Skocz do zawartości

[MULTI] Titanfall - seria


  

8 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      0
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

A u mnie ukazuje się premiera 14 marca :D Szkoda, że ten vpn nie działa jednak bo już bym pograł

W moim mieście w Empiku gra jest na półkach już od wczoraj - ale prawie 150 zł mnie odstraszyło, poczekam na jakąś promocję na originie albo na innym serwisie i z przyjemnością zakupię, wczoraj oglądałem streama na twitchu jak jakiś gościu grał i wyglądało to strasznie odprężająco (no przynajmniej ja tak do tego podchodzę) ;) 

Link to post
Share on other sites

No bo to taki typ gry :) 8-10m szybkiej akcji, można sobie poskakać w tytanie albo pobiegać po ścianach i strzelać do wszystkiego. Wiadomo kto gierkę robił i czego się spodziewać. Ja się nie spodziewałem, że aż tak mnie ta gra wciągnie i 14h w trakcie bety ugrałem

Link to post
Share on other sites

Ja się też skuszę na jakiś tańszy key.

 

 

Znajomi konsolowcy mówią, że na ich wersji są 3 problemy :

 

1) Hakerzy

2) Boty

3) Beznadziejnie mało conentu

 

Wszak wiadomo, że cudów tutaj nie będzie muszę przyznać, że 3 klasy, parę broni i jakieś perki to nie jest za dużo :)

Link to post
Share on other sites

Pograłem chwilę. Jest miazga, zero lagów,żadnych cudownych zgonów zza ściany. Walka tytanami o wiele bardziej skillowa niż pilotami, świetne mapy. 

100% zadowolenia z gry. W przeciwieństwie do BF4 ten preorder był trafiony

Link to post
Share on other sites

Pograłem ponad godzinę i jestem zadowolony lagów nie było żadnych, jest kilka fajnych trybów gry najlepszy CTF aż miło się zasuwa z flaga przeciwnika do swojej bazy :) mapy są bardzo dobrze pomyślane ładne dla oka na moim gtx 760 60fps na max detalach. Jutro tzn dziś  po południu pogram więcej bo do pracy trzeba wstawać rano ;) tak jak wyżej pisano 100 % zadowolenie.

Link to post
Share on other sites

Hmm czyli to taki CoD w wersji 2.0 ?

Nie na co porównywać tej gry z codem fakt należą do tego samego gatunku Fps ale różnią się znacznie nie ma tu konkretnego sp całkowite nastawienie na multi nie wspominając jakie mamy możliwość w poruszaniu się po mapie no i ci spadający tytanie. 

Link to post
Share on other sites

Powiem co nieco jako ktoś kto już coś pograł (20 poziom jest i kampanie też przeszedłem :P)

 

Gra się bardzo fajnie, balans jest całkiem spoko. Pistol automatyczny na który tak wszyscy narzekali jest strasznie szitowy (może 1-2 lvl noobki można zabić ale później ta broń jest za wolna). Fajnie się jedynie tym farmi AI na punkty. MG wydaje się troszke OP bo z połowy mapy wali headshoty ale ogólnie jest spoczko.

 

Perków jest trochę mało, za to karty się przydają i to jest całkiem fajny pomysł.

 

Bardzo nie podoba mi się brak większej ilości tytanów i ulepszeń do nich. Do 20 poziomu ma się już większość rzeczy, natomiast potem zostaje tylko parę do oblokowania + prestiż.

 

 

Mapki są fajne, przyjemnie się gra, są zróżnicowane. Debilna (sorko ale tak jest) wydaje się kampania, która jest niczym innym jak 18 misjami (9 po każdej stronie) w formie różnych meczy MP. :< A trzeba to zrobić żeby odblokować 2 z 3 tytanów ^_^. 

 

Ogólnie trafny zakup, jak dadzą trochę więcej contentu to będzie bomba :)

Link to post
Share on other sites

Tia. Dla mnie to jakiś dowcip. Poczekam aż ktoś wpadnie na pomysł aby to wreszcie skompresować, wyda patcha, bo inaczej nie zdzierżę i nie kupię mimo że gra dobra.

No a jak wrażenia z pełnej wersji? Obyło się bez większych problemów, bugów, artów przy starcie?

Link to post
Share on other sites

4x crash do windowsa i to w sumie tyle z bugów. Hitboxy działają, nic nie laguje, balans bardzo dobry

Skompresować to jedynie może skidrow albo inny pan od tego typu zadań :D 50gb do zainstalowania z płyt albo ściągnięcia, jak kto woli

Link to post
Share on other sites

Nie no, ja wierzę w deweloperów i myślę że pójdą po rozum do głowy aby wydać patcha z możliwością kompresji dla normalnych, białych ludzi z 4 rdzeniowymi procesorami, bo ja nie po to kupiłem dedykowany SSD żeby mi teraz 1/4 zapchał jeden Titanfall. Szanujmy się.

A dobre to audio chociaż? :menda:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...