Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dostajesz numer przesyłki, wejdź w tracking i sprawdź gdzie jest.


Tym samym wnioskuję o wliczenie do polecanych słuchawek SOMiC V2 :) Nie spodziewałem się tak dobrych słuchawek w tych piniondzach :D

Link to post
Share on other sites
Dostajesz numer przesyłki, wejdź w tracking i sprawdź gdzie jest.

 

Tym samym wnioskuję o wliczenie do polecanych słuchawek SOMiC V2 :) Nie spodziewałem się tak dobrych słuchawek w tych piniondzach :D

Nie pierwszy raz coś zamawiam więc wiem, że nie wysłali. Żadnego numeru jeszcze nie ma.

Link to post
Share on other sites

Witam.

Niestety okazuje się, że im bardziej zagłębiam się w temat, tym coraz mniej pewny się czuję :).

Z racji śmierci moich obecnych słuchawek, zastanawiam się czy jest sens zakupu nowych za około 300 zł (Takstar HD 6000 lub HyperX HX Cloud), biorąc pod uwagę, że posiadam integrę ALC -1150.

Może lepszym rozwiązaniem jest zejście z ceny ( CAL lub Shure SRH240A), gdyż ( jak gdzieś wyczytałem) na w/w karcie droższe słuchawki i tak nie pokażą swojego potencjału.

Wspomnę, że przeznaczeniem słuchawek jest oczywiście muzyka oraz gry pokroju BF4.

Mikrofon nie jest wymagany.

Z góry dziękuję za radę.

 
Link to post
Share on other sites

Niestety jeśli chodzi o zakup, to jestem ograniczony do jednego sklepu  - Morele.

Wynika to z banalnego ale prostego powodu - tam ma voucher :).

Tych ISK tam nie widzę.

Nastawiałem się też trochę na HD6000 ( głównie za sprawą opinii na forum) więc podepnę się do pytania kolegi -  dlaczego crap ?

Link to post
Share on other sites

Słuchałem i jednych i drugich - HD6000 to przebasowiony muł bez polotu, MDH9000 są tylko przebasowione :D Gwoli sprawiedliwości MDH słuchałem już na Asgardzie, HD6000 bezpośrednio z HUD mini ale tenże HUD mini napędzał też DT990Pro/250 bez problemu więc nie szukałbym dziury w całym. Osobiście nie podchodzą mi ani jedne ani drugie, ale MDH są lepsze i mam kolegów którym się podobają. Ale może do tego dochodzi też kwestia wygody - mają obszerne miękkie nauszniki.

Link to post
Share on other sites

Hej! Potrzebuję pilnie kupić słuchawki dla gracza tak do 1000złotych. Ktoś jest mi coś w stanie polecić ? :) Proszę... to ma być prezent na komunię. Potrzebuję coś naprawdę dobrego :)

Łoo. Ale czy jest sens kupowania tak drogich słuchawek do gier? :D  

Od siebie polecę beyerdynamic dt990 edition 600ohm (zwykła wersja ma wyraźniejszą Vke, więc do gier bym nie brał).

lub beyerdynamic dt150.

Do obu słuchawek tak czy siak będzie wymagana dobra karta dźwiękowa... Słuchawki nie zagrają jeśli nie zapewnisz im źródła.

 
Link to post
Share on other sites

Witam. 

Widząc, że tematyka słuchawek jest tu bardziej rozwinięta niż na forum konkurencyjnym, chciałbym się poradzić siedzących w temacie. Mianowicie szukam słuchawek do kompa, do wszystkiego, o budowie wokół-usznej, o ciepłej barwie dźwięku. Póki co mam w kompie karę Sound Blaster X-Fi Titanium, ale jeśli będzie w jakiś sposób ograniczać słuchawki to ją zmienię. Czy słuchawki JBL Synchros S300A (tyle, że one są nauszne) będą dobrym wyborem? Skłania mnie do nich cena za jaką mogę je kupić (59 euro). Na słuchawki mogę przeznaczyć powiedzmy 150euro, i jeśli karta też do wymiany to te 100euro jakoś uciułam. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Skowri
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...