Skocz do zawartości

[MULTI] Titanfall - seria


  

8 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      0
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Gość effendi360

Jak miniona sie zabija to nie wyskakuje wiadomość o fragu z boku. Tu dwóch, to nawet pod sam koniec zabiłem tytanem na raz. I jeszcze gadał, że double kill. ;)

 

Na padzie, przed chwilą.

 

http://imageshack.com/a/img839/8148/st8n.jpg

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360
Na PC

 

No na pc na PC. Mam stałe 60 klatek żyleta i cisnę cały wieczór. Ja w multi gram raz na ruski rok więc jak dla mnie to jest wyczyn. :D

Podoba mi się tak gra, tak samo jak podoba mi się multi w crysisku 3. Ja lubię takie lekkie bieganko. Do tego tutaj ten motyw z robotami jest naprawdę niezły i momentami odchodzą akcje, że się posikać idzie. Wyrywanie pilota z kokpitu, nigdy mi się chyba nie znudzi. Zastanawiam się nad zakupem gry, ale znając ea aż boję się patrzyć na cenę.

Link to post
Share on other sites

Mam jedno zbędne konto z betą titanfall na  origin więc zorganizuje mały konkurs kto pierwszy odpowie na 3 pytania wygrywa

1.Jak nazywa się studio odpowiedzialne za produkcję Titanfall?

2.Jaki gatunek gier reprezentuje Titanfall?

3.Wymień zawartość edycji kolekcjonerskiej

ODPOWIEDZI WYSYLAC NA PW

WYGRYWA !!!!:

xKacp3R Edytowane przez derp127
Link to post
Share on other sites

III wracamy do bolączki serii call of duty czy gier robionych przez twórców COD'a :D  jest beta obecnie i co? i juz jest ESP hack do titanfalla :) od godziny 21 z minutami nic tylko sie wkur*wiam,  np. partia hardpoint na mapie angel city, totalny łomot otrzymał zespół w którym byłem, dlaczego? Bo gośc na pierwszym miejscu w przeciwnym zespole 217 Killi... , większość kilcamów wyglądała tak że byłem śledzony przez cały bieg po ścianie przez gościa stojącego z karabinem wyborowym na najwyżej położonym dachu :[ 
Cloak by rpzebiec z jednego budynku do drugiego też nie pomagał...--> odległość najdłuższej ulicy na środku mapy, a zostałem raz za razem poszatkowany jak tarcza strzelecka.. (no chyba że nie patrzył danym kierunku).
Następnie trafiłem na jeszcze gorszą pi**e, smart pistol i esp hack, tryb attrition, finalny wynik jegomościa 258 zabić na 4 zgony, następnie też ten sam tryb tylko że znów na mapie angel city i przedstawiciel tego ścierwa hackowego biegał z shotgunem, a jak ktoś go zabił to z LMG'kiem...

15 minut poszukiwań po opuszczeniu gry i znalazłem Titanfall ESP Hack 19,99$/3 miesiące.

Tak więc jednak nie kupie tak dobrze zapowiadającego się tytułu o dynamicznej rozgrywce, bo będzie wyglądało to jak granie w MW2 czy BO... (czytaj: stosunek K/D 1:10)

Link to post
Share on other sites

Pograłem wczoraj w nocy chwile na padzie od Xboxa, po przestawieniu czułości na bardzo wysoka udało mi się zabić parę osób, sadze ze to kwestia czasu i się przyzwyczaję (zapewne nie będę na tym samym poziomie co M+K ale)

 

 

 

smart pistol

 

To jest bardzo duży niewypał. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...