Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] XBOX ONE


Recommended Posts

ale mi bardziej chodziło o ta Toja drugą cześć wypowiedzi

 

Jeśli informacja o obniżeniu taktowania gpu w XO jest prawdziwa, to jego wydajność jest tylko odrobinę lepsza od hd7750, za to ps4 ma coś trochę lepszego od 7850. Teraz porównaj wydajność obu tych kart na przykład w komparatorze-2 krotna przewaga 7850.

Link to post
Share on other sites

 

 

Jeśli informacja o obniżeniu taktowania gpu w XO jest prawdziwa, to jego wydajność jest tylko odrobinę lepsza od hd7750, za to ps4 ma coś trochę lepszego od 7850. Teraz porównaj wydajność obu tych kart na przykład w komparatorze-2 krotna przewaga 7850.

 

Pożyjemy zobaczymy

narazie widać , że się ocknęli

i tak jestem w szoku ,że tak szybko

myślałem, że to nastąpi dopiero po premierze

 

chciałbym jeszcze jak jesteśmy w temacie sprzętu nadmienić,że przez to że architektura nowych konsol jest jaka jest nic nie stoi na przeszkodzie by zminili procek czy Gpu na inny lepszy (tak samo mogą w przyszłości zrobić w ps4) 

Link to post
Share on other sites

@, nigdy nie było z tym problemów, wersje slim to były wersje, które zawierały nieco inne układy niż pierwotne wersje. Ale nigdy nie montowali lepszych (no dobra, któraś konsola w wersji slim miała taktowanie wyższe o jakiś 1%), bo ludzie by ich rozszarpali jakby gry działały inaczej na różnych odmianach tej samej konsoli.

Link to post
Share on other sites

 

 

mi chodziło o coś zupełnie innego

Chodziło Ci o wymianę układów, tak?

 

 

 

w psp dodano pewnego czasu 2x tyle ramu i co ?

O tym nie słyszałem. Były potem z tego powodu jakieś problemy z grami na starszych wersjach? 

Link to post
Share on other sites

Dobre jajca. Po zmianie polityki miicrosoftu ilość zamówień na Xboxa One wzrosła parokrotnie co czyni xboxa najchętniej zamawianym produktem na amazonie. Dla mnie teraz ta konsola ma 2 wady co do PS4 : cena i nieco mniejsza mocnobliczeniowa. Reszta jest po stronie xboxa

Link to post
Share on other sites

Dobre jajca. Po zmianie polityki miicrosoftu ilość zamówień na Xboxa One wzrosła parokrotnie co czyni xboxa najchętniej zamawianym produktem na amazonie. Dla mnie teraz ta konsola ma 2 wady co do PS4 : cena i nieco mniejsza mocnobliczeniowa. Reszta jest po stronie xboxa

Co masz na myśli mówiąc  reszta jest po stronie xboxa?? jaka reszta?

Link to post
Share on other sites

Wtedy to co innego, inne architektury, raczej mało porównywalne. Teraz mamy praktycznie taki sam hardware w sensie budowy. 

 

Architektury jak najbardziej porównywalne, problem był taki że uwcześnie nie wiedzieliśmy nic na temat zunifikowanych jednostek obliczeniowych, czy tego jak dobrym pomysłem było współdzielenie pamięci na CPU i GPU. 

 

Co masz na myśli mówiąc  reszta jest po stronie xboxa?? jaka reszta?

Bardziej interesujące start-titles, w tym kilka ciekawych całkowicie nowych marek (Quantum Break, Ryse), a nie tylko odświeżanie ogranych tytułów. Lepsza infrastruktura sieciowa (dopóki Sony nie udowodni że PSN, dorównał Live utrzymujemy stan z obecnej generacji). Wreszcie duuużo wygodniejszy pad, większy i z asymetrycznymi gałkami. 

Link to post
Share on other sites

Wspomnicie moje słowa, gdy połowa teraz ludzi po zdjęciu DRM innych dupereli wybierze X1 i za 2-3 lata nie zdziwię się, jak M$ wprowadzi cały DRM, bo tak po prostu na pewno tego nie zostawi pokazał teraz, na co go stać, później zobaczymy jaki to M$ jest dobry i słucha graczy a ja będę się śmiał z naiwniaków, którzy dają się wydymać.

 

Nie obchodzą mnie bebechy konsol a nastawienie M$ i SONY dla graczy i w tym segmencie SONY wygrało w mojej kwestii nic się nie zmieni ja nigdy nie zostawię ich, ponieważ mam trochę ich sprzętu wiem, że mogę na nich liczyć ufam, im mimo błędów i problemów nie zmienię zdania nigdy SONY Forever!!!

