Skocz do zawartości

[MULTI] Titanfall - seria


  

8 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      0
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

A tak w ogóle jak Wasze wrażenia z bety? 
Wg mnie szkoda że zablokowali na 14 lvlu - dosyć szybko można do niego dojść. 
Poza tym całkiem spoko gra, dużo się dzieje w trybie dominacji (czy jak to się tutaj zwie). Małe zróżnicowanie broni dla tytanów, fajny pomysł z tymi kartami.
I co najważniejsze - jak na grę wydaną przez EA to jest na dzień dzisiejszy "bardziej skończona" niż BF4 ;)

Link to post
Share on other sites

Gram na "insane" bez AA i mimo sporej ilości fps (90-120) czasem gra trochę laguje. Wszystko wygląda okej, taki COD na sterydach, gra dynamiczna z dobra grywalnością. Zagrałem 2-3 mecze na dwóch mapach (nie wiem ile jest dostępnych w beta) wiec nie wiele mogę napisać.

Link to post
Share on other sites

Mapy są dwie, na nich 3 tryby gry. DM, dominacja i last man standing. 
Co mi (jako graczowi bez słuchawek) nie podoba się to uzależnienie od drużyny - tytani są nastawieni albo na inne mechy albo na piechurów - nie ma możliwości noszenia dwóch broni przez nie (oprócz dodatkowej salwy i kierowanych na mechy - w sumie małe dmg zada mechom). Jeżeli w drużynie będzie za dużo mechów z MG to nie ma szans - przeciwnicy z 40G albo RL zrobią ostry przesiew. 
No i mimo zapowiedzi - pojedynczy piechur gawno zrobi tytanowi. Mając tarczę nawet raz nie zostanie trafiony.

Link to post
Share on other sites

Ale jeśli spadnie poniżej tej wartości bardzo odbija się to na płynności gry (przynajmniej u mnie) 

U mnie to samo, jakaś magia się ostatnio w grach dzieje że 60FPS jest znośne, 120FPS jest za******e ale spadek ze 120FPS nawet na 110FPS jest nie do zniesienia.

Link to post
Share on other sites

Jak u was z wydajnością na słabszym sprzęcie? U mnie na i7 + gtx460 jest ok 35-55 fps bez względu na detale (low czy high - bez większej różnicy) ale jakoś ciężko mi się gra, nawet jak jest niemal 60 fps to czuje jakby było ze dwa razy mniej. Po za tym zauważyłem ze wyłączenie HT daje spory przyrost wydajności (z HT miałem ok 35fps a płynność gry jak przy 20

Link to post
Share on other sites

Już widziałem takich co tylko z tym biegali do CQB. Cloak i ten pistolecik z AA i cudo. Większość moich zgonów to właśnie przez to gó**o. Ewakuacja z tytana razem z przeciwnikiem, oboje w powietrzu i on sobie wyciąga auto aima i koniec. 

Gierka jest cudna, ale to gó**o może ją zniszczyć

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...