Skocz do zawartości

Recommended Posts

No właśnie,hm5 supersoft a dt770 welur,powiedz jeśli może wiesz czy puszczanie dźwięku do amplitunera,i wtedy słuchawki jest lepsze czy i tak lepiej z integry?

Z integry jest spokojniejszy dźwięk a z amplitunera trochę chaotyczny,tylko nie ma za bardzo jak amplitunera przestawic,a ma taką fanową charakterystykę.

Integra to acl892 na msi tomahawk z170.

Fakt że to wychodzi dopiero po podbiciach niskich i wysokich na trybie SILNYM

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez adrian.nowakowsk
Link to post
Share on other sites

Amplituner z reguły nie jest sprzętem nastawionym na słuchawki, jest to tutaj często loteria jeśli chodzi o wyjście słuchawkowe. Co będzie dla Ciebie lepsze? Zwyczajnie to, co bardziej Tobie odpowiada. Posłuchaj jednej i drugiej opcji przez kilka dni, wtedy sobie na spokojnie stwierdzisz, co i jak, bo ja niestety nie jestem w stanie w tym przypadku pomóc.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ostatnie pytanie do ciebie, ostatecznie będę chyba celował w dt770 32 ohm, wiem że i tak dobrze by było mieć kartę, ale teraz lepiej np. Prodigy cube, czy sc808?

Chodzi o to czy jak jest miejsce na płycie to lepiej celować w wewnętrzną czy nie będzie dużej różnicy, bo ten i ten jest dobry, tylko co do możliwości.

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez adrian.nowakowsk
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dźwiękowo lepszą kartą jest SC808. Sam na nią ostatecznie postawiłem po wcześniejszym zapoznaniu się z kilkoma droższymi sprzętami.

Fex czy mógłbyś mi doradzić czy warto kupić Somic v2 chodzi mi głównie o filmy, gry, muzykę na razie karta zintegrowana. Czy da rade obsłużyć dobrze ta karta te słuchawki bo przyznam że Impedancja: 54 Ω jest trochę wysoka jak na standardy kart zintegrowanych? Wcześniej używałem tanich słuchawek do gier ale jakość ich była słaba, szukam teraz czegoś lepszego i padło na somica v2 chyba że coś innego jeszcze w tej cenie około 200pln?

Edytowane przez Tomek01
Link to post
Share on other sites

kupiłem i czekam na dostawę dam znać jakie wrażenia


witam słuchawki dziś doszły, zakupiłem w Polsce na alledrogo dźwięk w końcu jest ok, żadne przytłumiony itp jak we wcześniejszych badziewiach. Dzięki za porady na razie słucham na zintegrowanej a co polecacie lepszego z kart muzycznych aby poczuć różnicę? Kwota na kartę nie wiem 100-400zl? każda wskazówka mile widziana,  pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie.

Jestem, a raczej bylem szczesliwym posiadaczem sluchawek Sony PlayStation Wireless Stereo Headset 2.0 (czarny), niestety wczoraj na jednym ze zgiec pekly.

 

Mam troche wolnych srodkow i chcialbym kupic cos nowego. Szukalem porad u wujka google, ale malo jest opinii na temat tych headsetow, dlatego chcialbym Was prosic o pomoc i porady, bo pewnie ktos z Was posiada sluchawki, o ktore chce zapytac.

 

1. qpad qh-1339

2. SteelSeries Siberia 800 Czarne ( zwane tez Siberian 800 )

3. Astro A40

4. Astro A50

5. Nowe sluchawki Sony Premium

 

Na pewno nie chce kupowal Trittonow i Turtle Beach. Mialem okazje testowac u znajomych i nie zrobily na mnie wrazenia.

Dodam tez, ze maja sluzyc, tylko i wylacznie do grania! Sluchanie muzyki czy ogladanie filmu na sluchawkach odpada.

Gram glownie z Call Of Duty i jak wiadomo, zalezy mi, zeby bardzo dobrze bylo slychac kroki mojego przeciwnika. W Sony bylo dobrze slychac, ale zdazalo sie czasem lag i przeciwnik nie byl slyszany. Obilo mi sie, gdziec o uszy dawno temu, ze sa znacznie lepsze sluchawki, ktore proponuje sony, ale nie interesowalem sie tym tematem. Teraz, gdy te pekly temat powraca.

 

Jezeli macie lepsze propozycje od w/w sluchawek chetnie poslucham rad i opinii. Do wydania mam 1200 zl.

 

Prosze o konkretne odpowiedzi i profesjonalne podejscie do tematu.

