Skocz do zawartości

Recommended Posts

Niet. Przynajmniej nie planuje w najbliższym czasie. Aż tak jest z tą kartą źle :(? Ile około zakup nowej by wyniósł? Nigdy się w tym zakresie nie orientowałem

Niestety słuchawki z wyższej półki wiele zyskują przy dobrym układzie audio a i te tanie z tych lepszych również dostają skrzydeł przy dobrym układzie. Więc skupił bym się najpierw na tym czego konkretnie oczekujesz i zaczął od dobrego źródła
Link to post
Share on other sites

No to trzeba będzie zainwestować. A słuchawy do tego? Na początku dosyć mocno mnie kusiły te Ultrasone HFI780, jako że są w jakimś sklepie za 625 zł. Nie wiem czy to legitne w sumie bo cena zdaje sie dosyć niska akurat tam. Chociaż teraz jak trzeba będzie 300 zł wydać to już mi się to tak bardzo nie uśmiecha  :D Obsłuchać też za bardzo nie mam gdzie bo obok tylko małe miasta w których za dużego wyboru nie ma

Link to post
Share on other sites
mocno mnie kusiły te Ultrasone HFI780, jako że są w jakimś sklepie za 625 zł

to b. dobra cena i również dobre słuchawki ,grające bardzo efektownie.Typowa ciepło-jasna sygnatura z fajną sceną dźwiękowa, świetną separacją  oraz dokładnym 360 stopniowym pozycjonowaniem. Do wad można zaliczyć średni komfort (można pady wymienić) ale to kwestia indywidualna.

 

Cube Black Edition możesz śmiało kupować.

Link to post
Share on other sites

No to postanowione. Tylko sklep "Ultimate Audio" w którym słuchawy są tak tanio ma tylko jedną opinie i troche się boje zamawiać. Słusznie? Na allegro też się niby reklamują (nie wiem czy moge tu takie linki wstawiać więc nie będę, wystarczy wpisać w sumie). Drugie z rzędu są już za ~~720 więc już troszke drożej... Tak czy siak polecony sprzęt kupie z pewnością, już sie doczekać nie moge  :D

Link to post
Share on other sites

Na street view to osiedle się dopiero buduje (bo chodzi o tę firme z Konina?) więc za dużo nie sprawdzisz. Reklamują się bardzo szeroko, może to po prostu gruba promocja na start salonu. Proponuję przed zakupem wykonać jeszcze telefon. Zawsze to podnosi wiarygodność.

Link to post
Share on other sites

Będą pewnie w poniedziałek lub wtorek u Ciebie.

 

Masz 3 lata gwarancji z Thomanna, 5 lat od producenta oraz w razie czego 30 dni na zwrot.

 

Obsługę klienta mają na wysokim poziomie. W polskich sklepach raczej takiej nie ma, a szkoda...

Link to post
Share on other sites

 

 

5 lat od producenta oraz w razie czego 30 dni na zwrot.

nie jestem pewny ,czy takie słuchawki trzeba zarejestrować na stronie producenta w przeciągu 30 dni od zakupu.Ja to zrobiłem za późno, więc takowa mi uciekła możliwość.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Hype to powstał na Head-Fi, gdzie wiara porównywała je klasowo do DT990Pro. Osobiście też je do nich bezpośrednio porównałem i w sumie jedne i drugie grały dla mnie naprawdę dobrze, a wiadomo, jak to cenowo wygląda.

 

Jak mnie znudzą V2 to zakładam V1 i mogę tak sobie żonglować :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...