMANa i można było je nabyć za 299$, kilka osób z mp3store je wzięło. Ostatecznie z VATem i cłem płacili koło 1400-1450zł, więc te osoby pewnie będą bardziej skłonne do niższych cen.

 

Od jakiegoś czasu dystrybutor podniósł ceny tych słuchawek z katalogowych 2195zł do 2695zł, trudno powiedzieć, jak na to zareagują osoby posiadające słuchawki :)

Link to post
Share on other sites

Dobre ceny na te słuchawki to poniżej 1400zł za używki w bardzo dobrym stanie z roczną gwarancją.

 

Ostatnio były też promocje na stronie HiFiMANa i można było je nabyć za 299$, kilka osób z mp3store je wzięło. Ostatecznie z VATem i cłem płacili koło 1400-1450zł, więc te osoby pewnie będą bardziej skłonne do niższych cen.

 

Od jakiegoś czasu dystrybutor podniósł ceny tych słuchawek z katalogowych 2195zł do 2695zł, trudno powiedzieć, jak na to zareagują osoby posiadające słuchawki :)

 

A miałeś ich okazję posłuchać? Po przeczytaniu recenzji mam mieszane uczucia.

Link to post
Share on other sites

Mniej basu, mniej góry, po prostu dobre granie w miarę równe. Wolałem R70x w moich gatunkach, bo miały lepszy kick. Teraz w sumie słuchawki zostawiam za sobą, bo to tylko kwestia przyzwyczajenia się, więc oszukuję się i dobrze mi z tym :) Mając kilka par skazujesz się często na poszukiwanie czegoś pomiędzy czymś :)

Link to post
Share on other sites

Dla mnie wydawanie za słuchawki ponad 1000zł to już jest sygnał, że wpadliśmy. Słuchałem rożnych słuchawek w tym tych najlepszych i zauważyłem, że zamiast coraz lepszych i droższych słuchawek można po prostu zacząć słuchać tego, co się lubi :)

 

Obecnie Superluksy oferują dla mnie jakość wystarczającą do cieszenia się z muzyki. Oczywiście są za słabe i za tanie do cieszenia się ze słuchawek, czy też podbudowania własnego ego :) No, ale zabawa w audiofilię na tym niestety polega, na dobry i drogim sprzęcie.

Link to post
Share on other sites

Dla mnie wydawanie za słuchawki ponad 1000zł to już jest sygnał, że wpadliśmy. Słuchałem rożnych słuchawek w tym tych najlepszych i zauważyłem, że zamiast coraz lepszych i droższych słuchawek można po prostu zacząć słuchać tego, co się lubi :)

 

Obecnie Superluksy oferują dla mnie jakość wystarczającą do cieszenia się z muzyki. Oczywiście są za słabe i za tanie do cieszenia się ze słuchawek, czy też podbudowania własnego ego :) No, ale zabawa w audiofilię na tym niestety polega, na dobry i drogim sprzęcie.

 

Nie byłbym taki jednoznaczny, jakby nie patrzeć to kwestia zasobności portfela także. Z jednym się zgodzę - człowiek się przyzwyczaja i w momencie gdy przestaje analizować to sprzęt o pewnym poziomie jakości, nie posiadający rażących błędów staje się wystarczająco dobry.

Link to post
Share on other sites

Z takich ciekawostek.
Kingston wypuszcza nowy model headsetu:
Kingston HyperX Revolver

Kojarzy wam się może z jakimś projektem OEM, czy może Kingston teraz postanowił sam coś zaprojektować? ;)

Po marketingowym opisie i kontrolerze w zestawie czuję, że będzie droższy od Cloud II.

Link to post
Share on other sites

Że opłacalność to wiem :) Bardziej mnie interesuje czy to autorska konstrukcja czy jakaś OEMowa jak HyperX Cloud, a jeśli tak, to na jakim modelu bazuje.

 

Kurde, myślałem, że ten kontroler to coś na USB, a to tylko dongle do regulacji głośności i wyłączenia mikrofonu z rozdzielaczem na dwa wtyki.

 

Metalowy pałąk, memory foam, odłączany mikrofon niewątpliwie zachęcą do kupna wszelkich graczy, ale normalnym osobom bym nie polecił ze względu na ten TRRS i zbędny dongle-regulator pogarszający dźwięk. Do tego mniejsza izolacja, i nierówne brzmienie.

 

Chcieli lepiej, wyszło gorzej i drożej. Marketing.

Edytowane przez ReznoR
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
Napisano (edytowane)

Korzystając z okazji, że syn urwał kabel, sprawdzę, jak się ma pełny recabling w HD668B.

 

Pominę pałąk, słuchawki połączę porządnym miedzianym kablem w układzie Y. 

 

Pytanie tylko kiedy, bo nie mam przy sobie lutownicy :)

 

 

 

http://i.imgur.com/VH2T9CU.jpg

Edytowane przez FeX
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Mam już jakiś czas HD668B. Założyłem pady standardowe z HM5, czekam jeszcze na chińskie welury, ale już w stanie obecnym są mega wygodne. Dla mnie - przy użytku domowym - idealnie izolujące. Nie spodziewałem się za wiele dołu i dlatego o mało nie kupiłem HD330. Okazało się że dobrze się wstrzeliłem, bo mają bardzo odpowiadającą mi charakterystykę - delikatne V z ciągle wyraźną średnicą. 

Bardzo poważny argument do niekupowania niczego drogiego. Przecież za takie pieniądze to mało co używanego można kupić ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

w dni premiery Xonar Essence był lepszy od niejednego DACa do 2000zł. Żadna karta dźwiękowa nie była mu równa ,tylko te bardzo drogie studyjne ale to było dawno....Dziś mamy silną konkrecję z Czajna.  :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...