Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

19 minut temu, MiK napisał:

Mógłbyś mi pokazać jakiś fragment jego wypowiedzi, po którym uważasz, że to autorytet naszych czasów

Wystarczy spojrzeć na statusy na tym forum, dla niektórych to jak wyrocznia. Jak widać debili w społeczeństwie nie brakuje, niech już ten putin puści te atomówki bo zawiedliśmy jako społeczeństwo. 230 lat prześladowań i eksterminacji inteligencji zrobiło swoje, teraz to każdy na swój chłopski rozumek ogarnia świat dookoła.

Link to post
Share on other sites



230 lat prześladowań i eksterminacji inteligencji zrobiło swoje

Całkowicie się zgadzam. Bo jak inaczej wytłumaczyć, że niektórzy wierzyli w zbawienną moc szmatki, na ulicy chodzili dwa metry od siebie, ale w domu to już mogli razem spać, dodatkowo najgorsze co ich mogło spotkać to czaiło się w lesie, a jedyną nadzieją była ostatnia prosta powtarzana x razy.
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Kawa przewrażliwiona trochę jesteś
Kolega pisał o debilach i braku inteligencji więc podałem tylko przykłady, które radzili nam wybrańcy narodu, a naród, ta inteligentniejsza część, się do nich stosował i piętnował wszystkich tych, którzy mieli inne zdanie, w domyśle mniej inteligentni. Nic poza tym, do niczego nie nawiązywałem.


Link to post
Share on other sites

@up - moim zdaniem, niektóre pełnione funkcje powinny zostać nazywane po staremu: Pani Dyrektor, Pani Burmistrz, nie burmistrzka, psycholożka czy co tam jeszcze.

Nie trawię tego...

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Ja uważam że polski język jest jaki jest, czyli bez rewelacji. Polacy mają z nim problemy, a co mają powiedzieć obcokrajowcy [np. moja żona]. Mówią że język to dziedzictwo narodowe, ale dla mnie dziedzictwem jest przekaz a nie jego forma. Jeżeli Polacy sami między sobą nie potrafią dojść do porozumienia w kwestiach nazewnictwa, to jest to kolejna dziwna rzecz. Język to narzędzie do porozumiewania się, osobiście nie robiłbym z tego nie wiadomo jakiej wartości.
Mi nie przeszkadzają formy prezydentka, czy ministerka.. ale np. przeszkadza mi że na Italię mówi się Włochy, co nie brzmi zbyt elegancko.
Język zawiera w sobie jakąś formę DNA narodu, ale jak je czytać wie garstka pasjonatów.

  • Że co, proszę? 1
Link to post
Share on other sites

@UP

 ta  łódź  podwodna nie miała żadnych atestów i certyfikatów  to taki  garażowy ulep zapaleńca . No i stało się  co się musiało stać ...

A ten kontroler to ponoć  najmniejszy  problem tej łodzi .

Takich kontrolerów  od PS4/5  czy od Xboxa  używa się nawet w armii bo są wygodniejsze  .

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...