Skocz do zawartości

[MULTI] Titanfall - seria


  

8 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      0
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Gość effendi360

Też kupie bo fajnie sie gra, ale już raz wywaliłem 120zł na preorder bf3 i pograłem może 15 godzin więc się wstrzymam. Zamówiłem sobie dodatek do diablo i będę miał co robić pod koniec marca...

Link to post
Share on other sites

Pewnie będzie jak z BF4 - na początku za drogo to się będzie słabo sprzedawać, później zaczną się obniżki i dorzucanie gier do GPU i monitorów - wtedy stanieją i kupię. Poniżej 100zł to dobra cena patrząc na to przez pryzmat radości danej tylko na dwóch mapach.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Co sądzicie o season pass do Titanfalla ? Ma to zawierać 3 dlc czyli standardowo mapy plus bronie itp. warto bd to kupić ? bo może być tak jak w przypadku crysisa 3 że ludzie oleją dlc i wszyscy będą grać na podstawce. Z season pass na origin trzeba za grę dać ponad 200 zł, wydaje mi się że to dość dużo.

Link to post
Share on other sites

Dla mnie jest to bardzo monotonna gra, zero jakiejkolwiek taktyki, bieganie i strzelanie do wszystkiego co się rusza, wszędzie panoszące się boty, walka pomiędzy tytanami też sprowadza się raptem do 2-3 typowych zagrań, grafika nie powala. Gra bardzo przypomina mi Call of Duty(gameplay i mechanika gry) z dodatkiem mechów. Nie mam pojęcia co ludzi ciągnie do tej gry.

 

A jakie jest wasze zdanie ?

Edytowane przez Filip17
Link to post
Share on other sites

Najbardziej miodne multi ostatnich lat. Ostatni raz tak dobrze mi się grało w Bad Company 2, dlatego po becie, która działała lepiej niż BF4 po kilku patchach, zamówiłem grę i już czeka na dysku.

Skąd zamawiałeś ? Właśnie mam zamiar skusić się na Titanfall i wyczekuje jakiejś ciekawej oferty :P 

Link to post
Share on other sites

wytłumaczy mi ktoś o co chodzi z kampanią w titanfall? ;p bo to nie są normalne misje jak w codzie czy bf tylko jakby tryb multiplayer z innymi ludzmi, levelami itd i nie rozumiem na czym to polega, co sie ma za ukonczenie kampanii itd

Edytowane przez jareeecki
Link to post
Share on other sites

Ocenię jak zagram 14,ale po tym co widzę w necie jest zaje... Beta mnie wgniotła w fotel, zamówiłem klucz i czekam do 14 aż będę mógł grać

Najważniejsze,że ta gra działa, nie tak jak BF gdzie ciągle coś jest nie tak

Edytowane przez natsu
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...