Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

%-)
-Ile miałeś w życiu pięknych kobiet???
-Gitarzysta rockowy liczy: 100, 200... Nie pamiętam...
-Gitarzysta jazzowy liczy- 10, 20... Nie pamiętam...
-Gitarzysta klasyczny: jak to ile??? Mam piękną żonę.
-Puzonista: Jak to pięknych???
-Flecista: Jak to kobiet???

  • Haha 4
Link to post
Share on other sites
9 godzin temu, adivxv napisał:

To jest porostu nieprawdopodobne jak można tyle osób oszukać i zmanipulować.

 

Tak naprawdę nieprawdopodobne jest to, jak mnóstwo osób pozwala zmanipulować się i zwyczajnie oszukać.

 

 

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Mnie przekonała. W tym tygodniu rozpoczynam urlopowanie, zatem korzystając z okazji mam już zakupione bilety do kina.

 

Czy w obecnych czasach filmowi można wystawić lepszą recenzję?  ^^

Edytowane przez Skaza
Link to post
Share on other sites

Cześć, zaprosiłem hydraulika do remontu łazienki. Mam wycenę czyli listę materiałów potrzebnych złączek, wężyków. Na kwotę 1600 zł około. Tylko mi się wydaję iż hydraulik nie wszystko wykorzysta. Kolanek do kanalizacji na liście jest 20 szt, wykorzystał 16 szt.  Więc wychodzi na to że ostatecznie przepłacam za nieużyty materiał. Mam wprost mu powiedzieć, że płacę tylko za ten materiał co został użyty przez niego? Co będzie jak się wkurzy? Jak podejść do tematu? 

Dziękuję.

Edytowane przez droid
Link to post
Share on other sites

Ale hydraulik zapewne materiał brał z nadmiarem z sklepu/hurtowni tam gdzie ma otwarty rachunek to co nje wykorzysta oddaj i pobiera faktyczną fakturę za wykorzystany materiał i przedstawia ja tobie i ty mu płacisz za ten materiał.

Z grubsza możesz sobie przecież policzyć co i gdzie było wykorzystane jak stwierdzisz jakieś duże odchyly z fakturą to trzeba będzie się drapać....


Chyba że masz speca który to zawyża ilość materiału i to co nie wykorzysta bierze dla siebie, albo na inną robotę i tak mu się interes kręci.



  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites
25 minut temu, raiders napisał:

Chyba że masz speca który to zawyża ilość materiału i to co nie wykorzysta bierze dla siebie, albo na inną robotę i tak mu się interes kręci

No właśnie, jeszcze dodał kwotę 200 zł na listę - pod nazwą  materiały pomocnicze. Ale nic takiego nie kupował według mnie 

Edytowane przez droid
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...