Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dzień dobry.

Jak większość z obecnych szukam słuchawek i trafiłem na to forum.

Do normalnego (czyt. głośnego) odsłuchu/filmów mam CA640R i Dali Ikon 6 5.1.

Potrzebuję słuchawek bo żona, dzieci sąsiad, rybki, tynk ze ścian leci, etc. 
Na chwilę obecną mam dokanałówki SH CX 400-II Precision i używam ich 
do słuchania z telefonu, ale po godzinie bolą mnie uszy więc...  :/ 
Myślałem o czymś większym głownie do muzyki i filmów i sporadycznie gier. 
Źródełko będzie z integry na płycie Gigabyte 

 

Słucham Floydów, Genesis i tym podobnych klimatów choć lubię też Helloweenów :D.

Budżet 300-400pln, fajnie by było żeby kabelek miał ze 2,5-3m (przedłużacz?)

Nie pogardził bym jak by to zagrało też telefonem ale nie ma musu.

Jestem trochę jak baba więc powinny być w miarę ładne i wygodne.

 

To by było tyle w koncercie życzeń. Z góry dziękuję.

sebar25

Link to post
Share on other sites

@sebar25 - Reeloop SHP-1? Zamknięte, wygodne (ale lekkie!) słuchawki i doskonałym wyciszeniem, szukaj na allegro nówek za 300-350 złotych. W razie potrzeb zaznajomienia się szukaj także Brainwavz HM5, to samo, droższe o 100-150 zł, tylko z lepszym wyposażeniem dodatkowym i odrobine lepszym wyglądem).

Link to post
Share on other sites

Witajcie http://forum.audiofanatyk.pl/uploads/emoticons/smile.png

Poszukuję słuchawek nausznych przykrywających całe ucho, zamknięte i tak do około 300zł. Upolowałem sobie słuchawki Creative Labs Aurvana Live!, ale szukając i studiując internet wzdłuż i wszerz natrafiłem na słuchawki Shure SRH240A. Znalazłem wiele opinii, że są lepsze od Creative'a, więc zdecydowałem się na nie. Ale przecież nie mogło być tak łatwo http://forum.audiofanatyk.pl/uploads/emoticons/smile.pngPojawiły się na horyzoncie słuchawki Shure SRH440 które podpasowały mi i wyglądowo ale też odłączanym przewodem. I tu już pojawił się problem i zgłupiałem.

Ale może przedstawię do czego będę używał słuchawek i z czym, a mianowicie z telefonem Huawei P9 Lite oraz z komputerem, puki co jest karta dźwiękowa zintegrowana, ale zastanawiam się nad kupnem karty dźwiękowej zewnętrznej A4tech Bloody G480 bądź Roccat Juke.

Słucham właściwie wszystko, od tego co leci w radio po disco polo. Nie słucham metalu, jazzu, bluesa, techno, rocka. 

Każde propozycję rozważę i dziękuję za zainteresowanie.

Pozdrawiam http://forum.audiofanatyk.pl/uploads/emoticons/smile.png

Edytowane przez R0tkiw
Link to post
Share on other sites

Co do słuchawek pewnie podpowie ktoś bardziej doświadczony w tej materii.

Wymienione karty zewnętrzne odpuść sobie zupełnie - integra gra tak samo lub lepiej.

Budżetowo z zewnętrznych SMSL M2, FiiO e10k, Audiotrak Prodigy Cube BE - poniżej tego bym nie schodził.

Wg mnie do karty warto dozbierać i kupić coś na dłużej.

Link to post
Share on other sites

No cóż, słuchawki kupione dzięki opiniom z internetu i odsłuchu na miejscu. Zapowiadają się ciekawie, ale muszę kupić jakąś kartę zewnętrzną. @KoleC na tych kartach co wymieniłeś uzyskam lepszy i głośniejszy dźwięk niż z integry?

Link to post
Share on other sites

Panowie, zastanawiam się nad zakupem jakichś outdoor'owych słuchawek - nausznych/wokółusznych. Budżet myśle że w miare elastyczny ale zastanawiam się głównie nad:

- Samsung Level One

- sennheiser momentum on ear

- notec noontec zoro

Doradzicie coś ?

Link to post
Share on other sites

Budżet: 350 zł może trochę więcej 

Czego potrzebujesz?: Słuchawki

Przeznaczenie: Gry, Muzyka, Filmy 

Źródło: Integra MSI B150I GAMING PRO AC (B150 PCI-E DDR4)

Witam wszystkich mam pytanie. Czy moglibyście polecić jakieś słuchawki podobne dźwiękiem do superlux hd681 evo 2 (świetnie grały w połączeniu ze zwykłą integrą dodatkowo w grach lokalizowałem wszystko na słuch z naprawdę dużych odległości) tylko bez takiego gumowego pałąka (3 razy pękł i go kleiłem w końcu stwierdziłem że mam dosyć dodatkowo od samego początku uciskał mi łepetynę) w cenie do 350 zł. Miałem też słuchawki Encore Rockmaster oe ale po założeniu ich i okularów po 2 godzinach bolały mnie skronie dodatkowo z racji że tak dziennie gram po 3 godziny w różne FPSy a te słuchawki nie mają jakiegoś doskonałego pozycjonowania oddałem je siostrze. Mam nadzieję że dacie radę znaleźć mi coś do 350 zł co będzie lekkie dobrze wytłumione i wygodne. Nie jest ważny ich wygląd i nie potrzebuję w nich mikrofonu także nie potrzebuję zafajdanych napisów gaming czy choinkowych lampek. Dodatkowo jakbyście polecili jakiegoś DAC do 200 zł też byłbym wdzięczny.

Edytowane przez iean1987
Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o wygodę to będą dość podobne, Nonntec będzie lekko za Level One i Momentum OE. Wszystkie trzy pary mają małe muszle, więc komfort będzie i tak względny, bo nacisk na ucho po czasie i tak będzie powodował dyskomfort. Jednak Momentumy i Level One mają lepsze wykończenie nausznic.

 

Basowo Noonteci mają najwięcej. 

Link to post
Share on other sites

Witam.
 

Budżet: 200-250zł 

Czego potrzebujesz?: Słuchawki

Przeznaczenie: Cs:go

Źródło:integra

Zastanawiałem się nad kupnem słuchawek typu: "hyperx Cloud" lub "superlux hmc631" ale zastanawiam się czy jest warto kupować takie do integry? skoro nie będzie grało tak jak powinno. Zastanawiam się czy nie lepiej kupić coś w stylu " ISK HP-580 lub "superlux 669"? Proszę o opinie, bo kupuje dla siebie i w sumie też jako prezent dla kogoś jeszcze.
​Dziękuję i pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...