Skocz do zawartości

Recommended Posts

Co do reveloverów, nie wiem czy są lepsze od cloud 1. Dla mnie to nie wiadoma. Jeżeli dźwięk jest na podobnym poziomie albo lepszy to osobiście wolę dołożyć te 200 stówki. Dla kogoś to może być strata kasy. Dla mnie nie, mój budżet na zakup słuchawek jest dużo większy, na który mogę sobie pozwolić.

 

Revolvery nie są lepsze od Cloud. Recenzji jest pełno, a każda z nich odstrasza. Pałąk w tym modelu brzęczy przy każdym dotknięciu i słychać to w słuchawkach, tak samo kabel z efektem mikrofonowania - powodzenia w graniu na czymś takim. A sama cena to jakaś porażka, w zestawie nie ma nawet welurów, gdzie w tańszych Cloud'ach były. Błagam Cię, przeczytaj to podsumowanie: http://pclab.pl/art69392-8.html

Link to post
Share on other sites

Mijakulpa, nie przeczytałem że chodzi tylko o zamknięte.

W takim razie proponuję K550. Tonalnie będą dobre do śledzdnia kroków i za tym pozycjonowania, grają z byle czego, dość dobrze izolują, nie przeciekają na zwenątrz i są bardzo wygodne. Przy braku nie wiadomo jakiego źródła będą się spisywały bardzo dobrze. Brak dużego basu powoduje, że nie wybuchy a właśnie kroki innych graczy są bardziej wyeksponowane. Testowałem sam, w konkurencji DT770 Pro 250, ATH-A700X i innych, ale nie w tym budżecie.

Link to post
Share on other sites

Uprasza się o dodanie do listy Focali Listen :)

 

Jedne z najlepszych zamkniętych słuchawek jakie kiedykolwiek miałem. Do tego nie są wymagające grają zacnie z Xduoo X2, SC808 czy z telefonu.

 

Świetne wykonanie, miękkie i miłe w dotyku nausznice, dobra izolacja. Słuchawki do chaty i w podróż. Uniwersalne, jak tylko się da.

 

 

5b6c6d4a6ca987e39ce0e0c734b328fb.jpg

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Chciałem je dodać ale z jakiegoś powodu nie zrobiłem tego już 2 miesiące temu. Będę mieć okazję przyjrzenia się im nieco bliżej :)

 

Konkurencja spora, a one się w pewnych aspektach wybijają, głownie tym ,że przenośne ale i do stacjonarnego słuchania nie gorzej się nadają.

Link to post
Share on other sites

1099zł no cóż może i sporo, ale wielokrotnie kilkukrotnie droższe grały mi gorzej :) A bazując na tym, co mamy na rynku za kilka tys. zł to wypadają nader dobrze nawet za ten tysiąc z haczykiem. Sam bym za tyle jednak nie kupił :P

 

Chyba po prostu te słuchawki trafiły w moje upodobania.

Link to post
Share on other sites

Witam , mam zamiar kupić słuchawki które będą podpięte pod ampli; TX-RZ810 chwilowo wybór padł na beyerdynamic dt 990 będę je używał głownie do gier i muzyki, nie wiem tylko jakiej jakości jest to wyjście słuchawkowe , jedyne informacje które znalazłem:
Impedancja wyjścia słuchawkowego: 330Ω
Znamionowe wyjście słuchawkowe: 95mW(32Ω, 1kHz, 10% THD)
mój problem polega na tym czy brać 250ohm czy 600ohm,
liczę na porady od kogoś bardziej doświadczonego ode mnie.(chętnie tez zobaczę inne propozycje słuchawek do 900/1000zł, patrzyłem polecane z tego tematu.)
 

Link to post
Share on other sites

Kwestia źródła ma tu duże znaczenie. Do czego je podłączymy. Słuchawki potrzebują odpowiedniego sprzetu.

 

Według mnie to bardziej kwestia gustu.

Lubię rozjaśnione brzmienie, a w Listen to wszystko brzmi naprawdę ciekawie i nie ma niepotrzebnych ostrości.

Link to post
Share on other sites

Witam :) , poszukuję nowych słuchawek jako zastępstwo dla hyperx cloud . Grają one dobrze jakościowo, basy mi się w nich podobały więc chciałbym takie z równie dobrymi lub lepszymi : ) , przy mocno rozrywkowej muzyce potrafiły trzeszczeć może nie ciągle ale jednak kuło mnie to w uszy. Naczytałem się o somic v2 i wydają się idealne , do wydatku mam +/- 200zł . Słuchawki będą podpinane pod integre w przyszłości wymienioną na coś lepszego lub smarfona xiaomi redmi note 3 pro .

Link to post
Share on other sites

Nie polecam hm5 na integrze do gier, Muzyka tak, ale gry gdy chcemy ustawić pod"kroki" itp. To góra wtedy mocno kłuje w uszy, w BF4 jest strasznie, bf1 już lepiej, ale dt770 80 ohm się lepiej spisują, bo góra nie kłuje, tylko mam problem z lokalizacją dokładną przeciwników, słyszę że są obok, ale dokładnie nie wiem gdzie.

Z ciekawości podłączyłem do amplitunera denon x1000, wyjście 7.1 ,i powiem że nawet przy konfiguracji, kiedy robimy test, na słuchawkach podaje każdy kanał, i każdy jest gdzie indziej zlokalizowany, ale x1000 dodaje trochę od siebie, więc słuchawki dosłownie zaczęły mi skakać po uszach

 

Edytowane przez adrian.nowakowsk
Link to post
Share on other sites

DT770 mają mniej góry niż HM5? Dla mnie to jest nie do pojęcia, naprawdę. Miałem jedne i drugie słuchawki, również słuchałem na integrze i według mnie jest wprost odwrotnie.

 

Chyba, że HM5 słuchałeś na welurach, ale mimo wszystko. 

Link to post
Share on other sites

Hm5 słuchałem na softach, ale na tych samych ustawieniach, czyli pokój dzienny i tryb silny, niestety na hm5 kłuje wszystko co mówią i co świszczy obok, na tych samych dt770 nie kluja, ale basy trzeba zmniejszyć, bo trochę wybuchy zasłaniają resztę.

A ps. Dt770 mam na welurach.

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez adrian.nowakowsk
Link to post
Share on other sites

HM5 na welurze nigdy mi się nie podobały, bo to typowo zamknięte słuchawki potrzebujące izolacji. Na skórkowych brzmiały mi po prostu lepiej, dźwięk był pełniejszy. DT770 były strojone na welurach, stąd są one tutaj optymalne.

 

Ale skoro na softach one Tobie kłują to według mnie coś jest nie tak :) Dla mnie HM5 słuchane z integry ALC1150 były nieco mdłe, nudnawe, góry mi właściwie trochę brakowało. Z resztą na przestrzeni 2lat miałem HM5 kilka razy u siebie i zawsze odbierałem je tak samo.

 

Jesteś pierwszym, który uważa je za kłujące, serio nie znam innej osoby, a posiadaczy HM5 trochę jest na mp3store.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...