Z gory dziekuje i pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Są typowo gamingowe i typowa średnie jedyne co to quady się nadają do czegoś

Ale za docieplenie mikrofony do rebrandu beyerdynamic dt770(jeśli dobrze pamiętam) to liczą sobie stanowczo zbyt wiele o reszcie nawet się nie wypowiem bo szkoda palcowac ekranu w tym celu

Link to post
Share on other sites

Siemka, mam pytanko odnośnie CALów.

W sklepie Audeos.pl jest opcja kupienia gotowego sprzętu z nowym zrecablowanym przewodem za 339zł. Wykorzystują do tego przewód: Canare Starqad l-4e5c i wtyk: NYS231BG. Opłacalna opcja czy nie warto płacić blisko 140 ziko więcej od ceny za zwykłe słuchawki? I jak ewentualnie wygląda jakość grania? Duża poprawa? Dopowiem jeszcze, że sam nie chciałbym się bawić zmianą okablowania. 

Link to post
Share on other sites

Słuchawki niewątpliwie grają dużo lepiej po wymianie przewodu . Nie wiem czy są takie drugie tanie, które tak wiele zyskują.   Cena adekwatna ,do wykonanej usługi ,choć drogo się robi. Na pewno można w tej cenie wyszukać lepsze słuchawki , nawet po wymianie kabla, aczkolwiek są ludzie, którzy uwielbiają barwę Cal i żadne Tastary czy Superluxy ich nie przekonają.

Link to post
Share on other sites

Słuchawki niewątpliwie grają dużo lepiej po wymianie przewodu . Nie wiem czy są takie drugie, tanie słuchawki, które tak wiele zyskują.   Cena adekwatna ,do wykonanej usługi ,choć drogo się robi. Na pewno można w tej cenie wyszukać lepsze słuchawki , nawet po wymianie kabla, aczkolwiek są ludzie, którzy uwielbiają barwę Cal i żadne Tastary czy Superluxy ich nie przekonają.

Okej, dzięki za pomoc

Link to post
Share on other sites

Są typowo gamingowe i typowa średnie jedyne co to quady się nadają do czegoś

Ale za docieplenie mikrofony do rebrandu beyerdynamic dt770(jeśli dobrze pamiętam) to liczą sobie stanowczo zbyt wiele o reszcie nawet się nie wypowiem bo szkoda palcowac ekranu w tym celu

Dobra. Teraz pytanie czy kupic te quady czy zainwestowac w Beyerdynamic MMX 300?

Są typowo gamingowe i typowa średnie jedyne co to quady się nadają do czegoś

Ale za docieplenie mikrofony do rebrandu beyerdynamic dt770(jeśli dobrze pamiętam) to liczą sobie stanowczo zbyt wiele o reszcie nawet się nie wypowiem bo szkoda palcowac ekranu w tym celu

Dobra. Teraz pytanie czy kupic te quady czy zainwestowac w Beyerdynamic MMX 300?

Link to post
Share on other sites

Siemka, mam pytanko odnośnie CALów.

W sklepie Audeos.pl jest opcja kupienia gotowego sprzętu z nowym zrecablowanym przewodem za 339zł. Wykorzystują do tego przewód: Canare Starqad l-4e5c i wtyk: NYS231BG. Opłacalna opcja czy nie warto płacić blisko 140 ziko więcej od ceny za zwykłe słuchawki? I jak ewentualnie wygląda jakość grania? Duża poprawa? Dopowiem jeszcze, że sam nie chciałbym się bawić zmianą okablowania. 

 

Niech użyją 2m kabla +oplot + wtyk, mamy raptem 35zł. Reszta robocizna. Drogo.

Link to post
Share on other sites

Niech użyją 2m kabla +oplot + wtyk, mamy raptem 35zł. Reszta robocizna. Drogo.

 

Koszty pracy rosną a jeszcze państwo zabiera 23% z tej kwoty. I jeszcze gwarancje muszą wziąć na klatę. Po prostu komercyjne oferowanie takiej usługi najwidoczniej nie ma sensu. Ciekawe ile chałupników z mp3store w ogóle prowadzi działalność a już nie mówię o wystawianiu paragonów. Natomiast faktycznie kwota końcowa pozwala już myśleć o lepszych słuchawkach.

Link to post
Share on other sites

Dobra. Teraz pytanie czy kupic te quady czy zainwestowac w Beyerdynamic MMX 300?

 

Dobra. Teraz pytanie czy kupic te quady czy zainwestowac w Beyerdynamic MMX 300?

to nadal DT 770 tylko z mikrofonem popatrz na ceny i sam podejmie decyzję czy warto tyle doplacać
Link to post
Share on other sites

to nadal DT 770 tylko z mikrofonem popatrz na ceny i sam podejmie decyzję czy warto tyle doplacać

Nie mam wyjscia. Mikrofon jest bardzo potrzebny podczas turniejow.

Chyba, ze masz cos podobnego, ale z mikrofonem.

Edytowane przez Oracz
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...