Link to post
Share on other sites

Wspomnicie moje słowa, gdy połowa teraz ludzi po zdjęciu DRM innych dupereli wybierze X1 i za 2-3 lata nie zdziwię się, jak M$ wprowadzi cały DRM, bo tak po prostu na pewno tego nie zostawi pokazał teraz, na co go stać, później zobaczymy jaki to M$ jest dobry i słucha graczy a ja będę się śmiał z naiwniaków, którzy dają się wydymać.

 

Nie obchodzą mnie bebechy konsol a nastawienie M$ i SONY dla graczy i w tym segmencie SONY wygrało w mojej kwestii nic się nie zmieni ja nigdy nie zostawię ich, ponieważ mam trochę ich sprzętu wiem, że mogę na nich liczyć ufam, im mimo błędów i problemów nie zmienię zdania nigdy SONY Forever!!!

 

Jeżeli uważasz, że M$ tak postąpi to nie masz racji jeżeli zauważył teraz, że to się nie przyjęło a przybędzie im za to kupa kasy to na 100% zostaną przy tym jak jest teraz... I myślę gdy zobaczą jak ich konsola sprzedaje się po zmianie polityki itp... To zaczną zmieniać Hardware na lepsze itp... To jest oczywiście moje zdanie i nie musicie się nim sugerować... 

Link to post
Share on other sites

@Vetian

 

To jest cały myk M$ teraz to zrobił specjalnie po to, ponieważ zobaczył, że bez zmiany nie będzie miał za grosz uznania u graczy i nic, by nie sprzedał patrząc na wykresy z Amazonu, gdy tylko przez ładne sprzedawanie się X1 przez kilka lat pieniążki ślicznie wpłyną na konto M$ jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że zmieni swoją politykę DRM ponownie a, wtedy wiele graczy już będzie miało po kilkanaście gierek na konsole i wątpię, że od tak zrezygnują z niej

Link to post
Share on other sites

Napisali wyraźnie że to znoszą to na bank do tego nie będą wracać - nie bij już piany bez sensu ;)

 

A o tym,że sony za czasów PS3 zamist porawiać kolejne modele konsol to je tnie i zostawia ceny takie same to już nie wspominasz ?

 

była wsteczna kompatybilnosc ? gdzie jest teraz?

był linux ? gdzie jest ?

był w miarę dobry wygląd ? wygląda teraz jak kupa (SS)

 

W xboxie to wyglada całkiem inaczej-każdy nowy model jest znacaznie udoskanalany i TAŃSZY !

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@Tommy

 

Mi się Xbox podoba, ale polityka M$ jest fałszywa i dyma ludzi jak chce.

Z PS3 się zgodzę, ale przez linuxa łatwo dało się przerobić było kilka ciekawych funkcji, ale większość na niekorzyść konsoli

Wsteczna kompatybilność mi jest nie potrzebna, ponieważ kolekcjonuje wszystkie konsole Sony. :P

Wygląd super slima to kpina true. :(

Ceny mnie nie interesują, bo, jeśli jestem do czegoś bardzo przywiązany kupie to bez względu na to, ile będzie kosztować.

Link to post
Share on other sites

Jak czytam takie coś jak wyżej to aż przecieram oczy. Rozumiem, można być fanbojem ale fanatycy powinni być rozstrzeliwani.

 

Wsteczna kompatybilność mi jest nie potrzebna, ponieważ kolekcjonuje wszystkie konsole Sony

 

Nie każdy ma nasrane w garach, żeby nastawiać kurzołapek po sam sufit i zagrać raz na miesiąc na danym urządzeniu.

 

Z PS3 się zgodzę, ale przez linuxa łatwo dało się ją przerobić było kilka ciekawych funkcji, ale większość na niekorzyść konsoli

 

Jaką niekorzyść? Argumenty?

 

Ceny mnie nie interesują, bo, jeśli jestem do czegoś bardzo przywiązany kupie to bez względu na to, ile będzie kosztować

 

To dobitnie świadczy o poważnych zaburzeniach. 

Link to post
Share on other sites

Powiem tyle lubię obie konsole.... W nowym X'ie podoba mi się wszystko wygląd, ta nowa polityka itp... Jeżeli dołożyli by jeszcze lepszego harda to była by ta konsola Nr. 1 jeżeli już nie jest... Przypominam moje zdanie itp...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...