Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] XBOX ONE


Recommended Posts

Dobra chłopaki nie bierzcie moich stwierdzeń/przemyśleń na serio zobaczymy czy za 2-3 lata M$ wprowadzi DRM i jak to dalej się potoczy, jeśli zrobi tak jak pisałem wyżej proszę przypomnijcie moje słowa. :)

 

 

Przepraszam, jeśli kogoś uraziłem, a nie powinienem. :)

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Rzeczywistość zweryfikuje, która konsola będzie lepsza. Owszem jak dla mnie na razie lepiej zapowiada się ps4 ALE sony przed premierą ps2 i 3 też miało WIELKIE gadki. Te artykuły w psxe o "fotorealistcznej" grafie na ps2.... Wypadało by to teraz dać jeszcze raz tym "redaktorom" do przeczytania. :] Jak kupowałem ps2 to w ogóle nie brałem X1 pod uwagę bo byłem zaślepiony znaczkiem playstation jak ten idiota wyżej. Potem nagle gdy zacząłem odczuwać autentyczny strach wkładając nową grę do konsoli czy framerate będzie na tyle stabilny, że da się komfortowo grać znienawidziłem ją. Napisałem list do psxe, wytykając ten problem to czytelnicy i redakcja chcieli mnie "zjeść", że śmiem w ogóle coś takiego twierdzić. :] (po dwóch miesiącach, były w gazecie publikowane listy od ludzi pokroju light56, z prośbami o mój adres domowy). :] Jak ktoś ma archiwalne numery, to może sobie sprawdzić. Gdy po jakimś czasie kolega zakupił Xa i zobaczyłem jak te same gry na nim wyglądają, do ps2 nie wróciłem już NIGDY. O sukcesie 360 wspominać nie trzeba. Poza KILKOMA exami ps3 tak naprawdę nie ma do zaoferowania dla mnie NIC. A multiplatformy, to dzieci w przedszkolu wiedzą, gdzie lepiej chodzą i wyglądają...

 

Jeśli chodzi o nową generację natomiast, odczuwam po cichu OGROMNĄ obawę, jak będą FAKTYCZNIE chodziły na tym gry ze względu na zastosowanie układów amd. Wiadomo dlaczego je wybrano - NV na pewno chciała więcej kasy - to nie ulega wątpliwości. Pytanie teraz, czy konsole, mimo innej architektury niż zastosowana w obecnych układach graficznych jakie mamy w budach, będą też cierpieć na problemy z płynnością wyświetlanej animacji jak to jest obecne na kartach czerwonych ? Oby nie... Ktoś powie zaraz, że układy amd już są stosowane w obecnych konsolach - okej - ALE - obecnie na konsolach mamy około 30kl/s więc nie jesteśmy w stanie dostrzec wad w płynności animacji, gdy na ekranie cały czas jest sraka...

Link to post
Share on other sites

Typ, który napisał że dzięki Linuxowi (OtherOS) dało się PS3 "przerobić" jest serio ograniczony umysłowo. OtherOS nie miał dostępu do GPU konsoli i w ten sposób NIE DAŁO się w nim uruchomić "spiraconej" gry. OtherOS wywalono w 2.90 (start-firmware dla PS3 Slim) i w 3.00 (dla wersji Fat). Podczas gdy apogeum piractwa na PS3 były znacznie nowsze 3.41 i 3.55, a wykorzystany exploit nie miał nic wspólnego z OtherOS.

 

OtherOS usunięto ponieważ firmy zamiast kupować drogie stacje robocze od IBM, łączyły konsole PS3 w klastry i dzięki temu miały względnie tanie "super-komputery". IBM podniósł larum i tyle.  

 

Wówczas firma Sony miała w tyle, czy gracze chcą OtherOS, czy nie chcą... ale biz is biz. 

 

Niestety zaślepione logiem Sony dzieci mają to w poważaniu, dla nich jedyną rozsądną konsolą jest PlayStation... nawet gdyby Sony w erze next-gen dalej sprzedawało PS2 jako flagowy model, takie dzieci leciały by po PS2. 

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Dało się przerobić konsolę sam to robiłem u sąsiada odpalaliśmy gry w formacie ISO dodatkowo zainstalowaliśmy World of Warcraft z PC na ps3 i można było grać na padzie coś pięknego.

 

OtherOS++ był jeszcze lepszy i większość gier działało bez problemu.

 

 

 
Link to post
Share on other sites

 

 

dodatkowo zainstalowaliśmy World of Warcraft z PC na ps3

 

Pokaż nam tu wszystkim chociaż jeden dowód na to, że na PS3 (wyposażonym w PPC) została uruchomiona gra pisana na x86.

 

Granie = płynna animacja.

 

Linux na PS3 = brak dostępu do GPU.

 

Brak dostępu do GPU = brak płynnej animacji.

 

Za przeproszeniem, Light56 ale jak masz pieprzyć takie głupoty to lepiej strzel se baranka klawiaturą i nie pisz więcej nic na tym forum.

Link to post
Share on other sites

 

 

z tego widać , że chyba się da

 

Za przeproszeniem ale... gó**o widać. Podłącze sobie pada od PS3 do kompa, zmapuję klawisze i będę grał. Przed tym telewizorem / monitorem stoi lapek.

 

PS3Magic to fake.

 

Ludzie, przepatrzcie net dokładniej zanim zaczniecie się spuszczać... ehhh.

Link to post
Share on other sites

A sąsiad nie ma neta ? Niech się zarejestruje też, będzie was dwóch. Widać, że jeżeli już zdecydował którą kupić to jest tak samo po*****y jak ty.

Zluzuj trochę bo widzę że się wkurzasz o to co kto lubi tak cię to boli że ktoś woli playstation od xbox-a? ogarnij 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...