Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] XBOX ONE


Recommended Posts

sam Spencer mówił, że nie inwestowaliby w TR, jeśli miało by to wyjść na inne platformy niż Microsoftu

 

 

ale szansa zawsze jest, przecież nie pisałem że na 100% nie wyjdzie na Sony konsole, tak czy siak SE niczego takiego jeszcze nie ogłosiło.

Link to post
Share on other sites

sam Spencer mówił, że nie inwestowaliby w TR, jeśli miało by to wyjść na inne platformy niż Microsoftu

 

 

ale szansa zawsze jest, przecież nie pisałem że na 100% nie wyjdzie na Sony konsole, tak czy siak SE niczego takiego jeszcze nie ogłosiło.

Nie wiem jaki masz cel w swoim trollowaniu, ale cierpliwość modów kiedyś się skończy. Mi się wydaje, że nie masz żadnej konsoli i próbujesz się wyklocac, pewnie sam nie wiesz po co i dlaczego się klocisz... Edytowane przez Invar
Link to post
Share on other sites

ja tez nie rozumiem, z korzyscia dla wszystkich (graczy) byloby, gdyby na rynku bylya konkurencja, 3-4 konsole (chociaz jest to na dzisiaj nie realne, chyba ze Sega zaryzykuje, badz Samsung sie zdecyduje na wejscie na rynek konsol, a mial na to ochote juz kilka dobrych lat temu).

W chwili obecnej mamy klocka i ps4, Nintendo Wii U to troche inny target i raczej konsola kupowana jako dodatek do ps4/ xone lub pc.

Jezeli Microsoft zrezygnuje w przyszlosci z konsol (mam nadzieje ze nie), to bedziemy mieli monopol, a on nigdy nie konczy sie dobrze.

Link to post
Share on other sites

Już nie te czasy - sega nie ma takiego kapitału by wjechać na rynek z nowym Hardware przy dzisiejszej konkurencji

Oni ledwo co na rynku software siedzą... 

A Atari ? Oni chyba 3 razy ogłaszali upadłość. A to przecież na Atari wychodziły pierwsze Mariany. Świat jest taki okrutny, ale co poradzić.

Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie jedyne firmy jakie by miały jako takie szanse wskoczyć w ten rynek hardware to Apple lub Samsung

Ich na to stać Ale jak widać tego nie robią bo by było naprawdę ciężko dorównać marką PlayStation lub Xbox

 

Apple już kiedyś wypuściło swoją konsolę. To nie jest firma, która potrafiłaby przygotować produkt dla przeciętnego gracza.

Samsung jak coś zrobi to pewnie wysmaży takie API, że jak zwykle nikt nie będzie chciał tworzyć gier na ich platformę :P

Link to post
Share on other sites

spoko Panasonic też miał swoją

chodzi mi o coś innego - o to, że to jedyne firmy , które mogłyby podjąć walkę o ten rynek jako nowi gracze na DZIŚ DZIEŃ - jako jedyni którzy mają i technologie i pieniądze pozwalające na taki skok

Link to post
Share on other sites

Tommy ma racje, Apple i Samsung (no moze jeszcze LG) to na dzien dzisiejszy jedyne firmy mogace pokusic sie o wypuszczenie konsoli.

Patrzac, ze na rynku jest dwoch duzych graczy i Nintendo, ktore o ile na rynku konsol przenosnych kroluje i nie zaszkodzily mu smartfony, to na rynku konsol stacjonarnych celuje raczej w swpich wiernych fanow i nie zamierza bezposrednio konkurowac z Sony czy MS, to konkurencja jest duzo mniejsza niz np. w branzy RTV.

Ja wiem ze nie mozna rynku konsol bezposrednio porownac do rynku telewizorow, niemniej wydaje mi sie ze istnieje mozliwosc na odniesienie na tym rynku sukcesu.

Pamietacie jak powstal PSX ;)?

Link to post
Share on other sites

spoko Panasonic też miał swoją

chodzi mi o coś innego - o to, że to jedyne firmy , które mogłyby podjąć walkę o ten rynek jako nowi gracze na DZIŚ DZIEŃ - jako jedyni którzy mają i technologie i pieniądze pozwalające na taki skok

Te firmy mają tylko pieniądze, a nie technologie potrzebne do stworzenia konsoli. MS jako punkt startu miało DX, Sony wzięło know-how od Nintendo. Cała reszta wskoczyła w rynek konsol u ich początków, kiedy próg wejścia był o wiele niższy. Sama możliwość produkcji sprzętu to za mało (tym bardziej, że konsole są zwykle sklepane z komponentów od kilku podwykonawców). Samsung w najlepszym wypadku mógłby wypuścić coś na kształt Ouya. Poza tym ma w tej materii inne plany (ale to już za NDA) :>

 

Z firm, które dzisiaj istnieją Nvidia może byłaby w stanie stworzyć nową konsolę. Ewentualnie któryś z gigantów gier w stylu EA.

Link to post
Share on other sites

Nvidia ma swojego "shielda", moze zdecyduje sie na wejscie w konsole stacjonarne, AMD to nie grozi, steam tworzy steamboxa.

Byloby ciekawie gdyby np EA wypuscila wlasna konsole - wszystkie gry tylko na PC i jak exclusivy na wlasna konsole, byloby ciekawie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...