Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] XBOX ONE


Recommended Posts

Tyle że... śmierć w HR nie była końcem gry i de facto można było grę przejść klikając "na pałę". Nie wiadomo jakie będzie Ryse. Nie można szufladkować CryTEK'a tylko z bezmózgimi (i niesamowicie efektownymi) Crysisami. Krajzis to futurystyczny shooter, który ma efekciarstwem powodować opad szczęki. Ma się dziać dużo i szybko.

Fabuła Dooma III też jest kiepska i wtórna, a gra jest bardzo dobra. 

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

No a taki bf4 na ps4 w 900p z tona bluru żeby zamazać brak detali

Jakiego znowu bluru?

 

Na razie porównując multiplatformy mamy tak:

 

bf4:

ps4- rozdzielczość 900p+hbao

xbox720- rozdzielczość 720p, brak ao

 

call of duty:

ps4- rozdzielczość 1080p

xbox720- rozdzielczość 720p

 

Z exami na Xboxa720 tez nie jest najlepiej. Ryse chodzi w 900p, KI w 720p, a DR3 ma problemy z utrzymaniem 30 fps pomimo przeciętnej grafiki.

Edytowane przez Wulfen
Link to post
Share on other sites

Akurat po czasie jaki juz upłynął od zapowiedzi konsol "NEXT GEN" i Newsach na temat gier na nie muszę stanowczo stwierdzić...

PS4 Wygrywa start i to sporo...

 

Ale to i tak już dla mnie ne jest NEXT GEN rozumowany jak poprzednie generacje które wchodziły.... ot takie ps3,5 czyli stara konsola po dopalaczach...

Już nie ma tego WOW ja kiedyś...

Link to post
Share on other sites

Start owszem MOŻE i wygrywa PS4 ale dalej dostaje po du**e. Poprzednik był bardziej multimedialny niż obecny twór.

Każdy lał się z tego jak M$ prezentował swoją plastikową skrzyneczkę, dla przypomnienia:

http://www.youtube.com/watch?v=KbWgUO-Rqcw

 

Teraz jak PS4 nie obsłuży chociażby MP3 wszyscy milczą.

 

Ja się pytam jak to jest?

PS3 było bardziej multimedialne od X360 i nikt z tego się nie zbijał. Teraz PS4 idzie prawie kilometr do tyłu względem XONE i każdy leje po tym drugim. WTF?!

Link to post
Share on other sites

@Up

 

Tylko żeby se pograć. Nie każdy używa "kon soli" tylko i wyłącznie do grania.

 

Idąc dalej, niektórzy leją na takie coś jak "ekskluzjify" czy inne pierdoły. Skoro ktoś używał swojej maszynki za (niekiedy) ciężkie pieniądze jako centrum multimedialnego a teraz takiej opcji nie ma. ino może sobie share przycisk nacisnąć to można porównać dane zajście do dymania bez mydła.

 

Rękę daje sobie uciąć, że kampanię / pośmiewisko z "ti wi tiwi", które pozyskali z prezentacji M$ stworzyli marketingowcy Sony. W tej chwili przypomina to reklamę z tekstem "ponoć to krótkodystansowiec".

Link to post
Share on other sites

Bo kąsola posiada USB na froncie, jest obsługiwana przy użyciu ergonomicznego kontrolera a tym samym posiada intuicyjne MENU.

 

Skoro o kontrolerach wspomniałem:

974518_656816934363757_196979582_n.jpg?o

 

Pilot dwuręczny?

 

Mam TV i tuner które realizują obie funkcje ale o wiele bardziej wolę powierzyć to staremu Xklockowi. Głównie dlatego, że ma USB na froncie i nie muszę:

- korzystać z przedłużek,

- gimnastykować się za panelem.

 

Dawno temu ktoś powiedział, że sprzęt do wszystkiego to sprzęt do niczego. Powinien to powiedzieć inżynierom, którzy wynaleźli napęd quattro.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem jak Twój ale mój z XBMC daje radę. Pisząc "starego Xklcocka" miałem na myśli pierwszego, który powstał na podzespołach PC.

Normalnie przetwarza format str czy sub a także txt. Mało tego, robi to przy mniejszym poborze energii od nowszych urządzeń.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...