Skocz do zawartości

Recommended Posts

Problem jest taki, że podajesz same dobre i warte polecenia słuchawki. Których z nich byś wybrał czy to będą ISK, HD669, HyperX czy wspomniane teraz Rockmastery to będzie to dobry wybór :) Nie zmuszaj nas do podejmowania takich decyzji, bo te ostateczną powinieneś pojąć sam.

 

Poniżej masz recenzje, a tak się składa, że audiofanatyk recenzował większość z nich, więc skoro sam wychwytywał różnice między nimi będzie to bardziej obiektywne niż recenzje różnych użytkowników. co do HyperX możesz posłużyć się moją recenzją w sygnaturze, bądź tą z zakupka.

 

http://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-isk-hp-580/

http://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-superlux-hd669/

http://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-encore-rockmaster-oe/

http://zakupek.pl/test/sluchawki/recenzja-hyperx-cloud-ii/


podobne do cloudów, ale bardziej basowe. Miałem pro80 (cloudy) i rockmastery i bardziej bym polecał te drugie

 

ilov3 jeśli miałeś Pro80 to nie miałeś Cloudów, one grają inaczej :) Pro80 są ostrzejsze i mają trochę bardziej "kartonowy" bas.

 

Tutaj wiele zależy od wymagań i upodobań, bo w tych dość zbliżonych cenach i jakości dźwięku nie da się jednoznacznie powiedzieć, które lepsze. Grają nieco inaczej i to kwestia gustu może grać nadrzędną rolę.

 

Ktoś może wybrać Rockmastery, ja wolę osobiście Pro80, ale to też kwestia dobrania im odpowiedniego źródła.

 

Tylko pytanie jaka to integra? Jest trochę tych modeli zintegrowanych kart i można trafić coś słabego, jak i coś ciekawego, co ogarnie spokojnie te słuchawki.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Witam Was

Na wstępie zaznaczę, że jestem zielona w temacie słuchawek.

Dlatego też zwracam się z prośbą o pomoc do ekspertów :)

Chciałabym kupić słuchawki nauszne/ wokółuszne na prezent.

Cena: do 250 zł

Przeznaczenie: muzyka (zróżnicowana, z wyłączeniem metalu i tym podobnych brzmień), gry, filmy.

Pomózcie ! :)

Link to post
Share on other sites

Somic V2 to najlepsze słuchawki jakie możesz kupić. Basu jest wystarczająco, góra jest wyraźna, średnica nie jest cofnięta, a zagrają dobrze nawet z integry. Gdyby nie długi kabel (3m) to brałbym je praktycznie wszędzie ze sobą :D

Deklasuje (imo) wszystkie propozycje do ~400zł, a powyżej nawiązuje równą walkę z wieloma podobnymi sobie produktami. Przykład? Proszę bardzo! Kumpel zakupił ostatnio AKG K550 MK1 (~600zł) i nie ukrywał zdziwienia kiedy moje chińczyki grały na bardzo podobnym, czasem nieco lepszym poziomie. Może uda mi się go namówić na rundę drugą jak kupię sobie nową dźwiękówkę :menda:

Edytowane przez Fanbooj
Link to post
Share on other sites

Oj, takie pytanie to już nie do mnie, ale domyślam się, że im mniejsza impedancja tym mniejsze trudności ma sprzęt z napędzeniem słuchawek. Czytaj -> można podpiąć do nawet telefonu.

 

@down

Nie będzie, często mam je podpięte do mojego LG G2 i grają prawie równie wybornie. Telefon jak telefon, wiadomo, że dźwięk się będzie różnił, ale wciąż jest bardzo przyjemnie.

Edytowane przez Fanbooj
Link to post
Share on other sites

No właśnie.. zastanawiam się czy nie byłoby problemów z podłączeniem ich do innego źrodła niż PC, chociażby do mp3

 

Reasumując..

rozumiem,że z tej półki cenowej nic lepszego/równie dobrego już nie ma ?

Trochę odstrasza mnie ta chińska firma, bo szczerze mówiąc wolałabym coś mniej "no name" :P

Edytowane przez alexandra
Link to post
Share on other sites

Nie błądź kobieto :) Marketingu nie przeskoczysz, ale o jakość dźwięku w SOMiCach nie masz się co martwić.

 

Wiele słuchawek europejskich producentów jest gorzej wykonana od tych "chińczyków"

Link to post
Share on other sites

54 Ω to nie za dużo ? Z tego co wyczytałam to im mniej tym lepiej ?

To są słuchawki wciąż o wartości nisko omowej. Mało wymagające prądowo. To, że lepiej zagrają na dedykowanej karcie to inna sprawa.

Jeszcze tak myślę o tych Hyperx Cloud. Są równie dobre ? Wybaczcie mi moje marudzenie

Jedne czy drugie, to udany pomysł na prezent.Myślę, że nie masz co zakrzątać głowy takimi pytaniami co lepsze.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...