Skocz do zawartości

Mayhems Aurora 2- Beta


Recommended Posts

 

 

Grunt że na wyglądzie nie cierpi wydajność.

 

To będziesz wiedział dopiero po testach ;) i mam nadzieję nie zasyfionym układzie...

Wygląda świetnie i pewnie jak już będzie dostępna na rynku, to sprawie sobie bezbarwne węże i biały płyn.

 

Grunt, żeby na wyglądzie za bardzo nie cierpiała wydajność  ;) 

Link to post
Share on other sites

 

 

To będziesz wiedział dopiero po testach

 

Testy temperaturowe już przeprowadziłem i względem pastela różnica jest w granicy błędu pomiarowego (2 stopnie na CPU przy tej samej temperaturze otoczenia, brak różnic na GPU). Głównym pytaniem jest czy płyn będzie tracił właściwości z czasem. Na to się jednak nie zanosi i Michael twierdzi że nie ma takiej opcji. Zobaczymy.

 

 

 

 

efekt byłby jeszcze lepszy gdyby rezerwuar był zapełniony

 

Bardzo słuszna uwaga Szkielecie i dopełnię go przy okazji zabawy z kolorkiem ;) Trzeba temu nadać indywidualny charakter ;)  

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Chyba się zakochałem :D

Takie pytanie dotyczące koloru - czy producent udostępnia różne wersję kolorystyczne tego płynu? Da się go zabarwić własnoręcznie? Wiem śmiesznie płytkie pytanie, ale w moim sprzęcie niebieski płyn czy w odcieniach szarości nie mogłby zaistnieć.

Taki czerwony płyn i chyba łatwiej było by mi zboleć wydanie kupy kasy na LC.

Edytowane przez Shadow17
Link to post
Share on other sites

Oczywiście. Na tym etapie ciężko jeszcze mówić o pełnej kompatybilności ze wszystkimi barwnikami mayhemsa (a tak jest w przypadku pastela) ale można mieć nadzieję że tak właśnie będzie. Obecna aurora występuje w całej palecie kolorów, docelowo podobnie będzie z nowym produktem. Ja dostałem do testów niebieski płyn, ale jeśli w najbliższym czasie nie będzie on sprawiał problemów to sam go podkoloruję barwnikami mayhemsa ;)

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

 

 

Some news for you all anyway.

 

1) Aurora 2 testing is now finished. We found it indeed does work 1000 times better than aurora how ever id still avoid using bay reservoirs with it as over time they become an issue.

2) The new Aurora is going to simply be slip streamed into the Aurora line. As the old stuff sells out we will be replenishing it with the new Aurora version.

3) Because Mayhems Aurora is now totally made from the ground up in our lab it has helped us reduce costs. So starting next year Aurora will have a massive price drop. From £14.99 to £9.99 http://files.overclock.net/images/smilies/thumb.gif

4) We will still only say its a short time fluid how ever in testing it does last a lot longer but because certain variants of equipment can drop the life span we cannot guarantee a working life as such. How ever as always we will always replace any fluid you are not happy with.

Link to post
Share on other sites

To nadal będzie płyn przy którym trzeba mieć świadomość jak jest zrobiony. Cząstki odpowiadające za efekt srebrzenia opadają z roztworu i jeśli wyłączymy komputer to po 48 godzinach mamy przejrzysty płyn. Dopiero ponowny ruch podnosi cząstki. Po około 10s mamy ponownie taki efekt. Jeśli więc mamy kawałki układu gdzie nie ma przepływu to będą się tam zbierać cząstki. Może to być zaślepiony wężyk do spuszczania płynu, może to być przegroda zatokowego rezerwuaru. Tam gdzie płyn nie płynie nie ma siły do podnoszenia cząstek.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...