Skocz do zawartości

Recommended Posts

według mnie powinieneś zainteresować się HD681 albo Takstarami TS671.Te pierwsze detaliczne , drugie zdecydowanie bardziej przestrzenne.Wysokich więcej w HD681 , średnicy w Takstarach ,no i tez ciut mniej basu ale to mniej ważne, ważniejsza jest dobrze poukładana scena, która w Takstach sprawia lepsze wrażenie.

Link to post
Share on other sites

Jakie są różnice między AKG k612 a k701? W internetach czytałem trochę sprzecznych ze sobą opinii na temat k612 vs q701.  q701 dla mnie od razu odpadają ze względu na cenę, ale k701 są tylko ~200zl droższe od k612 i tu mam dylemat czy warto dopłacić do k701.

Link to post
Share on other sites

K612Pro

 

 

http://en.goldenears.net/en/files/attach/images/254/471/042/80724c3cb27ed503108c03a1fe1071bd.png

 

 

K701

 

 

http://en.goldenears.net/en/files/attach/images/254/138/004/18b90993d8312cbfb6f717ae7cef55b9.png

 

 

K702

 

 

http://en.goldenears.net/en/files/attach/images/254/281/008/362752f7b026efd21037a66e04af3e36.png

 

 

Q701

 

 

http://en.goldenears.net/en/files/attach/images/254/184/029/ea5a957def4e9375b4172acefca5cfd8.png

 

 

Ja miałem okazję posłuchać kilka dni K702 oraz miałem K612Po jakiś czas temu. K702 są jaśniejsze, mają lepszą bardziej napompowaną scenę (większą) oraz wydają się być chudsze w brzmieniu, jak wiadomo AKG zazwyczaj brakuje dociążenia. Dla mnie K612Pro były lepsze od K702 głównie ze względu na równiejsze pasmo, bo te drugie już wręcz krzyczały górą w niektórych utworach, a jak widać na wykresie K701 te górę mają jeszcze bardziej podbitą, trzeba lubić takie jasne brzmienie, a słuchawki będą według mnie bardzo nieuniwersalne.

 

Czy warte są dopłaty 200zł? Ciężko powiedzieć. Używki K612Pro można kupić za 400zł, sam za tyle sprzedawałem kilkumiesięczne. Q701 to zaś niezły upgrade K612Pro i wielu ludzi za takie zmiany lubi dopłacić :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jakie są różnice między AKG k612 a k701? W internetach czytałem trochę sprzecznych ze sobą opinii na temat k612 vs q701.  q701 dla mnie od razu odpadają ze względu na cenę, ale k701 są tylko ~200zl droższe od k612 i tu mam dylemat czy warto dopłacić do k701.

uzyskasz lepszą przestrzeń, więcej detali i mniej basu względem AKG-K612 pro,no i są też bardziej wymagające.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

K702 miałem ostatnio parę dni, nic specjalnego :P

 

Jakie masz inne? :)

 

Ja posłucham niebawem AKG M220 i K7xx, no i liczę, że jutro na AVS wystarczy mi dnia na Stadionie Narodowym :)

Edytowane przez FeX
Link to post
Share on other sites

Będę niebawem jechał nockę na K702 i innych słuchawkach, to się mogę wypowiedzieć. Jak narazie to jak najbardziej mogę potwierdzić że lekko grają i przestrzennie - to już od pierwszych chwil słychać.

ja na 99% wezmę K701, im więcej o nich czytam tym bardziej uświadamiam sobie że zostały stworzone dla mnie, ale chętnie przeczytam jeszcze jedną opinie :) Mi właśnie zależy na dużej przestrzenności i szczegółowości, basu może być mało.

Edytowane przez Wulfen
Link to post
Share on other sites

Najbardziej będę porównywać K702 i AD700X. Bo to jedyne dwie pary otwarte jakie mam. Będzie jeszcze pojedynek PRO900 i D600. A tak najbardziej to muzy chcę posłuchać, więc zapewne skończy się tak, że jak coś zacznę słuchać to rano będzie..

Link to post
Share on other sites

Witam mam pytanie obecnie posiadam słuchawki firmy Creative model Fatality jest to już moja druga para tych słuchawek ale chciałbym zmienić je na coś innego do 120zł no może max do 150zł z tego co słyszałem dźwięk w Fatality jest tak jak sobie niektórzy żartują fatalny : ) ogólnie podoba mi się w nich taka ilość bassu chociaż mogło by być go trochę więcej (tak jestem basso lubem) dźwięk też nie jest najgorszy ale z tego co wiem w tej cenie da się mieć lepszy więc proszę o polecenie mi jakiś słuchawek typu te creative (bass może być na tym samym poziomie lub najlepiej żeby był trochę mocniejszy) na pewno żeby miały lepszy kabel bo w drugiej parze tych słuchawek już musiałem urżnąć przy regulatorze głosu (nie nie musi go być w słuchawkach) no i lepszej jakości wykonania bo fatality trochę skrzypią i za nim się nie przyzwyczaisz to są nie wygodne z góry dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam a oto 2 piosenki z mojej playlisty ; ) 


Link to post
Share on other sites

Ok dzięki za odpowiedź mam jeszcze jedno małe pytanie możę zostawiłbym sobię te fatality zrobił antybass mod i dokupił jakąś karte dźwiękową do 150 zł bo aktualnie mam integre jak patrzyłem to polecana jest maya u5 ale z tego co wyczytałem jest bardziej neutralna i ma niski bass co mnie raczej nie zadowoli macie możę jakieś inne propozycję w tej cenie ? Możę być używana.

Link to post
Share on other sites

Maya U5 odpuść to słaba integra w ładnym opakowaniu.

 

Najlepiej iść w karty wewnętrzne, bo w tym budżecie zapewniają lepszą jakość.

A jak już wewnętrzna to jaką być polecił do 150 zł ? Na allegro widziałem Xenona DG ze wzmacniaczem słuchawkowym co by było chyba w moim przypadku korzystne ale nie jestem przekonany co do tej karty bo na innych forach ma też słabe opinie

Edytowane przez mrbudziopl
Link to post
Share on other sites

Nie wiem, skąd naczytałeś się takich bajek, ale widocznie źle dobierasz źródła informacji. Poczytaj o AIM SC8000, no chyba, że nie masz złącz PCI to wtedy wybierać będziesz z Xonarów.

Edytowane przez FeX
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dla Twojego dobra usuń tę cześć o trzęsieniach, bo zaraz znajdzie się ktoś kto wykorzysta to przeciwko Tobie :) Nie wiem, skąd naczytałeś się takich bajek, ale widocznie źle dobierasz źródła informacji. Poczytaj o AIM SC8000, no chyba, że nie masz złącz PCI to wtedy wybierać będziesz z Xonarów.

Ok dzięki bardzo za pomoc ;) Czytałem już wcześniej o aim ale bałem się tej ,,straty jakości,, no ale zrobię tak jak każesz jeszcze raz dzięki i pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...